2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Labrby is the creator of this company is a scam. He opened 2 criminal cases in the United States and one in Ukraine. In the United States for fraud, he fired people without benefits ... In Ukraine, the prosecution has not yet added the proper execution of employees. He is just a liar, and now he is threatening former employees of the company for their reviews of this site and others. Dear site administration, block this scammer! We can provide hidden threat correspondence! And the disclosure of our PERSONAL DATA, which is also a criminal offense!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.