1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в iPOST 4-й год и наблюдал за тем, как компания развивается и делает все, чтобы сотрудникам было комфортнее работать. В общем и целом — компанию могу рекомендовать. Задачи были, поддержка коллег тоже, платили вовремя. Люди работают приятные.
В целом считаю iPOST компанией, в которой приятно работать и развиваться.

Підтримали: Админ

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.