iownit.us

Киев, Лиссабон (Португалия), Нью-Йорк (США)

Працюю в компнії більше трьох місяців.
Мої враження:
— продукт цікавий і активно розвивається,
— добре вибудувані процеси, адекватний і продуманий менеджмент,
— кервництво завжди допомагає і йде на зустріч,
— команда дружня, всі відкриті і готові доломогти у разі необхідності.
Радий, що приєднався до Iownit!

Я работаю в iownit.us с февраля этого года в роли бизнес аналитика. Компания небольшая, в команде около 40 человек, домен — финтех. Процессы в компании выстроены четко и эффективно, руководство и HR — на высоте. Овертаймов и авралов пока не было :) Хотела бы отметить своего руководителя — это человек с огромным опытом, у которого я учусь новому каждый день. Работа полностью удаленная, задачи — сложные и интересные. В целом, я очень рада, что работаю в такой хорошей компании :)

Поддержали: Oksana BohdanMykhailo Hanol

Дуже рідко пишу відгуки, але хотілося б теж додати декілька слів від себе..
Працюю в даній компанії більше року і хочу сказати, що всі питання які виникали/ють протягом робочого процесу завжди дуже швидко вирішуються, що не може не радувати, також, хотілося б відназчити розуміння і адекватність, що дуже рідко буває в наш час, зі сторони керівництва.
Iownit — це хороша компанія для тих, хто не боїться складних задач, для тих кому набридло виконувати однотипні завдання і для тих, хто хоче розвиватися в справжній дружелюбній команді (або віддалено, або в офісі).
П.С. Зп завжди виплачується вчасно + міні-корпоративчики за рахунок компанії :)

Поддержали: Oksana BohdanMykhailo Hanol

Я работаю в Iownit.us уже больше полугода. Могу отметить очень грамотное и адекватное руководство. Довольно сложный, но очень интересный домен. Из-за сравнительно небольшого размера компании вся бюрократия сведена к разумному минимуму, что не может не радовать.