Працюючи в діджитал-маркетинговій агенції Inweb понад три роки на позиції Upper Junior SEO IM, я не можу не поділитися своїми позитивними враженнями. За цей час я значно виріс як фахівець, завдяки підтримці досвідчених колег та інноваційному підходу компанії до вирішення завдань. Inweb створює умови, в яких кожен співробітник може проявити і розвинути свої професійні навички, а також зробити внесок у загальний успіх. Особливо ціную в компанії атмосферу взаємодопомоги, відкритості до нових ідей і постійне прагнення до досконалості. Робота тут дає унікальну можливість бути на передньому краї галузі, постійно навчатися і розвиватися разом з лідерами ринку.

Працюю в агенції Inweb з липня 2022 року. Спочатку працював на посаді BDM Assistant, зараз керую новим напрямком digital-маркетингу для неприбуткових організацій.

Особисто я вдячний Inweb за те, що дали шанс застосувати свої скіли в новій для мене сфері, бо це моя перша робота в digital-маркетингу.

Ще з плюсів роботи в Inweb: дружній колектив, дійсно гнучких робочий графік та наявність соцпакету (вихідні на свята, достатня кількість лікарняних, компенсація на навчання та інші штуки).

Працюю в Inweb більше 2 років, за цей час я отримала унікальний досвід, працюючи з дуже крутою та висококваліфікованою командою професіоналів.

Окрім того, компанія надає не лише лояльні умови співпраці, але й різноманітні плюшки для своїх співробітників, що створює додатковий комфорт та мотивацію. Така підтримка дозволяє краще фокусуватися на завданнях та досягати високих результатів.

Робота в Inweb — це не лише професійний розвиток, а й можливість бути частиною великої та успішної команди.

За цей місяць, що я в Inweb, я вже змогла зрозуміти, що хочу бути саме в цій команді та розвиватись разом з нею. Відчуваю підтримку колег, а керівник зі мною завжди на зв’язку. Ще жодного разу ніхто не відмов у допомозі. Атмосфера спілкування позитивна і легка. Цікавим також був досвід онбордингу, коли окрім команди адаптуватись тобі допомагає ще й окремий спеціаліст.
Що мені особливо сподобалось в Inweb так це прозора схема левелапу, якої не було на жодному місці роботи. Отримуєш доступ до широкої внутрішньої бібліотеки знань та навчальних матеріалів, тому швидкість професійного росту, дійсно, залежить тільки від тебе. Це має дуже велике значення для мене.
Сподіваюсь на плідну та цікаву співпрацю з Inweb!

В Inweb я віднедавна, однак, не маю відчуття «чужості». Класна команда, відкриті Тім Ліди, організовані процеси, справді велика кількість бонусів. Як на таку велику компанію — тут дуже прозоро. А ще ми допомагаємо ЗСУ та один одному. Я дуже задоволена!

В Inweb я працюю вже 4 місяці. І за цей час, знайшов своє покликання та роботу, котра дійсно мені подобається. Неймовірна команда та підтримка куратора дозволяють максимально реалізувати свій потенціал. Колективна енергія та тісне співробітництво — основні складові нашого успіху.
Є чітка та зрозуміла траєкторія для розвитку, надаючи можливості для самореалізації та зростання в професійному плані.
Вдячний кожному в Inweb за можливість працювати поряд із такими талановитими професіоналами.

Підтримали: Alina Klymenko

Всіх вітаю та гарного настрою!

В компанії Inweb працюю два місяці, за цей час, вже сформувалась певна думка та враження. Опишу декілька переваг, але їх набагато більше, які допомагають розвивати Soft and Hard skills.
Умови роботи гнучкі, я можу обирати де працювати (вдома або в офісі). Компанія забезпечує всією необхідною технікою. Також для мене була дуже важлива прозорість кар’єрного зростання і зрозумілі мої зони відповідальності. Від своїх керівників і команди регулярно отримую зворотний зв’язок і підтримку. Для роботи з проектами надають можливість використовувати сучасні інструменти та технології.

Але найголовніше та основне це команда з якої складається компанія, це керівники та колеги, які є професіоналами, що створюють робочу та успішну атмосферу для зростання та розвитку.

Я працюю в Inweb вже 1,5 року та дуже задоволена.
Мене надихає дружній колектив, можливість реалізовуватися в команді крутих професіоналів.
У компанію я прийшла на позицію Junior і кожне питання, ідею могла обговорювати з куратором, що одразу надало впевненості.
В Inweb є чіткі критерії щодо знань та навичок стосовно кожної позиції. Компанія і колектив зацікавлені в подальшому розвитку кожного співробітника.
Також в Inweb гарні умови праці: є гнучкий графік, є можливість працювати в офісі чи вдома. Є тімбілдинги та різні «плюшки» для співробітників.
Я дуже рада бути частиною Inweb!

Я працюю у компанії Inweb протягом останніх 2-х років. З перших днів роботи я відчула себе частиною тісно злагодженої та талановитої команди.

Комунікація в компанії досить дружня, що є крайньо важливим фактором для ефективної роботи. Регулярні наради, звіти та відкритий обмін інформацією допомагають вирішувати складні питання.

Кожен день приносить нові завдання, що стимулює креативність та вимагає ефективного використання аналітичних навичок.

Загалом, працюючи в компанії Inweb, я відчула, що це місце, де цінують та підтримують індивідуальний внесок кожного працівника. Це робить роботу динамічною та захоплюючою.

Підтримали: Dmytro HolykSergio Ivanove

Працюю в Інвеб 2 роки і дуже рада бути частиною такої крутої команди)
Мені дуже подобається те, що працювати дійсно зручно, бо уся необхідна для роботи інформація структурована та чітка, до того ж є можливість працювати відділено, що також є плюсом для мене.

Мені дуже відгукуються цінності компанії — чесність, прозорість, взаємоповага, усе це дійсно присутнє в атмосфері колективу. Крутий соцпакет, тімбілдінги, внутрішні навчання, сесії з психологом та багато інших плюшок, які показують турботу компанії про своїх співробітників.

Працюючи в Інвеб я знайшла той самий баланс між роботою та особистим життям, і це дійсно круто)

В Inweb працюю 5 місяців. Зручний графік роботи, чіткі регламенти та інструкції, автоматизовані процеси. Цікаві проєкти, де можна отримати досвід та зростати професійно. Умови роботи повністю відповідають оферу. Крім того, є великі можливості для професійного зростання та розвитку, своя база знань.

Працюю в Інвебі вже рік з хвостиком, можу сказати про цю компанію лише хороше.
Є можливість зросту, дружня атмосфера, швидкий зворотній звʼязок, комфортні умови праці.
Хто хоче почати свій шлях в інтернет-маркетингу можу щиро рекомендувати цю компанію. Є соцпакет, та безліч ресурсів для навчання.
Окрема подяка керівництву, яке не стоїть на місці і шукає нові шляхи для розвитку компанії, це дуже важливо у великих компаніях.

Підтримали: Aleksey Mamontov

Працюю трішки більше ніж пів року в Inweb і хочу поділитись своїми враженнями.

Під час пошуку нового місця роботи мені були важливі два пункти: можливість карʼєрного росту та певна «людяність» всередині команди. Саме це я віднайшла в Inweb.
За час, який я тут працюю, я бачу прогрес у своїй роботі та цей прогрес помічають інші. До того ж є сформована карʼєрна карта, яка дозволяє мені рухатись вверх)
Як виявилось, людяність — одна із цінностей компаній, а тому в колективі крута і дружня атмосфера, де кожен з радістю допоможе один одному.
Що ще крутого — це прозорість, яка проявляється у всьому. Немає заборонених тем))

Якщо ви шукаєте місце для розвитку, то вам сюди)
Я, особисто, ні дня не пошкодувала про те, що доля звела мене з Inweb)

Підтримали: Aleksey Mamontov

Я працюю в цій компанії майже два місяці, і мої враження дуже позитивні. Один із найбільших плюсів роботи у компанії Inweb — це надзвичайно дружелюбна та сприяюча оточуюча атмосфера. Команда тут справді зігріває душу.
Компанія також дуже прагне створити оптимальні умови для розвитку своїх співробітників. Тут є чудові можливості для професійного зростання та навчання.
Крім того, керівництво виявляє зацікавленість у добробуті своїх працівників, створюючи різноманітні програми підтримки та заохочення. Я впевнена, що така увага до деталей та людей робить Inweb відмінним місцем для роботи.

Підтримали: Aleksey Mamontov

Минуло 2 місяці як я працюю в Inweb і я готова поділитися своїм чесним відгуком.

Загалом, я вражена якістю онбордингу, комунікацією та атмосферою в цій компанії.
Відчувається, що головною цінністю компанії є люди: комунікація з керівником та колегами є відкритою та приязною.
У мене є куратор, який справді дуже виручає й охоче допомагає.
Ми маємо регулярні зустрічі командою, на яких можемо ділитися своїми ідеями (вдалими й «не дуже») та відгуками й важливо, що кожен голос буде почуто.
Для мене Inweb — це місце, де можна розвиватися як професіонал, в атмосфері підтримки та небайдужості.

Радію, що зараз я є маленькою частиною великої історії.

Бажаю кожному знайти своє місце роботи-натхнення, яким для мене є Inweb:)

Працюю в Inweb пів року, за цей час є можливість зробити висновки по роботі в компанії.
З основних переваг роботи в компанії можу виразити:
Прозору структуру кар’єрної драбини
Карту знань, яка створена зі сторонніх інформаційних статей та внутрішніх вебінарів тощо.
Комфортний онбордінг
Доброзичливі коллеги до яких ти можеш звернутись за порадою і вони тобі дадуть відповідь на твоє питання.
Inweb — це компанія в котрій хочеться ставати з кожним днем все краще та розвиватись разом з компанією.

Цього тижня добігає кінця мій 2х-місячний випробувальний термін в компанії Inweb і на порозі нового етапу, я хочу поділитись своїми враженнями. Мені, як людині, що пішла тернистим шляхом самонавчання і вже вдруге змінює спеціалізацію, не маючи бекграунду з сертифікатами курсів, було важливо, щоб в мене повірили і дали мені шанс проявити себе. Вже на етапі співбесіди була приємна комунікація, в спілкуванні відчувалась повага. Після оферу про мене піклувалась onboarding спеціалістка, яка оперативно відповідала на купу запитань і буквально за руцю провела в перші робочі задачі :) Насправді, це дуже важливо, коли є людина, яка відповідає за твою адаптацію і ти знаєш, що завжди можеш в неї щось уточнити — бо елементарно це навіть емоційно простіше. Щодо робочих процесів — то командний дух відчувався, як то кажуть, не словом, а ділом. Колеги навіть на етапі ВТ сприймають тебе як частину команди і допомагають. Спілкування відкрите, екологічне, відкритість до фідбеків та адекватне їх сприйняття. Окрема подяка моєму куратору — завжди допоможе та оперативно відповість на всі мої незліченні питання. Саме так, на мою думку, має виглядати ідеальний робочий колектив: всі знають свою сферу відповідальності, готові допомогти колезі, привітні в спілкуванні, присутній командний дух і взаємоповага.
Тож з впевненістю кажу, що мені комфортно і приємно бути частиною команди Inweb! :)

Підтримали: Aleksey Mamontov

Наразі мій випробувальний термін добігає кінця. Тож хочу залишити свій відгук про компанію Inweb. Це компанія, яка довіряє новачкам, в моєму випадку було саме так. Я прийшла з мінімальним досвідом РРС спеціаліста, після курсів Choice31. Дуже вдячна онбординг спеціалісту, яка допомогла мені почати свої перші кроки в віддаленій роботі (це мій перший досвід). Дуже вдячна своєму керівнику та куратору, за допомогу зорієнтуватися в робочому процесі та за надання навчальних матеріалів, які допомогли мені прискорити мою роботу. Можу з упевненістю рекомендувати Inweb, як безмежно круту компанію!

Підтримали: Aleksey Mamontov

Приблизно 3 тижні тому пройшов випробувальний термін в Inweb на позицію Junior SDR. Я хотів би поділитися враженням про цю компанію.

Я прийшов без знань у сфері digital-маркетингу, але в Inweb дають велику базу знань, завдяки якій я за 2 місяці виріс від просто Newbie до Junior і все одно є ще багато чого, що потрібно вивчати, щоб стати справжнім професіоналом.

За ці 3 місяці (включно з випробувальним терміном) я зрозумів, що Inweb це та компанія, в якій всі зацікавлені у твоєму професійному зростанні та в тому, щоб тобі було комфортно працювати. Від перших днів роботи я відчував підтримку та допомогу від колег. Компанія створює сприятливе середовище для співпраці, що позитивно впливає на результати нашої роботи.

Тож я радий, що можу бути частиною Inweb і зростати разом з компанією!

Підтримали: Aleksey Mamontov

Робота в компанії InWeb — це захоплюючий досвід, що охоплює кілька ключових аспектів. Перш за все, вражає підхід компанії до навчання та розвитку своїх фахівців. Надання можливості постійно поглиблювати знання та вдосконалювати навички дозволяє тримати високий професійний рівень і рухатися в ногу зі змінами у галузі.

До того ж, важливим аспектом є дружня атмосфера в колективі. Від початку роботи я відчула підтримку і сприймалась як важливий член команди. Взаємопідтримка та відкритість дозволяють ефективно співпрацювати та досягати результатів. Тут є місце не лише професійному, а й особистому зростанню.

У підсумку, робота в компанії InWeb — це гармонійне поєднання навчання, дружньої атмосфери та перспектив для кар’єрного росту. Я відчуваю себе цінним членом команди та горжусь можливістю працювати тут

Підтримали: Dmytro HolykAleksey Mamontov

На даний момент проходжу випробувальний термін у компанії Inweb. Дуже приємний колектив і домашня атмосфера. На всі питання одразу отримую розгорнуті відповіді і що більш важливо, не відчуваю себе новачком у компанії. Таке відчуття, що просто пішов у відпустку і повернувся через місяць. Дуже приємно працювати де тебе цінують! Звичайно великий плюс — це можливість працювати віддалено. Не знаю пройду випробувальний термін чи ні — але обов’язково рекомендую Inweb.

Підтримали: Aleksey Mamontov

Inweb — це компанія, яка всіма можливими варіантами заохочує працівників працювати. Нереально велика база знань, допомога з боку досвідчених працівників, повага і розуміння з боку власників, а ще круті «плюшки», у вигляді подарунків і нереальна підтримка.
Ще не зустрічала таку компанію, щоб так націлено ставились до навчання і підвищення кваліфікації працівників. Вже вкотре переконуюсь, що коли компанія «робить атмосферу» працівникам, то віддача буде колосальна.

А ще зручно, що можна працювати віддалено (ставлення кураторів та колег ніяк не впливає, що ти НЕ знаходишся в офісі).
Крім того, мій ПК не достатньо потужний для роботи і компанія вирішила цю проблему — придбала ноутбук.

Неймовірно рада, що працюватиму саме у Inweb.

Підтримали: Dmytro HolykAleksey Mamontov

Коллектив Inweb — это дружелюбные и отзывчивые люди. Всегда можно рассчитывать на поддержку и помощь со стороны коллег. Мы тесно сотрудничаем в команде, что способствует успешному выполнению проектов и достижению поставленных целей. Компания также ценит своих сотрудников и заботится о нашем развитии. У нас есть доступ к обучающим программам и семинарам, которые позволяют нам улучшать свои навыки и знания. Кроме того, руководство открыто к предложениям и идеям, что вносит важный вклад в общий успех компании. Еще одним преимуществом работы в «Inweb» является гибкий график и возможность работать удаленно. Это позволяет нам поддерживать баланс между работой и личной жизнью, что особенно важно в современном мире.

Inweb — прогресивна та динамічна компанія. В агентстві працюю 6 місяців, на старті роботи в компанії отримала велику підтримку зі сторони своїх колег і керівництва. Завдяки цьому, я швидко влилася в робочий процес. Прозора мотивація, робочі процеси і можливість кар’єрного росту. Власна велика база знань, корпоративний психолог, соцпакет, гнучкий графік роботи, щомісячні цікаві онлайн-інвенти, сучасна техніка та необхідні ресурси для роботи. Є можливість працювати стаціонарно і віддалено. Керівництво відкрите для нових ідей і завжди дає чіткий фідбек. Дуже рада, що працюю саме в Inweb!

Працюю в Inweb на позиції PM у PPC відділі.
За 5 місяців лише позитивні емоції. Саме тому, хочу залишити власний відгук, можливо він допоможе вам :)

Отже, хочу виділити підхід до адаптації і навчання. Бо особистий і професійний розвиток є вагомою складовою, є куратор і керівники, які з тобою завжди на зв’язку, не залишать тебе сам на сам із складними задачами.

Пет френдлі офіс, особливо для мене це важливо.

А за відсутності світла можна спокійно працювати, бо офіс енергонезалежний і не треба у стресі шукати місце коворкінгу.

Так, можливість дистанційно працювати теж є позитивним аспектом.

Соціальний пакет також є приємним бонусом (можна обрати на що хочеш отримати компенсацію: чи то вивчення мов, витрати на тварин, чи заняття спортом тощо)

Я працюю в агенції Inweb протягом півроку на посаді PR-менеджера. Лише приємні враження: чіткий та зрозумілий формат роботи, гнучкий графік, віддалений формат роботи. Відсутня бюрократія, спокійно можна звернутися до будь-кого з компанії. Є робочі бенефіти, чіткі грейди для карʼєрного зростання, повага до особистого часу.

Задачі цікаві, компанія швидко розвивається, до ідей прислухаються та втілюють у життя. В цілому дуже позитивні враження від роботи тут.

Майже 6 років працюю в команді агенції Inweb. Всі ці роки робота в Inweb є надзвичайно динамічною, цікавою та продуктивною. Компанія завжди підтримує своїх співробітників та надає можливості для професійного розвитку. Inweb навчає, розвиває та допомагає посилити скіли кожного співробітника. Inweb мотивує та надихає діяти.

Керівництво з повагою та увагою ставить до кожного. Прозорість, чесність та експертність — такі основні принципи агенція називає своїми головними і дотримується їх у всіх процесах.

Гнучкий графік, тімбілдінги, відкритість, автономність, база для навчання, соцпакет, фінансова прозорість тощо. Все це можна побачити та відчути в Inweb, якщо стати членом команди.

Працюю у Inweb на позиції PM вже 8 місяців.

Вкрай вражений перевагами:
— Зрозумілий та комфортний онбордінг
— Дуже доброзичливий колектив, та уважне керівництво. Хоча компанія велика, із кожним членом команди спілкуватись легко, нібито ви давно знайомі)
— Прозора та зрозуміла система мотивації, кар’єрного зростання, та внутрішня база матеріалів і курсів!
— Соціальний пакет — кожен може обрати найбільш бажані позиції та формувати свій індивідуальний пакет від курсів до медичних послуг.
— Велика кількість дуже цікавих проектів
— Чіткі процеси роботи по Agile
— Відкрите до фідбеку керівництво
— Регулярні івенти
— Повністю автономний офіс у центрі Одеси
— Для досвідчених спеціалістів тут достатньо викликів для саморозвитку, для починаючих — просто найкраще місце для старту.

Вакансії Inweb