inVerita

Львів, Краків (Польща)

14 лютого 17:07

Roman Pashnitskyi, Front-end Developer

Працюю у InVerita більше 2.5 роки, і це перша компанія у якій я почав свій шлях в ІТ. За цей час склалося таке враження, що InVerita — це більше ніж просто робота. Максимально дружні, професійні та круті люди, котрі завжди готові допомогти як словом так і справою. Також подобається те, що кожен може спілкуватись на одному рівні, немає бюрократії як такої. Особливо класно налагоджені процеси Internal відділу (HR, Recruitment, Accountant) до яких ти можеш стукнути у будь-яку хвилину, і завжди швидко отримаєш відповідь на своє питання.

Ще компанія зацікавлена в тому, щоб розвивати своїх співробітників, впроваджуючи менторську програму, різного роду івенти та knowledge-шерінг, безкоштовна англійська, різні курси, плюс вітається будь-яка ініціатива.

InVerita дає всі можливості людині досягати нових вершин та всіляко допомагає їй у цьому, забезпечуючи при цьому комфортні та стабільні умови праці. Якщо є бажання працювати в сильній команді професіоналів, де ви відчуватимете, що потрібні, мотивовані, і ще багато різних приємних плюшок — тоді вам точно у inVerita :)

2 коментарі

Роман, радий працювати з тобою усі ці роки і направду щасливий що в організації можуть так швидко зростати настільки сильні та вмотивовані інженери

Ромчик, я надзвичайно рада, що можу працювати з тобою цих 2,5 роки і дуже хочу, щоб співпраця продовжувалась ще дуже багато років!;))