inVerita

Львів, Краків (Польща)

9 лютого 14:02

Kostiantyn Cherniakov, Javascript Software Engineer с 2019 года

Вже майже 3 роки працюю в inVerita... Але як кажуть «якщо вибрати собі роботу яка собі до вподоби, то не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», тому правильніше сказати, що я 3 роки займаюся улюбленою справою в inVerita, а не просто працюю:)

Це і шукаєш при виборі роботи — мати можливість займатися улюбленою справою, рости та розвиватися, і при цьому не мати ніяких перешкод для цього. І саме це я отримав в inVerita, та навіть більше — постійні івенти і шерінги знань, а також менторські програми, що стимулюють до саморозвитку. А більше за все мені подобається лояльний підхід компанії до цього: хочеш розвиватися — компанія всіляко буде тебе в цьому підтримувати і допомагати, не хочеш — тебе ніхто не засудить, головне щоб ти цього сам прагнув.

А також відчуття «причетності», бо здається, що важлива думка кожного, і обов’язково на щось вплине, тому немає страху у висловлені власної думки, бо знаєш, що тебе вислухають і зрозуміють. Насправді це дуже класно, коли не боїшся відкрито говорити про щось, навіть якщо це критика чи власна ідея, яку ти хотів би «просунути» на рівень всієї компанії.

Цінності які лежать в основі етики компанії, здаються такими правильними і зрозумілими що ти їх сприймаєш як власні. Коли розуміння, підтримка, взаємодопомога та лояльність є в цінностях компанії, то інакше бути і не може.

Багато компаній говорять фразу на кшталт «ми сім’я», але мало де це хоть трохи відчувається. Я багато разів чув цю фразу в різних компаніях, і в більшості випадків я цього не відчував і не бачив щоб хоч хтось з колег серйозно сприймав її. Чесно кажучи, навряд чи компанія може стати на один рівень з сім’єю, тому вони або змушені перестати так казати, або дійсно мусять хоч наблизити дійсність до тих слів, що говорять. І inVerita саме та рідкісна компанія, де завдяки лояльному і дружньому ставленню до працівника, трошки віриш, коли тут говорять — «ми сім’я». Віриш бо бачиш прагнення компанії саме такою бути і що для тих хто тут так говорить — це не пусті слова.

Тому я дійсно радий тут займатися улюбленою справою, 10 з 10, лайк, підписка)

2 коментарі

Костя, дякую тобі за стабільність та лояльність до компанії та продуктів з якими ти працюєш. Три роки пролетіли дуже швидко, надзвичайно багато змінилось в inVerita з того часу, але радий що люди, що були з нами у направду різні часи з нами і залишаються

Підтримали: Kostiantyn Cherniakov

Дякуємо, Костя) Ти один з тих працівників, хто не на словах, а на ділі робить свій вклад в Компанію! Приємно з тобою працювати і успіхів тобі))

Підтримали: Kostiantyn Cherniakov