inVerita

Львів, Краків (Польща)

3 лютого 14:53

Назар Цибульський, Android developer с 2016 года

Всім привіт! Сьогодні хочу поділитися з вами короткою розповіддю про нашу спільну мандрівку з inVerita)

Коли я 6 років тому вступив до «гумового човна» 🛶 InveritaSoft (та, назва компанії в ті бородаті часи ще мала приставку soft, і логотип був іншим, придуманий тоді ще єдиним нашим дизайнером Іваном) на борту було тільки 11 людей, а я став 12им — і ми повеслували в світле Майбутнє))

Зараз в компанії я працюю на посаді Mobile Developer, і хочу розказати про важливі відмінності цієї компанії від багатьох інших:

— це компанія, де цінують і поважають своїх працівників, та допомагають їм професійно зростати;
— неймовірно подобається відкритість менеджменту і людська щирість — це не купити за гроші;
— в компанії є Цінності, і вони проживаються, а не просто записані десь для «шоб були» !!

Увесь цей час приємно спостерігати, як «гумовий човник» з кількох людей перетворився на гарну «яхту» професіоналів для підкорення нових «островів» і постійного розвитку команди ⛵️Особливо відмічу нашого дизайнера Івана, який зібрав навколо себе просто неймовірних і талановитих людей.

Також варто виділити професійну роботу тімки рекрутерів та HR-команди: існує бізнесова приказка, що коли в компанії менше 50 людей — її успіх залежить від тих, кого в компанію залучили, а успіх компанії, в якій більше ніж 100 працівників — від тих людей, кого не залучили 🙂

А наприкінці хочу побажати компанії попутного вітру, і оминати рифи. До нових «островів», inVerita!))

3 коментарі

Назар, ти diamond! Один з перших працівників inVerita і невід’ємна її частина

Назар, дякуємо за твою щирість і постійну готовність допомогти)) Приємно, коли в Компанії є люди, які працюють ще з моменту її заснування — це про щось таки говорить))
Ну і попереду тільки найкраще!)

Дякую за чудову розповідь,Назік!
Рада, що колись ми познайомилися і по сьогодні пересікаємося в коридорах inVerita чи на кухні за кавою ;))