inVerita

Львів, Краків (Польща)

24 січня 11:08

Ivan Poddubchenko, UI/UX designer с 2015 года

Працюю в компанії практично з перших днів її заснування (тобто уже більше 6 років). Увесь цей час приємно спостерігати, як команда з кількох людей виросла до великої компанії професіоналів і надалі не зупиняється в розвитку. Можу з впевненістю сказати, що INVERITA — це місце, де створені усі умови для розвитку та росту кожного працівника: Менторські програми, технічні Knowledge sharings, навчання по софт скілах, умови для проходження проф курсів/програм/конференцій, тощо.

Особисто я виріс тут, і як дизайнер і як керівник. Радий, що можу бути частинкою компанії і маю вплив на її розвиток. INVERITA відкрита до ініціатив, які йдуть зсередини і це — ДУЖЕ КРУТО, адже ти розумієш, що твоя ідея не лише буде вислухана, але тобі і допоможуть її втілити в життя!

2 коментарі

... Дякую, Іван, за те, що таку класну і справжню Компанію з першого дня і до сьогдні ми будували Разом.
І Мрії наші зараз більші того, що ми вже досягнули... )))

Іван, ти з тих людей, які фанатично працюють, щоб досягати результатів) Дякуємо за роки співпраці! Ти побудував чудову команду і продовжуєш це робити)) Бажаємо тільки руху вперед!

Підтримали: Ivan Poddubchenko