inVerita

Львів, Краків (Польща)

20 січня 10:33

Yevgenii Shestopalov, Team Lead в inVerita

З компанією я вже скоро як 6 років. Бачив як вона розвивалась майже від самого початку. Озираючись назад, можу сміливо сказати, що весь шлях був неймовірно цікавим та мотивуючим. Були як важкі періоди, так і дуже стрімкі у плані зростання. Так чи інакше, ти завжди знаєш, що тебе оточуть люди, на яких можна покластись та разом з якими можна вирішити питання будь-якої складності. Інверіта, як компанія, це в більшій своїй мірі сім`я, з якої не хочеться іти.
Що компанія дала особисто мені? Можливості дуже сильного та швидкого розвитку. Мотивацію розвиватись та розвивати оточення навколо себе.
Підтримку та спрямування у будь-яких починаннях та проявах ініціативності.
Всі тулзи для реалізації власних амбіцій.
Дякуючи цій компанії я регулярно подорожую за кордон для прямої роботи з клієнтами та маю великий ступінь довіри.
Окремо хотілось би додати пару слів про С-левел. Це ті люди, які вклали себе не тільки у бізнес та профіт від компанії, а і зробили(та продовжують робити) великий вклад у життя колективу та рівень комфорту в цілому. До цих людей можна спокійно прийти та вирішити питання, які тебе турбують. Не існує жодної ширми між колективом та С-левелом компанії.
Якщо потрібно найти місце, де завжди будуть варіанти для імруву самого себе — inVerita — це саме та компанія.

2 коментарі

Гарно, коли люди, працюючи разом, знайомляються. І стають Друзями ... і мають можливість обмінюватись один з одними Цінним не лише професійном, але й життєвим досвідом по різних питаннях )))

Женя, дякуємо за твою віддану роботу і наполегливість всі ці роки в inVerita) Ну і те, як тебе любить твоя команда, цьому яскравий показник))