inVerita

Львів, Краків (Польща)

2 грудня 2021 15:47

Софія Іванчук, IT Recruiter в inVerita

Не так давно я разом з InVerita, за тиждень буде рівно 6 місяців від старту нашої співпраці, але я не можу пройти повз і не сказати декілька слів.
У мене безліч різнопланового досвіду в сфері ІТ за плечима, як і стартап на 15 людей так і продукт на 600 людей і звичний всім аутсорс. В кожній з цих компаній була своя чудова команда, але InVerita відмінна тим, що тут тімка — це не лише ті люди з якими ти в одній румі, а всі хто є частиною компанії.
Тут немає великих босів, тут всі рівні незважаючи на свої тайтли в лінкедін. Цінності не лише надписи на стінах, а принципи життя в компанії, які стосуються кожного.
Тут не просто команда на мітінгу 💻 тут сім’я, в яку хочеться повертатись, коли прокидаєшся зранку та заварюєш чашку кави. Тут не боїшся зробити помилку, оскільки тобі допоможуть її виправити, а успіх це спільна справа над якою працють всі, незважаючи, повторюсь, від тайтлу, досвіду чи вмінь!
Тому без сумніву готова рекомендувати InVerita, та докладати максимум зусиль, щоб компанія росла та розвивалась, і я разом з нею 😊 ⭐️

Всім добра ❤️

3 коментарі

... Дякую за хороші слова.
Нам ще багато попереду. І наші 600 теж...))) — важливо, щоб при тому Ми зуміли залишитись собою...)))

Рада, що ти є частиною нашої тімки!) Як я вже тобі казала — 6 місяців, а в мене таке враження, що ми в команді вже багато років....і ще багато років будемо))

Софія, дякую за відгук! Ти крута, і за доволі короткий час стала невід’ємною частиною inVerita. To the moon!