inVerita

Львів, Краків (Польща)

30 листопада 2021 22:00

Olha Ivaniv, HR в inVerita

Я вже другий рік у inVerita і це найкраща Компанія, в якій мені доводилося працювати. Раніше в мене був досвід у ІТ, але тут зовсім інший світ.
inVerita — це простір де тебе цінують, де розвиток та успіх працівника — це велика заслуга всієї Компанії, це місце, де тебе поважають, і ти важливий. Мені дуже імпонує, що кожна ідея, яка виникає, обов’язково буде почута. А ще унікальним є те, що працівник може висловити свій чесний фідбек, без жодних застережень та бути точно впевненим, що сказане матиме вплив на розвиток Компанії.

А ще тут нереальні Люди!
Вони всі дуже різні та особливі. Не уявляю, як можна було зібрати разом таких яскравих, неординарних та мачурних особистостей, від яких хочеться черпати натхнення кожного дня.

Я дякую своїй HRD команді, та нашому СЕО Зоряну за те, що за цей час показали мені, якою насправді може бути Компанія. Як можна поєднати бізнес з справжніми людськими цінностями.

Дальше — більше!
It’s only beginning🔥

2 коментарі

... Дякую, Оля.
Мені завжди приємно спостерігати за Людьми, для яких їхня професія — це і є їхня пристрасть та покликання
Ти є одною з таких.

Радий, що Ти #inVerita ... )))

Підтримали: Olha IvanivOleg Pikh

Оля, ми теж дуже раді працювати з таким професіоналом як ти! З твоєю появою HR відділ отримав нове натхнення для роботи)) Дякую за твій вклад як в команду, так і в Компанію загалом!

Підтримали: Olha IvanivOleg PikhZoryan Hudziy