inVerita

Львів, Краків (Польща)

26 жовтня 2021 21:45

Ihor Demedyuk, Co-founder & CTO с 2015 года

6 років тому я, Зорян Гудзій та Орест Гудзій — заснували Інверіту з рівними частками у кожного.
Цього року хлопці вирішили, що якщо б мене не було вони б отримували більше.
Для реалізації цього заблокували мене як співвласника у всіх своїх правах.

Як один із засновників та співвласників вважаю за важливе поділитись цим з усіма поточними і майбутніми працівниками та клієнтами компанії.

Якщо ці двоє дозволили собі такі дії до одного із співвласників компанії і їхнього родича, їм нічого не заважає завтра аналогічно «кинути» будь-якого працівника чи клієнта.

Відповідно майте це на увазі.
Категорично не раджу мати будь-які відносини з ними.

3 коментарі

Зорян і Орест,
Можна скільки завгодно розводити демагогію про вклад в розвиток, хто кого в які періоди компанії тягнув і переводити розмову в емоційне русло...

Та факти свідчать про наступне:
— В компанії троє власників, а юридично зареєстровані двоє.
— Всі мої прохання і кроки про те щоб юридично оформити мою співвласність були вами відкинуті.
виплата дивідендів заблокована.
— доступ до активів компанії (нерозподілених дивідендів) заблокований.
— Я пішов на всі можливі поступки, щоб ви викупили мою частку і ми навіть домовилися по ціні заниженій приблизно в 10 разів від ринкової вартості, та коли дійшло до діла ви відмовилися здійснювати виплату.
— Всі кроки на викуп моєї частки зовнішніми покупцями були заблоковані.
— канали корпоративної комунікації для мене заблоковані.
— вести подальший діалог по вирішенню питання ви відмовилися.
— все вищеперелічене відбулося ще до того як з’явився перший публічний пост.
— Орест і Зорян були попереджені про публічний розголос, якщо вони і надалі ігноруватимуть мій інтерес та намагання вирішити ситуацію.

Всі випробувані мною дипломатичні способи вирішення даного питання були вами відкинуті. Однак хочу щоб поточні працівники знали як ви можете вчинити по відношенню до них, щоб вберегти їх від тих самих негараздів які спіткали мене.

Продовжувати подальшу дискусію в коментарях потреби не бачу. Так як ціль посту була попередити людей про те що директори Inverita «кидають», навіть найблищих. Сподіваюся ця інформація вбереже не одну людину від негараздів співпраці з вами.

Розвиток компанії — це невпинна і важка робота усіх партнерів у своїх зонах відповідальності.

Я розумію, що цим фідбеком ти повертаєш нам всю злість і агресію, яку ти накопичував протягом мабуть останніх років співпраці, співпраці де два партнери зазвичай тягнули третього.

Ми зробили безліч кроків аби знайти шлях як з тобою розійтись мирно і справедливо, шкода що ти обрав цей.

Успіху тобі!

Привіт, Ігор.

Перш за все, мені дуже шкода, що наша шестилітня співпраця завершується саме так: це були непрості шість років співпраці, але ми завжди поважали один одного і спільно знаходили вихід із найскладніших ситуацій.
Не думаю, що той шлях, який ти обрав вірний, але ти маєш на це право.

Я радий, що більшість працівників #inVerita мають неоднорічний досвід тісної співпраці зі мною, або з Орестом, і вже давно сформували власну думку про те, якими ми є людьми.

Тобі ж бажаю усього найкращого, як в особистому житті, так і в професійному розвитку.