inVerita

Львів, Краків (Польща)

Я працював в компанії, коли вона ще носила назву Inverita Soft Inc. протягом року. За той час компанія виросла з 50+ до 100+ співробітників, і кожен був на своєму місці. Цікаві проекти, чудовий менеджмент, а головне доброзичлива атмосфера в офісі постійно сприяли рухатися далі, бути корисним у всьому. Будь яка ініціятива розглядалася як першочергова до втілення і я бачив як компанія зростала в геометричній прогресії якщо брати до уваги можливості та амбіції. Різноманітні воркшопи давали змогу зрозуміти, що кожен з нас робив на своєму місці, різноманітні розважальні заходи дозволяли забути про негаразди, і направду якби не трохи тривалий бенч я б і надалі волів знаходитися в команді професіоналів. Якщо потрібна буде моя допомога — я без вагань знову б долучився до команди.

... Привіт, Руслан.
Давно не чулись... — дякую за хороший відгук про inVerita.
Так і є... — Кожен період розвитку Компанії був цікавим та незабутнім по-своєму...)

Працюю в InVerita на позиції Manual QA вже трохи більше року і за цей час у мене склалось дуже позитивне враження про компанію.
Хотіла би відмітити, що тут завжди є простір для розвитку і навчання. В межах нашого QA департменту дуже часто проходять різноманітні воркшопи та knowledge sharings. Тут би хотіла виділити нашого Head of QA Зоряну, яка дуже заохочує і надихає на розвиток та завжди допоможе.
Також під час моєї роботи в компанії, мала нагоду пройти менторську програму у більш досвідченого колеги. В InVerita дуже багато крутих менторів і можна підтягнути як hard так і soft skills.
Ще хотілося б відзначити, що в InVerita активно розвивають напрямок Learn&Development, за час моєї роботи приймала участь у навчанні по бізнес комунікації англійською, досягненні цілей та конфліктології, ,боротьбі зі стресом, фінансовій грамотності та правильному харчуванню та навіть кавовому майстер-класі та писанкарстві. Цікаві тренінги та навчання у нас проходять регулярно.
Також дуже важливим аспектом для мене є те, що у компанії є чітка громадська позиція у InVerita є власний фонд і вони активно допомагають військовим і приймають участь у багатьох благодійних ініціативах. Тут ти справді відчуваєш підтримку, фонд компанії допоміг мені закрити збір для мого родича, що було неймовірно круто.
І, звісно, не можна не сказати, про атмосферу та дружній колектив, я вже мала приємне враження після першої співбесіди з рекрутером Софією. До HR команди завжди можна звернутися з будь-якими питаннями, все вирішується швидко і ти відчуваєш, що до тебе і твоєї думки прислухаються.
Тож, після цього року можу з впевненістю сказати, що я не прогадала обравши InVerita

Дуже приємно отримувати такі відгуки, Валерія! Дякуємо!
Ми цінуємо, що ти також розділяєш наші вектори розвитку та цінності! Раді, що працюємо разом)

Вже більше року працюю у InVerita. Починаючи з етапу співбесід враження складалось дуже гарне, і компанія успішно підтримує такий статус у моїх очах.
В першу чергу таке враження формувалось професіоналізмом проведення співбесід — як скрінінгу, так і технічної. Зі сторони співбесідуючих відчувалась, що ти говориш з льдьми, які зацікавлені у своїй роботі — і це формує атмосферу у всій компанії. Після всіх етапів співбесід отримав практично одразу фідбек по сильним і слабким сторонам з рекомендаціями.
Вже під час роботи мене вразив підхід компанії до своїх працівників. Мав можливість спостерігати як розвивається L&D процесс — регулярні тренінги від різних спеціалістів у своїх сферах. Наприклад «Як боротись зі стресом», курси бізнес-англійської, навіть по фінансовій грамоті! І це не кажучи вже про круті внутрішні knowledge-sharings та менторські програми.
І звісно не можна не сказати про позицію компанії стосовно війни. Регулярна підтримка армії це інвестиція у вільну країну, у перемогу.
Це лише кілька пунктів з усіх, про які хотілося б згадати. Особливої уваги заслуговує і процесс формування команд, роботи на проекті, але раджу вам відчути це вже на власному досвіді. Радий, що у свій час я обрав саме InVerita!

Дякуємо за такий інформативний та позитивний відгук, Даніїл! Ми раді, що наші працівники розділяють цінності, культуру компанії та бажання навчатись!)

Ось уже більше як рік триває моя неймовірна подорож в inVerita🥳

Пригадую, як проходила співбесіду з Рекрутеркою Алінкою Падука, і саме тоді я точно відчула, що це моя компанія, це саме ті цінності, які мені відгукуються та якими я живу. Я багато читала про те, що кожен рекрутер має співпереживати своєму кандидату, і будучи відвертою, я в це не вірила;) Проте, коли я підтвердила офер, і отримала запис голосового від Алінки, мої стереотипи були розвіяні. Алінка ріділа разом зі мною....це було так чудесно відчувати себе потрібною, і розуміти, що дійсно твоя компанія❤️

З першого ж дня в inVerita мене огорнули турботою вся HRD Команда, і досі продовжують це робити:) Це Команда, як дійсно готова завжди допомогти, порадити, підтримати, попри будь-які обставини. Команда, яка завжди з тобою🤛

Окремо хочу виділити свою HR Оленку Романишин — це Людина, яка поєднує в собі баланс неймовірної витримки та водночас емпатії до інших. В той важливий для мене період адаптації, коли я переживала найбільше — Оленка завжди знаходила потрібні слова, щоб мене підбадьорити та підтримати. Разом із її допомогою мені вдалось відкритись та проявити свій потенціал😉

🏂Драйвлять inVerita Зорян та Орест Гудзії, і, як на мене, це саме ті два щити, які дбають про компанію, не тільки про її бізнес розвиток, а й дійсно про своїх Працівників. Це відчувається в комунікації, підходах, рішеннях та максимальній лояльності. Відверто кажучи, не можу пригадати навіть моментів, коли б я підходила зі своїми ідеями, а їх не прийняли чи якось негативно відхилили. Завжди «Давай! Роби!», буде добре, Ок, не буде, теж Ок, спільно будемо аналізувати та пробувати робити по-іншому. І це надзвичайно важливий момент, щоб бути вмотивованим і продовжувати рухатись далі🤗

Команда Рекрутерів на чолі з Керівником Мартою Шевченко — дякую, що знаходите саме тих Людей, з якими дійсно хочеться працювати, рости, розвиватись та ті, які дійсно на всі 10000000% мачаться по цінностях. І дякую, що у свій час зробили мене теж частиною inVerita❤️❤️❤️

Марія, ми теж дуже раді працювати з тобою в одній команді і рости разом! Віримо, що надалі ставатимемо тільки кращими) Дякуємо за такий крутий відгук!)
P.S. передамо його усім, кого ти тут згадала:)

На сьогодні я вже рік як UI/UX дизайнерка в компанії inVerita і хочу поділитись враженнями про роботу тут)

Як на мене, найважливе у компанії — це її атмосфера, тобто, як ти почуваєшся, приходячи в офіс, спілкуюючись з колегами та з яким настроєм ти відчиняєш і закриваєш двері своєї румки. Я б сказала, що атмосфера тут «камерна». В inVerita ти відчуваєш себе частинкою (до того ж досить вагомою) інверітівської сім‘ї. Тут твоя думка почута, фідбеки збираються, а ідеї реалізовуються на етапі появи.

Також, виділю ключові речі, якщо ви шукаєте відповідь на питання «Чому inVerita?» (і якщо попереднього абзацу вам мало😁):
— стабільність: попри війну/кризу/нестабільність в ІТ сфері, компанія продовжує зростати;
— висока планка: за рік тут я спостерігаю лиш її ріст (багато процесів були стандартизовані та удосконалені + додалось більше прозорості та розуміння);
— класні проекти (компанія робить акцент на healthcare і в ньому вони справжні професіонали);
— професійний розвиток (performance review з постановкою цілей, менторська програма, курси бізнес-англійської, компенсація навчання і тд.);
— ініціативи та традиції компанії (зараз, до прикладу, діє благодійний фонд inVerita Support; а щоосені є традиція святкувати День подяки (чого не зустрічала більше в жодній компанії));
— відсутність мікроменджементу та певна свобода: і ключ до цього — набір дійсно крутих спеціалістів, які зберігають планку компанії і мають певну автономність у своїй роботі, несучи відповідальність за результат;
— можливість ремоуту.

І наостанок про дизайн відділ, він функціонує під назвою QU’ARTE (і недавно в нас був крутий ребрендинг). Отооооож, QU’ARTE — це крута тімка з професіоналів, які дійсно готові допомогти колегам (чим я вдало користувалась, будучи новачком в компанії) та дати валідні поради. Відзначу і те, що між дизайнерами відсутня конкуренція, що сприяє хорошій атмосфері в команді. До того ж, у нас часто бувають класні ініціативи в рамках дизайн-тіми, як-от: knowledge sharings, UI workshops чи з останнього — Design week. І звісно, окрема подяка дизайн-ліду Івану Поддубченку, який є дійсно прикладом лідера та тіммейта!

Уляна, ми теж дуже раді нашій вдалій роботі та розвитку, а також віримо у подальший спільний ріст) Дякуємо за твій розгорнутий відгук, у якому ти підмітила такі важливі речі! (Івану передали))

The company inVerita holds the first place on DOU among companies with fewer than 200 specialists. It also tops the ranking among Lviv companies, and this is absolutely deserved, no matter from which perspective you look at it. I could talk a lot about all the advantages of the company, such as professional management, knowledge sharing, etc. But the most important aspect for new employees, in my opinion, is encapsulated in the company’s motto, “inVerita...it’s all about people.”

Дякуємо за класний відгук, Любомир! Ми раді, що атмосфера «inVerita...it’s all about people.» так відчувається)

Працюю вже 10 місяць у inVerita і якщо відверто, то мені не має з чим порівнювати. Це моя перша компанія, перша робота, перші можливості, перший ріст як Manual QA в принципі і за такий тривалий період роботи я можу чітко сказати, що компанія жодного разу мене не підвела (сподіваюсь і я її також). Це справді простір дуже близьких по світогляду людей, кожен з яких демонструє своє бачення своє бачення і натхнення, що не може не надихати.
Найбільше, що мені подобається — це те що ти досить легко можеш порозумітись з будь-ким, незалежно від проєкту чи команди (тут дяка HRD, такі люди справді не випадково зібрались в одному місці). Окреме слово також варто сказати нашому QA Department, де люди постійно навчаються, мотивують один одного, що навіть я, будучи не сильно досвідченним працівником, захотів однозначно бути частиною цього розвитку і приймав участь, здається, в кожному Knowledge Sharing).
Також моя особлива подяка #inVeritaSupport — фонд який робить внесок у нашу перемогу кожен день.
Знаєте, хоч мені і справді не має з чим порівнювати, але я отримую задоволення від своєї роботи і внеску у inVerita, тут складно не бути проактивним)

Денисе, ми теж раді, що вже стільки працюємо разом і сподіваємось, що далі будемо рости разом! Дякуємо тобі, що також долучаєшся до #inVeritaSupport!)

Проходила співбесіди з рекрутером і технічну на позицію Manual QA. Це вперше, коли я дійсно захотіла залишити відгук.
В першу чергу я хочу виділити бездоганну роботу відділу рекрутингу. Бо для мене це дууже важливо, рекрутери це обличчя компанії, і те як вони себе подають дуже багато може розказати про компанію і процеси всередині. Такого професійного ставлення до кандидатів я ще не бачила ніде за свій досвід співбесід. Рекрутер Alina Paduka професіонал своєї справи, дуже класний формат співбесіди з HR, питання і ставлення. Одразу після цього Аліна надіслала мені summary коротеньке по нашій розмові з ключовими моментами. День тижня був середа, і Аліна сказала, що зможе сконтактуватись по подальшій можливій комунікації в понеділок (так як Head of QA Department була у відпустці). Рекрутер написала мені на наступний день!! Я навіть так рано не очікувала) засетапили технічну.
Тепер про технічну співбесіду. На технічній була я, рекрутер Аліна, Head QA Зореслава і VP of Engineering Євген. Все моє хвилювання десь пропало через 5 хвилин, я певно увійшла в раш. Мені було дуже цікаво спілкуватись з Зореславою, цікаві питання, багато з практикою пов’язано, нема якогось тупо списку питань по якому інтервьюер йшла, це була жива розмова і відповідно до моїх відповідей вона розвивалась в певному руслі. Мені було б дійсно цікаво попрацювати з Зореславою, набратись її практичного досвіду. Вкінці Євген розаказав більше про сам проект, щоб я більше оріієнтувалась що і до чого, ну і там організаційні питання були. Загалом враження прямо суперові. Гайз респект вам. Я ще не маю фідбеку по технічній, але я впевнена на всі 100, що рекрутер в будь-якому разі відпишеться в терміни, які були обіцяні, і надасть розгорнутий фідбек. Сподіваюсь на подальшу співпрацю, бо мені все дуже сподобалось). Бажаю вам розвитку та процвітання! Ви круті!

Дякуємо за фідбек, Аліно! Нам приємно, що залишили таке круте враження про компанію та процеси рекрутингу. Аліні, Зореславі та Євгену теж передала:) Сподіваємось на подальшу співпрацю!)

Чудова компанія, гарний офіс, дружній колектив, будь-яке питання вирішується швидко, до тебе прислухаються і тебе цінують :)

Марʼяна, дякуємо за відгук! Раді, що працюємо та розвиваємось разом)

Пройшло рівно 2 роки з того моменту коли я вперше увійшла в двері офісу InVerita...
За весь цей час в мене не виникло ні єдиного сумніву, як і тоді так і в момент мого попереднього відгуку ( рік назад) так і зараз я з впевненістю можу сказати, що це другий дім, це сімʼя 🏠
Тут менеджери це не просто тайтл Lead, а це опора і підтримка своїм командам. Колеги розділяють твої інтереси, клієнти підтримують і в час війни.
Особливим звичайно в компанії став воєнний час, оскільки незважаючи на глобальні чинники, компанія невпинно підтримує та дає можливість розвиватись, робить все можливе щоб не втрати клієнтів та не залишити людей на вулиці, та допомогти усім тим хто зараз бореться за нашу перемогу. Не дивлячись на усі труднощі що виникають зараз на шляху компанії, тут ти впевнений у завтрашньому дні!
Ну і не можу не згадати нашу HRD команду, це справді DREAM TEAM 💙

Софія, дякуємо тобі за такий щирий та крутий відгук! Ми дуже цінуємо нашу співпрацю і сподіваємось, що попереду в нас ще багато роботи та спільного росту)

I’ve been with InVerita for about a year on the out staff bases as a Senior Software Engineer.

I wanna share some advantages of working at this company during that not easy for all of us 2022 year:

— The company remained its customers, even got in touch with some new, continues hiring people, has a bench (reserve).
— If you have some open questions, headquarters with the HR department will definitely manage it.
— There is a strict Ukrainian position, the company organized its own fond of help for Ukrainian defense forces.
— Personal improvement is welcome, the company provides refunds for learning courses and passed certifications.
— Despite the war and critical situation it brought, the salary rising is not been on hold, any employee has ability to initiate a salary review.
— All employees are provided with stable workplaces with uninterrupted internet and electricity (for those who are located in cities where the company does not have an office, the company rents dedicated working places in a co-working space).
— A bunch of people always work on internal processes improvements: metrics for technical assessment and personal improvement, mentoring program, human management system, technical meet ups, English learning and other courses for both technical and non-technical staff.
— On the project on which I work, the client is stable, there are no delays in payments.
— The company provides accounting support of individual entrepreneur.

In general, InVerita is a nice company where you can find a stable good paid job with friendly collective.

Thank you, Viktor, for such an informative feedback! We’re also glad to work with you as a one team) We hope to continue to grow professionally together!)

Працюю більше півроку в inVerita. Знайшлися з компанією вже під час повномасштабної війни в Україні. Коли ніхто не знав, що і як буде, inVerita була впевнена, що Україна переможе і взяла мене до своїх лав. Чудові люди, чудова атмосфера, чудова громадянська позиція всіх і кожного в компанії. Відчутний якісний ріст і розвиток, без великого кількісного розростання. Якщо потрібно зробити щось круто — це про inVerita. Тут цінується активність і бажання професійно і соціально зростати.

Дякуємо за відгук, Володя! Ми раді, що працюємо задля однієї мети та рухаємось вперед разом)

Моє знайомство з inVerita відбулось трошки більше, ніж півроки тому, а тепер... я можу сміливо сказати, що це найкраща компанія в якій мені пощастило працювати! ❤️
Я працюю в фінансовому відділі компанії, на позиції Accountant.
Хоч наш відділ і невеличкий, але таке враження, що ми одна сім’я — настільки приємно і просто працювати)
І я впевнена, що в кожній команді панує така атмосфера, і в компанії взагалом — тому що inVerita — місце, де цінують та турбуються про кожного працівника, де всі процесі побудовано прозоро і просто.
Цікаві івенти та зустрічі, які організовує команда HR — дає змогу відчути себе частинкою великою сім’ї. І я дуже тішусь, що попала в цю сім’ю))

Дякуємо за відгук, Маргарита! Ми теж раді працювати разом!)

Працюю в inVerita уже більше року. Для мене компанія стала першим кроком в IT світ👨‍💻
Тож хочу поділитися такими думками:
— колектив складається з надзвичайно дружніх, класних та кваліфікованих людей, з якими весело та приємно працювати;
— є велика кількість можливостей для професійного росту та апгрейду своїх навичок;
— зручно побудовані процеси та мінімум бюрократії;
— справді цікаві проекти, які мотивують розвиватися;
— компанія дбає про кожного працівника та його самопочуття;
— ну і звісно багато приємних бенефітів, цікавих івентів та активностей.
Водночас, inVerita постійно вдосконалюється та розвивається.
Радий займатися улюбленою справою саме тут.

Дуже тішимось, що стали для тебе першим класним досвідом в IT і розвиваємось разом вже багато часу) Знаємо, що далі більше! Дякуємо за відгук)

Чудова компанія, гарна команда і грамотно поставлені процеси. Дуже порядні та компетентні спеціалісти своєї справи. Працюють над дуже цікавими проектами. Рекомендую для розробників.

Саша, ми тішимось, що один з цих класних спеціалістів в inVerita це ти! Дякуємо за твій відгук)

Працюю в компанії трохи більше року тому вже можу робити висновки по роботі тут і можу сказати що ще жодного разу не пошкодувала прийнявши офер.
По перше проекти тут доволі цікаві і точно не змусять нудьгувати. По друге, є всі інструменти для зростання як технічного спеціаліста. Ну і найголовніше для мене це колектив, який дуже професійний, який мотивує розвиватися і готовий допомагати у будь якій ситуації.
Тож точно можу рекомендувати InVerita

Дякуємо, Настя! Сподіваємось і далі професійно зростати разом)

З першого ж дня роботи я зрозумів, що тут працюють кращі фахівці своєї справи. Будьте готові до нових викликів і нехай вас не лякають складні завдання та проекти, бо поруч завжди є люди які допоможуть і підкажуть, а досвід, який ви отримаєте тут — буде безцінний.

Степане, дякуємо тобі за відгук! Ми теж раді, що працюємо разом.

Мені подобається тут працювати. HR відділ працює з неймовірним ентузіазмом, вигадуючи круті івенти, приємні сюрпризи, а усі івенти проходять в дружній, навіть сімейній атмосфері. Плюсом є також бажання компанії розвивати професіоналізм працівників. Точно можу сказати, що тут тебе не кинуть сам на сам зі своїми проблемами. Людина в Інверіті — це цінність. Питання зарплати, проектів та робочого комфорту — тут в пріоритеті. Потрапила сюди й залишилась(надіюсь надовго) завдяки Надійці та Оленці, людям з прекрасним почуттям такту і вмінням змотивувати. Якщо говорити про точки для росту, то хотілось би більше людей в офіс мого міста. Рідко пишу відгуки, тому вищесказаному можете сміливо вірити.

Дякуємо, Юля, за такі теплі слова) Ми раді, що ти з нами в команді inVerita!

Хороша компанія, яка сприяє особистісному розвитку працівників. Дружній колектив, в якому справді приємно працювати. В компаній налаштовано прозорість внутрішніх процесів та під час роботи, ти завжди можеш отримати фідбек та підтримку від інших. Зі сторони керівництва на стабільній основі влаштовуються мітинги, на яких кожен може поставити питання, яке його цікавить та бути в курсі подальших цілей і пріоритетних напрямків компанії. Навіть в такий непростий час, InVerita продовжує розвиватись та покращувати внутрішні процеси в середині компанії)

Дякуємо, Андрій! Ми разом працюємо не один рік і за цей час багато вже пройшли разом, сподіваємось, що наша співпраця і надалі буде такою приємною))

Вже майже рік, як я працюю в InVerita)
Це компанія, яка турбується про людей.
Тут твої ініціативи завжди підтримають, заохотять втілювати і розвиватись професійно.
Рада бути частиною такої чудової команди професіоналів.
Також дякую за неймовірну допомогу країні і нашим захисникам у такий непростий час!

Дякуємо, Оксана!
Ми також раді, що рік тому ти приєдналась до команди, стала частиною Франківського офісу і ми продовжуємо рости разом!

Більше року працюю в inVerita. За цей час зміг на вланому досвіді пересвідчиться що девіз компанії «it’s all about people» відповідає дійсності. Неймовірно комфортний колектив. Завжди готові допомогти та надихнути.

СЕО компанії неймовірно близький до колектива відкритий до пропозиції і діалого. Тримає всіх в курсі тенденцій і планів.

За весь час роботи кожне питання яке виникало вирішувалось оперативном і якісно. Кожен раз я думав як мені пощастило відповісти на той самий лист від рекрутера)

Однозначно рекомендував би цю компанію всім моїм знайомим

Дуже класна компанія, від щирого серця! Я знаю багатьох людей, які стресують на роботі, вигорають, чи мають напружені відносини з керівництвом. За три роки в inVerita, я не знаю, що таке стрес чи напруга на роботі. Але я знаю, що цінують мою роботу і хвалять за класний результат; знаю, що є мій керівник, який віднесеться з розумінням, якщо захворію, завжди відкритий до нових ідей і з яким супер легко спілкуватись; знаю, що в нас крута спільнота — кікер, дні народження, супер активний чат, підтримка фронту, і просто гарні, ввічливі і ідейні люди. Напевно, найбільшим показником є те, що якщо уявити ситуацію, де б мені була терміново потрібна допомога, я знаю, що якщо звернусь до Ореста і Зоряна, мені допоможуть. Просто тому, що я — частинка нашої inVerita family.

Тішимось, що ти залишаєшся частинкою нашої команди! Дякуємо за такий теплий відгук, Юля.

Ось і пройшло вже трошки більше року як я з inVerita)) І напевне настав час описати свої враження)

Компанія робить все для того, щоб всім було комфортно працювати не тільки в офісі, але з будь-якого місця і що найважливіше — допомагає професійно зростати.

Отже «it’s All About People» це не просто слоган — це про ставлення, це про відношення і про те, що компанія завжди піклується про своїх людей і що усі ми робимо одну справу.

Дякуємо і тобі, Валерій, що протягом року забезпечуєш безперебійний інтернет в офісі та вирішуєш різні технічні питання🙂🙌

Люблю цю компанію) Дуже сильно відчувається сімейна та дружня атмосфера та турбота про працівника. Загалом, я вражена тим, як вдало і класно сюди метчаться абсолютно різні люди, але зі схожими цінностями та культурою, які inVerita успішно вибудовує вже багато років) Бо тут все «all about People...» і це дійсно не просто слова :)

The best team ever✨🚀

В Inverita я працював майже 3 роки. За цей час багато колег стали для мене близькими) Навіть незважаючи на те, що більшу частину часу ми працювали віддалено, були моменти, коли я приходив в офіс і кожний такий візит був наповнений позитивною, комфортною і затишною атмосферою.

За час роботи в компанії я зробив висновок, що саме INVERITA є для мене взірцем того, як побудувати успішну компанію з високим рівнем свободи та комфорту і кваліфікованими працівниками. Хочу підкреслити ретельне та серйозне ставлення до побудування процесів в компанії та професійного розвитку людей. Дійсно, в команді INVERITA є багато професіоналів та справжніх талантів)

Я хочу подякувати команді INVERITA за розвиток, комфортні умови, можливість працювати з компетентними та відповідальними людьми, а також за ваший позитив та посмішки:)

INVERITA назавжди залишиться для мене теплим нагадуванням про мій період життя у затишному Львові:)

Олексій, нам дуже приємно було з тобою працювати) Успіхів тобі в подальшому!)

В inVerita з перших днів відчув себе частиною команди. В житті звик робити багато речей сам, але тут мені дали зрозуміти цінність роботи в команді, що з іншими людьми можна досягти набагато більшого. inVerita дбає та підтримує своїх робітників.

Окрема подяка фонду inVerita, який підтримав моїх знайомих, які воюють з росією.

P.S. тут вчасно виплачують зарплату, що є КРУТО:)

Дякуємо, Олег, за такий теплий відгук! Люди — наша найбільша цінність.🙂

Дуже класна компанія яка піклуєтся про тебе у весь час та підтримує якщо треба. Немає стресу та пресінгу мені було комфортно працювати. Окреме дякую керівніцтву компанії (Оресту та Зоряну), які підримували мене в усіх питаннях. Маю лише позитивний відгук та бажаю розвитку компанії.

Дякуємо, нам теж було приємно з тобою працювати)) Успіхів тобі в майбутньому!

Влітку, коли вперше зайшла на сайт InVerita, то наткнулась на фразу «we are the Company that inspires.» Тоді подумала, що це всього-навсього одна з голосних фраз, якими користуються компанії. Тим не менш, рекрутмент процес був таким класним, що я вирішила приєднатись до InVerita.

З першого ж дня я таки відчула цей inspiration. І ось уже восьмий місяць компанія надихає мене рухатись вперед. Тут завжди є право ініціативи, можливості для розвитку та, найголовніше, професіонали своєї справи, які і задають темп.

Моя робота в InVerita зосереджена на напрямках лідогенерації та продажів. То ж я відповідаю за пошук нового бізнесу та створення можливостей для співпраці. Дійсно, часом спілкування з клієнтами під вагою величезної відповідальності може приносити свою лепту стресу. Але за цей час я відчувала лише підтримку своєї команди та впевненість у корисності компанії для клієнтів.

І ключове, що InVerita дає тобі зрозуміти — це те, що ти на своєму місці.

Дана, нам також приємно з тобою працювати, бажаємо подальшого успіху та розвитку, тільки вперед!))

З InVerita я познайомилась в кінці лютого 2020, спочатку мала співбесіду з Надійкою, потім з Мариною. Хочу сказати, що це найкраща ІТ компанія в якій мені доводилось працювати. Так вважаю, тому що все що вони пишуть та анонсують в соціальних мережах цілковито відповідає дійсності. Подобається, що маю можливість проводити уроки як в офісі, так і дистанційно. Вчителя тут не перезавантажують роботою, яка не стосується безпосередньо викладання чи якості навчання, тому час для саморозвитку є постійно.Величезним плюсом є медичне страхування, яке компанія надає своїм працівникам.В франківському офісі також є можливість ходити на дуже якісний массаж спини. Хочу виділити, що і бенефітів насправді чимало : корпоративні святкування, тімбілдинги, брендовані подарунки, смаколики до різних свят. Цінно, що HRD дуже стабільні та насправді піклуються про людей, завжди проконсультують, допоможуть та розставлять крапки над і. Згадую собі повідомлення в чат Ольги Іванів, що в InVerita кожна людинає є особливою, здається, що це справді так! Думаю, ІnVerita — це бажане місце під сонцем, де ти не згориш і точно не замерзнеш)

Працюю у InVerita більше 2.5 роки, і це перша компанія у якій я почав свій шлях в ІТ. За цей час склалося таке враження, що InVerita — це більше ніж просто робота. Максимально дружні, професійні та круті люди, котрі завжди готові допомогти як словом так і справою. Також подобається те, що кожен може спілкуватись на одному рівні, немає бюрократії як такої. Особливо класно налагоджені процеси Internal відділу (HR, Recruitment, Accountant) до яких ти можеш стукнути у будь-яку хвилину, і завжди швидко отримаєш відповідь на своє питання.

Ще компанія зацікавлена в тому, щоб розвивати своїх співробітників, впроваджуючи менторську програму, різного роду івенти та knowledge-шерінг, безкоштовна англійська, різні курси, плюс вітається будь-яка ініціатива.

InVerita дає всі можливості людині досягати нових вершин та всіляко допомагає їй у цьому, забезпечуючи при цьому комфортні та стабільні умови праці. Якщо є бажання працювати в сильній команді професіоналів, де ви відчуватимете, що потрібні, мотивовані, і ще багато різних приємних плюшок — тоді вам точно у inVerita :)

Вже майже 3 роки працюю в inVerita... Але як кажуть «якщо вибрати собі роботу яка собі до вподоби, то не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», тому правильніше сказати, що я 3 роки займаюся улюбленою справою в inVerita, а не просто працюю:)

Це і шукаєш при виборі роботи — мати можливість займатися улюбленою справою, рости та розвиватися, і при цьому не мати ніяких перешкод для цього. І саме це я отримав в inVerita, та навіть більше — постійні івенти і шерінги знань, а також менторські програми, що стимулюють до саморозвитку. А більше за все мені подобається лояльний підхід компанії до цього: хочеш розвиватися — компанія всіляко буде тебе в цьому підтримувати і допомагати, не хочеш — тебе ніхто не засудить, головне щоб ти цього сам прагнув.

А також відчуття «причетності», бо здається, що важлива думка кожного, і обов’язково на щось вплине, тому немає страху у висловлені власної думки, бо знаєш, що тебе вислухають і зрозуміють. Насправді це дуже класно, коли не боїшся відкрито говорити про щось, навіть якщо це критика чи власна ідея, яку ти хотів би «просунути» на рівень всієї компанії.

Цінності які лежать в основі етики компанії, здаються такими правильними і зрозумілими що ти їх сприймаєш як власні. Коли розуміння, підтримка, взаємодопомога та лояльність є в цінностях компанії, то інакше бути і не може.

Багато компаній говорять фразу на кшталт «ми сім’я», але мало де це хоть трохи відчувається. Я багато разів чув цю фразу в різних компаніях, і в більшості випадків я цього не відчував і не бачив щоб хоч хтось з колег серйозно сприймав її. Чесно кажучи, навряд чи компанія може стати на один рівень з сім’єю, тому вони або змушені перестати так казати, або дійсно мусять хоч наблизити дійсність до тих слів, що говорять. І inVerita саме та рідкісна компанія, де завдяки лояльному і дружньому ставленню до працівника, трошки віриш, коли тут говорять — «ми сім’я». Віриш бо бачиш прагнення компанії саме такою бути і що для тих хто тут так говорить — це не пусті слова.

Тому я дійсно радий тут займатися улюбленою справою, 10 з 10, лайк, підписка)

Всім привіт! Сьогодні хочу поділитися з вами короткою розповіддю про нашу спільну мандрівку з inVerita)

Коли я 6 років тому вступив до «гумового човна» 🛶 InveritaSoft (та, назва компанії в ті бородаті часи ще мала приставку soft, і логотип був іншим, придуманий тоді ще єдиним нашим дизайнером Іваном) на борту було тільки 11 людей, а я став 12им — і ми повеслували в світле Майбутнє))

Зараз в компанії я працюю на посаді Mobile Developer, і хочу розказати про важливі відмінності цієї компанії від багатьох інших:

— це компанія, де цінують і поважають своїх працівників, та допомагають їм професійно зростати;
— неймовірно подобається відкритість менеджменту і людська щирість — це не купити за гроші;
— в компанії є Цінності, і вони проживаються, а не просто записані десь для «шоб були» !!

Увесь цей час приємно спостерігати, як «гумовий човник» з кількох людей перетворився на гарну «яхту» професіоналів для підкорення нових «островів» і постійного розвитку команди ⛵️Особливо відмічу нашого дизайнера Івана, який зібрав навколо себе просто неймовірних і талановитих людей.

Також варто виділити професійну роботу тімки рекрутерів та HR-команди: існує бізнесова приказка, що коли в компанії менше 50 людей — її успіх залежить від тих, кого в компанію залучили, а успіх компанії, в якій більше ніж 100 працівників — від тих людей, кого не залучили 🙂

А наприкінці хочу побажати компанії попутного вітру, і оминати рифи. До нових «островів», inVerita!))

Назар, дякуємо за твою щирість і постійну готовність допомогти)) Приємно, коли в Компанії є люди, які працюють ще з моменту її заснування — це про щось таки говорить))
Ну і попереду тільки найкраще!)

З inVerita я уже трошки більше року. І за рік вдалось багато — від лідання існуючого проекту, до старту нового. Компанія відкрита до змін, і цей рік був роком справжніх перетворень та викликів. Маючи експертизу в певному домені, компанія дала мені усі інструменти для того, щоб випробувати себе в прісейлі і побудувати продукт, з командою професіоналів, яких підбирав сам. Також відмічу той факт, що компанія готова підтримати як в професійному розвитку, так і з розумінням допомогти в різних життєвих ситуаціях.

Рада, Ігорко, що ти — частина нашої команди!))) У всіх розуміннях слова "команда"😎

Працюю в компанії практично з перших днів її заснування (тобто уже більше 6 років). Увесь цей час приємно спостерігати, як команда з кількох людей виросла до великої компанії професіоналів і надалі не зупиняється в розвитку. Можу з впевненістю сказати, що INVERITA — це місце, де створені усі умови для розвитку та росту кожного працівника: Менторські програми, технічні Knowledge sharings, навчання по софт скілах, умови для проходження проф курсів/програм/конференцій, тощо.

Особисто я виріс тут, і як дизайнер і як керівник. Радий, що можу бути частинкою компанії і маю вплив на її розвиток. INVERITA відкрита до ініціатив, які йдуть зсередини і це — ДУЖЕ КРУТО, адже ти розумієш, що твоя ідея не лише буде вислухана, але тобі і допоможуть її втілити в життя!

... Дякую, Іван, за те, що таку класну і справжню Компанію з першого дня і до сьогдні ми будували Разом.
І Мрії наші зараз більші того, що ми вже досягнули... )))

З компанією я вже скоро як 6 років. Бачив як вона розвивалась майже від самого початку. Озираючись назад, можу сміливо сказати, що весь шлях був неймовірно цікавим та мотивуючим. Були як важкі періоди, так і дуже стрімкі у плані зростання. Так чи інакше, ти завжди знаєш, що тебе оточуть люди, на яких можна покластись та разом з якими можна вирішити питання будь-якої складності. Інверіта, як компанія, це в більшій своїй мірі сім`я, з якої не хочеться іти.
Що компанія дала особисто мені? Можливості дуже сильного та швидкого розвитку. Мотивацію розвиватись та розвивати оточення навколо себе.
Підтримку та спрямування у будь-яких починаннях та проявах ініціативності.
Всі тулзи для реалізації власних амбіцій.
Дякуючи цій компанії я регулярно подорожую за кордон для прямої роботи з клієнтами та маю великий ступінь довіри.
Окремо хотілось би додати пару слів про С-левел. Це ті люди, які вклали себе не тільки у бізнес та профіт від компанії, а і зробили(та продовжують робити) великий вклад у життя колективу та рівень комфорту в цілому. До цих людей можна спокійно прийти та вирішити питання, які тебе турбують. Не існує жодної ширми між колективом та С-левелом компанії.
Якщо потрібно найти місце, де завжди будуть варіанти для імруву самого себе — inVerita — це саме та компанія.

Гарно, коли люди, працюючи разом, знайомляються. І стають Друзями ... і мають можливість обмінюватись один з одними Цінним не лише професійном, але й життєвим досвідом по різних питаннях )))

Только недавно познакомился с компанией InVerita, и знакомство началось с очаровательного рекрутера по имени Алина. Могу сказать, что процесс рекрутмента был на высшем уровне, а мне, как кандидату было с чем сравнивать, так как активно искал работу. Алина профессионально предвставляла компанию, владела информацией по проекту, с радостью ответила на все интересующие меня вопросы и смогла развеять все сомнения при принятии оффера. Более того, она постоянно была на связи и вела весь процесс очень оперативно. Впечатления от обшения как с ней, так и с Орестом, СЕО компании, только самые положительные. Чувствую, что сделал правильный выбор =)

... Переконаний, що Твої відчуття Тебе не підвели.
До зустрічі в #inVerita )))

Моє знайомство з inVerita відбулося в 2018 році, і ось уже три роки триває наша спільна подорож)

Зараз в компанії я працюю на посаді Accountant, і за цей час хочу поділитися наступними думками:
— це та компанія, де справді цінують та поважають своїх працівників, та допомагають їм професійно зростати;
— відкритість менеджменту і динаміка роботи (комунікація з менеджментом демократична, обгрунтовані ініціативи та пропозиції беруться до уваги і вітаються).

Окремо зазначу свою думку, як фінансист, куди ж без цього)
Подобається підхід компанії до фінансового планування, що дозволяє компанії бути фінансово стабільною, а фінансовому відділу — спати спокійно 😄

А в цілому, вертаючись в той 2018ий рік, я розумію, що inVerita — то був правильний вибір)❤️

Працюю в inVerita вже майже два роки і за цей час я зрозуміла що це та компанія, де справді можна вирости. Я була джуніор дизайнером коли почала працювати в inVerita, було багато складних та цікавих проектів, навчання, окрема подяка моїй дизайн команді та ліду за те, що навчають та підтримують. Також мені дуже імпонують цінності компанії, в цілому я рада що працюю з такими людьми. Щиро вдячна вам, inVerita!

Дякуємо, Альонка, за твою наполегливість до навчання))

Ти дуже круто доповнюєш нашу дизайн-команду)) і ми раді, що ти ростеш, як професіонал разом з #inVerita ))

Хочу написати від себе пару слів, бо з inVerita вже 6-тий рік і точно знаю, якою ця компанія є, і якою може бути: тут є можливість бути тим, ким хочеш бути ;) я прийшов як простий фронтендщик, а зараз можу писати код і як фронт, і як бек, і як фулстек, і ще й девопсити)) для мене, як для інженера дуже цінним є реальна можливість прокачувати свої наявні скіли і здобувати нові, залучатися до мачурних проектів / команд....і в тому всьому, не «гребти», а робити те, що любиш. Так от до чого я то, тут в inVerita можна бути собою, робити те, що любиш і знати, що цінують тебе, а не твої «весла» :)

Дякуємо, Міша, за твій багаторічний вклад не тільки в написання коду, але і в самих людей..)) Ти той, хто багатьом передав свій досвід і продовжуєш це робити)
inVerita без тебе, була б не такою..))

Не так давно я разом з InVerita, за тиждень буде рівно 6 місяців від старту нашої співпраці, але я не можу пройти повз і не сказати декілька слів.
У мене безліч різнопланового досвіду в сфері ІТ за плечима, як і стартап на 15 людей так і продукт на 600 людей і звичний всім аутсорс. В кожній з цих компаній була своя чудова команда, але InVerita відмінна тим, що тут тімка — це не лише ті люди з якими ти в одній румі, а всі хто є частиною компанії.
Тут немає великих босів, тут всі рівні незважаючи на свої тайтли в лінкедін. Цінності не лише надписи на стінах, а принципи життя в компанії, які стосуються кожного.
Тут не просто команда на мітінгу 💻 тут сім’я, в яку хочеться повертатись, коли прокидаєшся зранку та заварюєш чашку кави. Тут не боїшся зробити помилку, оскільки тобі допоможуть її виправити, а успіх це спільна справа над якою працють всі, незважаючи, повторюсь, від тайтлу, досвіду чи вмінь!
Тому без сумніву готова рекомендувати InVerita, та докладати максимум зусиль, щоб компанія росла та розвивалась, і я разом з нею 😊 ⭐️

Всім добра ❤️

... Дякую за хороші слова.
Нам ще багато попереду. І наші 600 теж...))) — важливо, щоб при тому Ми зуміли залишитись собою...)))

Я вже другий рік у inVerita і це найкраща Компанія, в якій мені доводилося працювати. Раніше в мене був досвід у ІТ, але тут зовсім інший світ.
inVerita — це простір де тебе цінують, де розвиток та успіх працівника — це велика заслуга всієї Компанії, це місце, де тебе поважають, і ти важливий. Мені дуже імпонує, що кожна ідея, яка виникає, обов’язково буде почута. А ще унікальним є те, що працівник може висловити свій чесний фідбек, без жодних застережень та бути точно впевненим, що сказане матиме вплив на розвиток Компанії.

А ще тут нереальні Люди!
Вони всі дуже різні та особливі. Не уявляю, як можна було зібрати разом таких яскравих, неординарних та мачурних особистостей, від яких хочеться черпати натхнення кожного дня.

Я дякую своїй HRD команді, та нашому СЕО Зоряну за те, що за цей час показали мені, якою насправді може бути Компанія. Як можна поєднати бізнес з справжніми людськими цінностями.

Дальше — більше!
It’s only beginning🔥

... Дякую, Оля.
Мені завжди приємно спостерігати за Людьми, для яких їхня професія — це і є їхня пристрасть та покликання
Ти є одною з таких.

Радий, що Ти #inVerita ... )))

Враження від рекрутмент процесу просто найкращі: рекрутер Надія Романишин була завжди на зв’язку, проконсультувала щодо позиції дуже детально, володіла всією інформацією щодо вакансії (що взагалі рідкість) і організувала процес дуже ефективно і професійно. Незважаючи на те, що зараз я прийняла пропозицію іншої компанії, я на 200% впевнена, що буду розглядати inVerita як потенційного роботодавця. Думаю, вас тут чекає дуже кваліфікована команда спеціалістів. Рекомендуватиму компанію друзям. Окремо хочу відзначити вміння Надії знаходити спільну мову буквально з першої фрази, а також вміння створити невимушену, але все ж професійну атмосферу на співбесіді. Так тримати!

Мар’яно, дякуємо за такий позитивний відгук — якість рекрутмент процесу для нас завжди була і залишатиметься пріоритетом, адже це про взаємну повагу між нами та кандидатами) І так, наша Надійка дуже хороша) Тому — до нових, сподіваємось, швидких зустрічей)

Для мене #inVerita — це, перш за все, місце гармонії та розвитку.
Хоч і працюю тут кілька місяців, але від самого початку відчув себе «в своїй тарілці».
Постійний ріст та виклики, чудова атмосфера і ще кращі люди. Невпинна підтримка, віра у своїх колег та амбітні цілі — це те, що драйвить мене. Вона відкрила в мені прихований потенціал і допомагає розвиватися різносторонньо.

Сподіваюся, що ще багато років зможу приносити їй цінність та доможу досягнути поставлених цілей.

Є лише одна річ, яка мені не сподобалася...
Це те, що я не прийшов сюди раніше:)

Не віриться, що вже майже 5 років як я є частиною inVerita. Протягом цих 5 років ми багато чого разом пройшли, як труднощі і поразки так і перемоги.

Тут я відчуваю свою цінність і не раз переконувалась, що компанія завжди готова допомогти в будь-якому питанні, чи вирішенні проблеми і націлена на win-win.

Хотіла б подякувати своїм колегам по відділу за сумлінну роботу й неймовірну атмосферу! Окрема подяка моїм командам та Sales і CSM відділам за відкритість, віддачу, професіоналізм, бажання допомогти та за теплу і дружню атмосферу!!! ВИ мега круті!!!

... Дякую, Таня.
#inVerita дуеж виграла через те, що Ти з нами.
Як керівник Компанії, я дуже радий, що маю в своїй Команді таку Людину, як Ти...)))

6 років тому я, Зорян Гудзій та Орест Гудзій — заснували Інверіту з рівними частками у кожного.
Цього року хлопці вирішили, що якщо б мене не було вони б отримували більше.
Для реалізації цього заблокували мене як співвласника у всіх своїх правах.

Як один із засновників та співвласників вважаю за важливе поділитись цим з усіма поточними і майбутніми працівниками та клієнтами компанії.

Якщо ці двоє дозволили собі такі дії до одного із співвласників компанії і їхнього родича, їм нічого не заважає завтра аналогічно «кинути» будь-якого працівника чи клієнта.

Відповідно майте це на увазі.
Категорично не раджу мати будь-які відносини з ними.

Привіт, Ігор.

Перш за все, мені дуже шкода, що наша шестилітня співпраця завершується саме так: це були непрості шість років співпраці, але ми завжди поважали один одного і спільно знаходили вихід із найскладніших ситуацій.
Не думаю, що той шлях, який ти обрав вірний, але ти маєш на це право.

Я радий, що більшість працівників #inVerita мають неоднорічний досвід тісної співпраці зі мною, або з Орестом, і вже давно сформували власну думку про те, якими ми є людьми.

Тобі ж бажаю усього найкращого, як в особистому житті, так і в професійному розвитку.

На протязі усього часу , що працював у цій компанії дуже багато навчився .
Професійні та комунікабельні колеги , дуже відкрите до пропозицій керівництво , та у загальному дружній колектив 👍
Взагалі не шкодую часу проведеного у цій компані , та з впевненістю можу рекомендувати усім💯💯

Сашко, дякуємо за твою відкритість і готовність вчитися новому. Ти любиш розвиватися і однозначно досягнеш успіху. Чекаємо тебе знову! Ще побачимося і порацюємо разом! Не прощаємося, а кажемо «до зустрічі»)

За час моєї співпраці з inVerita сформувалось дуже позитивне враження про компанію.
Слоган " it’s All About People " повністю виправдовує себе. Комфортний офіс у центрі міста, дружній колектив з шикарним почуттям гумору, відсутність бюрократії, HRи які завжди стараються щось вдосконалити, щоб працювати було комфортно — це саме те, що я побачив у inVerita!) Друзі не з ІТ дивувались чому я ходжу в офіс, коли є можливість працювати з дому. Їм просто не вкладалось в голову як можна хотіти ходити на роботу)) А причиною було якраз все те, що описав вище...
Завжди буду згадувати цю компанію, як місце де зустрів шикарних людей, та в загальному став кращим..)

... Дякую, Саша, за такі хороші слова.
Ми раді, що нам вдається створювати той комфортний і відкритий Світ для роботи, який ми декларуємо.

До зустрічі... і заходи в гості до Нас. Завжди раді )))

Працюю в inVerita вже близько 3-х років.. Весь цей час відчуваю підтримку як в роботі, так і дружню) Тут працюють відповідальні, відкриті і креативні люди))

Дуже мені подобається наш офіс, в який навіть в часи карантину хочеться приходити і відчувати теплу атмосферу)) А смачна кава і розмови на кухні перед робочим днем, покращують настрій і дають заряд енергії на цілий день..)

Рада працювати в компанії, яка є про щось більше, аніж просто бізнес.. І дякую inVerita за можливість зростати і реалізовувати свої професійні навички ..))

Дякуємо, Оленко, за атмосферу, яку створюєш) Приємно, коли тебе завжди зустрічають усмішкою)

В літку буде вже 2 роки як я з inVerita, надзвичайно класна компанія, неперевершений колектив та атмосфера в офісі. Постійно максимально крутий відпочинок але і потрібно пам’ятати що маємо не лише відпочивати, (хто добре працює — той добре відпочиває)) ). Завжди спрямовують людей та допомагають розвиватись в правильному напрямку і мотивують. Усі відриті до спілкування, відчувається індивідуальний підхід до кожного працівника, підтримують один-одного як справжня сім’я. Це те місце, куди я приходжу з величезним задоволенням!

Чудово мати поряд таких веселих колег як ти! Іване, дякуємо тобі за вміння посміятися, підтримати і завжди бути поряд, коли хтось із нас час від часу втрачає владу над технікою. Ти вчасно приходиш на допомогу і навіть на відстані натиском лише однієї клавіші вирішуєш усі проблеми)))

Майже 2 рочки в InVerita, круто буто частинкою чогось більше ніж просто компанія (в сенсі робочої атмосфери), це дружній колектив, чудові ініціативні Люди здатні підтримати, допомогти та порадити.
Компанія надає можливості для навчання та розвитку як онлайн так і відвідування профільних заходів, внутрішні шейрінги, що ще потрібно для розвитку та самореалізації?)
Керівництво компанії та HR відділ максимально намагаються покращити життя в середині колективу та компаніі в цілому.
Класний, просторий офіс в центрі міста, неподалік парку.
Простота у відносинах, лояльність та мінімум бюрократії, що ще потрібно?)

Тобі дякуємо за драйв і, звичайно, за це неперевершене вміння пригостити всю компанію своєю улюбленою стравою. Це просто безцінно на наших корпоративах або корпоративних зустрічах))) А якщо серйозно, то цінно мати таких відкритих і добрих людей поряд. Дякуємо, Володю, за те, що ти з нами!

Протягом 3 років роботи в InVerita я відчуваю, що це не просто робота, а сім’я. Цінності компанії відчуваються на кожному етапі і в кожному процесі які проходять в InVerita. Кожного дня я спілкуюся з чудовими і компетентними людьми на проекті і за його межами. Також компанія дає можливості для розвитку і розширення своїх скілів. Постійні шерінги, зовнішнє навчання допомагають постійно зростати над собою. Я люблю говорити, що в InVerita не було жодного дня, коли я не хотіла йти на роботу)))

Я працюю в компанії вже 3 роки. Для мене великим плюсом є довіра, яку я отримую від керівників компанії. Я не боюсь експериментувати з новими підходами в своїй роботі і завжди відчуваю підтримку. Також звичайно плюс це загалом колектив, в якому зустріла друзів forever :)

А для нас великий плюс працювати з тобою. Ти вмієш зарядити на успіх, підтримати і просто посміятися разом! Твій драйв передається)))

В inVerita потрапила ще в той час, коли в компанії було десь 25 людей...перше, за що я вдячна inVerita — за віру в мене, за довіру та підтримку))
Зараз я вже 4-тий рік працюю пліч о пліч з чудовим людьми, з якими не страшно бути собою, з якими ми разом долаємо труднощі і досягаємо цілей. Особисто для мене inVerita — це не тільки робота, це значна частина мого життя))

Працюю в команії близько року. Можу сказати лише хороші відгуки. Хороші умови, хороше відношення, прекрасні люди.

За 2 роки роботи в inVerita, хочу сказати що це найкраща компанія відносно цінностей та ставлення до працівників в якій я коли-небудь працювала. Мені дуже імпонує атмосфера компанії а також керівники і менеджмент. Окрім цього, компанія має менторську програму, оплачує навчання, конференсії і докладає зусиль до росту працівників. Якщо ви шукаєте роботу, приєднуйтесь до inVerita і не пошкодуєте!

Я тут вже 5-й місяць і хочу поділитися своїми враженнями. Це велика #inVeritaFamily, у якій кожен важливий. Це відчуття сімейності в атмосфері, у ставленні, у проведенні корпоративів і в підході до вибору корпоративних подарунків.
Це компанія із цінностями, які не просто декларуються, а практикуються кожного дня. І носіями цих цінностей у першу чергу є засновники. Для мене це важливий фактор у виборі компанії. Також тут ти можеш розвиватися і пропонувати свої ідеї, креативити і з легкістю, без бюрократичної тяганини втілювати задумане.
Це не «галєра», як часто кажуть про IT-компанію. І хоча я не є технічним працівником, а працюю у сфері комунікацій, проте зі спостережень і вражень від технічних працівників чую те ж саме)
Компанія має багато бенефітів, менторську програму і, що важливо, продовжує удосконалюватися. І це дійсно щось більше, аніж просто бізнес. Це той випадок, коли гасло компанії ...it’s all about people дійсно відповідає реальності.

Я вже 3 роки працюю у компанії і можу сказати, що тут надзвичайно круті люди, які піклуються про своїх працівників, дають можливість кожному проявити свій потенціал! Щиро вдячна керівникам: Зоряну, Оресту та Ігору, які дбають про розвиток кожного) А найголовніше, за щирість, простоту та прозорість, яка є у компанії. У inVerita я відчуваю себе у безпеці, знаю, що завжди підтримають.
Пишаюсь, що можу працювати у цій компанії;))

Надійко, дякуємо тобі за те, що ти створюєш радісну атмосферу, за твій оптимізм і за те, що зустрічаєш обіймами. Дивуємося твоїй мультифункціональності — ти вмієш усе і зможеш все, якщо захочеш. Твої корпоративи — це просто мегакруто. Дякуємо за твою відкритість і жертовність!

Працюю в InVerita останні три місяці і хотів би відзначити декілька речей про цю порівняно невелику, але дуже амбітну компанію.
Дуже тепла і дружня атмосфера, комфортний офіс майже в центрі міста, можливості для реалізації своїх навичок та амбіцій, відсутність надлишкової бюрократії, гнучкий графік роботи — це ті жирні плюси чому я обрав в свій час саме InVerita.
Керівництво компанії та HR-и в особі Оленки та Надійки роблять все від них залежне щоб людям дійсно було приємно і комфортно тут працювати.
З мінусів можна виділити хіба що відсутність паркінгу поруч з офісом.

Після трьох років співпраці з INVERITA хочеться залишити свій відгук про цю компанію!
В першу чергу хочу виділити керівництво, а саме Зоряна Гудзія, Ореста Гудзія та Ігоря Демедюка, це люди, які дійсно турбуються за своїх робітників та роблять все можливе, щоб люди почували себе комфортно і по сімейному.
Дуже хочу подякувати своєму техліду Віктору та тімліду Едгару, це люди, які дійсно достойно виконують свою роботу і допомагають своїм колегам зростати й ставати справжніми професіоналами у своїй сфері.
Що до внутрішньої атмосфери, багато хто у відгуках про компанії пише що в них дуже дружній колектив і вони всі як сім’ я, це вони просто не були в INVERITA ))) Для того щоб сколотити такий дружній колектив, треба бути справжнім віртуозом і такі віртуози в цій компанії, це дві чарівні HR -ки Оленка та Надя.
На рахунок робочих процесів то все постійно вдосконалюється і компанія дійсно швидко зростає і стає міцнішою на теренах IT сфери.
p.s. Якщо доля мене знову зведе з INVERITA, то з радістю продовжу з ними свій життєвий шлях...

1-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»

Вакансії inVerita