Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!

inVerita

Львов

Працюю в inVerita вже близько 3-х років.. Весь цей час відчуваю підтримку як в роботі, так і дружню) Тут працюють відповідальні, відкриті і креативні люди))

Дуже мені подобається наш офіс, в який навіть в часи карантину хочеться приходити і відчувати теплу атмосферу)) А смачна кава і розмови на кухні перед робочим днем, покращують настрій і дають заряд енергії на цілий день..)

Рада працювати в компанії, яка є про щось більше, аніж просто бізнес.. І дякую inVerita за можливість зростати і реалізовувати свої професійні навички ..))

В літку буде вже 2 роки як я з inVerita, надзвичайно класна компанія, неперевершений колектив та атмосфера в офісі. Постійно максимально крутий відпочинок але і потрібно пам’ятати що маємо не лише відпочивати, (хто добре працює — той добре відпочиває)) ). Завжди спрямовують людей та допомагають розвиватись в правильному напрямку і мотивують. Усі відриті до спілкування, відчувається індивідуальний підхід до кожного працівника, підтримують один-одного як справжня сім’я. Це те місце, куди я приходжу з величезним задоволенням!

Поддержали: Володимир Огоренко

Майже 2 рочки в InVerita, круто буто частинкою чогось більше ніж просто компанія (в сенсі робочої атмосфери), це дружній колектив, чудові ініціативні Люди здатні підтримати, допомогти та порадити.
Компанія надає можливості для навчання та розвитку як онлайн так і відвідування профільних заходів, внутрішні шейрінги, що ще потрібно для розвитку та самореалізації?)
Керівництво компанії та HR відділ максимально намагаються покращити життя в середині колективу та компаніі в цілому.
Класний, просторий офіс в центрі міста, неподалік парку.
Простота у відносинах, лояльність та мінімум бюрократії, що ще потрібно?)

Поддержали: Ivan Saliuk

Протягом 3 років роботи в InVerita я відчуваю, що це не просто робота, а сім’я. Цінності компанії відчуваються на кожному етапі і в кожному процесі які проходять в InVerita. Кожного дня я спілкуюся з чудовими і компетентними людьми на проекті і за його межами. Також компанія дає можливості для розвитку і розширення своїх скілів. Постійні шерінги, зовнішнє навчання допомагають постійно зростати над собою. Я люблю говорити, що в InVerita не було жодного дня, коли я не хотіла йти на роботу)))

Я працюю в компанії вже 3 роки. Для мене великим плюсом є довіра, яку я отримую від керівників компанії. Я не боюсь експериментувати з новими підходами в своїй роботі і завжди відчуваю підтримку. Також звичайно плюс це загалом колектив, в якому зустріла друзів forever :)

В inVerita потрапила ще в той час, коли в компанії було десь 25 людей...перше, за що я вдячна inVerita — за віру в мене, за довіру та підтримку))
Зараз я вже 4-тий рік працюю пліч о пліч з чудовим людьми, з якими не страшно бути собою, з якими ми разом долаємо труднощі і досягаємо цілей. Особисто для мене inVerita — це не тільки робота, це значна частина мого життя))

Працюю в команії близько року. Можу сказати лише хороші відгуки. Хороші умови, хороше відношення, прекрасні люди.

За 2 роки роботи в inVerita, хочу сказати що це найкраща компанія відносно цінностей та ставлення до працівників в якій я коли-небудь працювала. Мені дуже імпонує атмосфера компанії а також керівники і менеджмент. Окрім цього, компанія має менторську програму, оплачує навчання, конференсії і докладає зусиль до росту працівників. Якщо ви шукаєте роботу, приєднуйтесь до inVerita і не пошкодуєте!

Я тут вже 5-й місяць і хочу поділитися своїми враженнями. Це велика #inVeritaFamily, у якій кожен важливий. Це відчуття сімейності в атмосфері, у ставленні, у проведенні корпоративів і в підході до вибору корпоративних подарунків.
Це компанія із цінностями, які не просто декларуються, а практикуються кожного дня. І носіями цих цінностей у першу чергу є засновники. Для мене це важливий фактор у виборі компанії. Також тут ти можеш розвиватися і пропонувати свої ідеї, креативити і з легкістю, без бюрократичної тяганини втілювати задумане.
Це не «галєра», як часто кажуть про IT-компанію. І хоча я не є технічним працівником, а працюю у сфері комунікацій, проте зі спостережень і вражень від технічних працівників чую те ж саме)
Компанія має багато бенефітів, менторську програму і, що важливо, продовжує удосконалюватися. І це дійсно щось більше, аніж просто бізнес. Це той випадок, коли гасло компанії ...it’s all about people дійсно відповідає реальності.

Я вже 3 роки працюю у компанії і можу сказати, що тут надзвичайно круті люди, які піклуються про своїх працівників, дають можливість кожному проявити свій потенціал! Щиро вдячна керівникам: Зоряну, Оресту та Ігору, які дбають про розвиток кожного) А найголовніше, за щирість, простоту та прозорість, яка є у компанії. У inVerita я відчуваю себе у безпеці, знаю, що завжди підтримають.
Пишаюсь, що можу працювати у цій компанії;))

Працюю в InVerita останні три місяці і хотів би відзначити декілька речей про цю порівняно невелику, але дуже амбітну компанію.
Дуже тепла і дружня атмосфера, комфортний офіс майже в центрі міста, можливості для реалізації своїх навичок та амбіцій, відсутність надлишкової бюрократії, гнучкий графік роботи — це ті жирні плюси чому я обрав в свій час саме InVerita.
Керівництво компанії та HR-и в особі Оленки та Надійки роблять все від них залежне щоб людям дійсно було приємно і комфортно тут працювати.
З мінусів можна виділити хіба що відсутність паркінгу поруч з офісом.

Після трьох років співпраці з INVERITA хочеться залишити свій відгук про цю компанію!
В першу чергу хочу виділити керівництво, а саме Зоряна Гудзія, Ореста Гудзія та Ігоря Демедюка, це люди, які дійсно турбуються за своїх робітників та роблять все можливе, щоб люди почували себе комфортно і по сімейному.
Дуже хочу подякувати своєму техліду Віктору та тімліду Едгару, це люди, які дійсно достойно виконують свою роботу і допомагають своїм колегам зростати й ставати справжніми професіоналами у своїй сфері.
Що до внутрішньої атмосфери, багато хто у відгуках про компанії пише що в них дуже дружній колектив і вони всі як сім’ я, це вони просто не були в INVERITA ))) Для того щоб сколотити такий дружній колектив, треба бути справжнім віртуозом і такі віртуози в цій компанії, це дві чарівні HR -ки Оленка та Надя.
На рахунок робочих процесів то все постійно вдосконалюється і компанія дійсно швидко зростає і стає міцнішою на теренах IT сфери.
p.s. Якщо доля мене знову зведе з INVERITA, то з радістю продовжу з ними свій життєвий шлях...