inVerita

Львів, Краків (Польща)

32 відгуки

Влітку, коли вперше зайшла на сайт InVerita, то наткнулась на фразу «we are the Company that inspires.» Тоді подумала, що це всього-навсього одна з голосних фраз, якими користуються компанії. Тим не менш, рекрутмент процес був таким класним, що я вирішила приєднатись до InVerita.

З першого ж дня я таки відчула цей inspiration. І ось уже восьмий місяць компанія надихає мене рухатись вперед. Тут завжди є право ініціативи, можливості для розвитку та, найголовніше, професіонали своєї справи, які і задають темп.

Моя робота в InVerita зосереджена на напрямках лідогенерації та продажів. То ж я відповідаю за пошук нового бізнесу та створення можливостей для співпраці. Дійсно, часом спілкування з клієнтами під вагою величезної відповідальності може приносити свою лепту стресу. Але за цей час я відчувала лише підтримку своєї команди та впевненість у корисності компанії для клієнтів.

І ключове, що InVerita дає тобі зрозуміти — це те, що ти на своєму місці.

Дана, нам також приємно з тобою працювати, бажаємо подальшого успіху та розвитку, тільки вперед!))

З InVerita я познайомилась в кінці лютого 2020, спочатку мала співбесіду з Надійкою, потім з Мариною. Хочу сказати, що це найкраща ІТ компанія в якій мені доводилось працювати. Так вважаю, тому що все що вони пишуть та анонсують в соціальних мережах цілковито відповідає дійсності. Подобається, що маю можливість проводити уроки як в офісі, так і дистанційно. Вчителя тут не перезавантажують роботою, яка не стосується безпосередньо викладання чи якості навчання, тому час для саморозвитку є постійно.Величезним плюсом є медичне страхування, яке компанія надає своїм працівникам.В франківському офісі також є можливість ходити на дуже якісний массаж спини. Хочу виділити, що і бенефітів насправді чимало : корпоративні святкування, тімбілдинги, брендовані подарунки, смаколики до різних свят. Цінно, що HRD дуже стабільні та насправді піклуються про людей, завжди проконсультують, допоможуть та розставлять крапки над і. Згадую собі повідомлення в чат Ольги Іванів, що в InVerita кожна людинає є особливою, здається, що це справді так! Думаю, ІnVerita — це бажане місце під сонцем, де ти не згориш і точно не замерзнеш)

Працюю у InVerita більше 2.5 роки, і це перша компанія у якій я почав свій шлях в ІТ. За цей час склалося таке враження, що InVerita — це більше ніж просто робота. Максимально дружні, професійні та круті люди, котрі завжди готові допомогти як словом так і справою. Також подобається те, що кожен може спілкуватись на одному рівні, немає бюрократії як такої. Особливо класно налагоджені процеси Internal відділу (HR, Recruitment, Accountant) до яких ти можеш стукнути у будь-яку хвилину, і завжди швидко отримаєш відповідь на своє питання.

Ще компанія зацікавлена в тому, щоб розвивати своїх співробітників, впроваджуючи менторську програму, різного роду івенти та knowledge-шерінг, безкоштовна англійська, різні курси, плюс вітається будь-яка ініціатива.

InVerita дає всі можливості людині досягати нових вершин та всіляко допомагає їй у цьому, забезпечуючи при цьому комфортні та стабільні умови праці. Якщо є бажання працювати в сильній команді професіоналів, де ви відчуватимете, що потрібні, мотивовані, і ще багато різних приємних плюшок — тоді вам точно у inVerita :)

Вже майже 3 роки працюю в inVerita... Але як кажуть «якщо вибрати собі роботу яка собі до вподоби, то не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», тому правильніше сказати, що я 3 роки займаюся улюбленою справою в inVerita, а не просто працюю:)

Це і шукаєш при виборі роботи — мати можливість займатися улюбленою справою, рости та розвиватися, і при цьому не мати ніяких перешкод для цього. І саме це я отримав в inVerita, та навіть більше — постійні івенти і шерінги знань, а також менторські програми, що стимулюють до саморозвитку. А більше за все мені подобається лояльний підхід компанії до цього: хочеш розвиватися — компанія всіляко буде тебе в цьому підтримувати і допомагати, не хочеш — тебе ніхто не засудить, головне щоб ти цього сам прагнув.

А також відчуття «причетності», бо здається, що важлива думка кожного, і обов’язково на щось вплине, тому немає страху у висловлені власної думки, бо знаєш, що тебе вислухають і зрозуміють. Насправді це дуже класно, коли не боїшся відкрито говорити про щось, навіть якщо це критика чи власна ідея, яку ти хотів би «просунути» на рівень всієї компанії.

Цінності які лежать в основі етики компанії, здаються такими правильними і зрозумілими що ти їх сприймаєш як власні. Коли розуміння, підтримка, взаємодопомога та лояльність є в цінностях компанії, то інакше бути і не може.

Багато компаній говорять фразу на кшталт «ми сім’я», але мало де це хоть трохи відчувається. Я багато разів чув цю фразу в різних компаніях, і в більшості випадків я цього не відчував і не бачив щоб хоч хтось з колег серйозно сприймав її. Чесно кажучи, навряд чи компанія може стати на один рівень з сім’єю, тому вони або змушені перестати так казати, або дійсно мусять хоч наблизити дійсність до тих слів, що говорять. І inVerita саме та рідкісна компанія, де завдяки лояльному і дружньому ставленню до працівника, трошки віриш, коли тут говорять — «ми сім’я». Віриш бо бачиш прагнення компанії саме такою бути і що для тих хто тут так говорить — це не пусті слова.

Тому я дійсно радий тут займатися улюбленою справою, 10 з 10, лайк, підписка)

Всім привіт! Сьогодні хочу поділитися з вами короткою розповіддю про нашу спільну мандрівку з inVerita)

Коли я 6 років тому вступив до «гумового човна» 🛶 InveritaSoft (та, назва компанії в ті бородаті часи ще мала приставку soft, і логотип був іншим, придуманий тоді ще єдиним нашим дизайнером Іваном) на борту було тільки 11 людей, а я став 12им — і ми повеслували в світле Майбутнє))

Зараз в компанії я працюю на посаді Mobile Developer, і хочу розказати про важливі відмінності цієї компанії від багатьох інших:

— це компанія, де цінують і поважають своїх працівників, та допомагають їм професійно зростати;
— неймовірно подобається відкритість менеджменту і людська щирість — це не купити за гроші;
— в компанії є Цінності, і вони проживаються, а не просто записані десь для «шоб були» !!

Увесь цей час приємно спостерігати, як «гумовий човник» з кількох людей перетворився на гарну «яхту» професіоналів для підкорення нових «островів» і постійного розвитку команди ⛵️Особливо відмічу нашого дизайнера Івана, який зібрав навколо себе просто неймовірних і талановитих людей.

Також варто виділити професійну роботу тімки рекрутерів та HR-команди: існує бізнесова приказка, що коли в компанії менше 50 людей — її успіх залежить від тих, кого в компанію залучили, а успіх компанії, в якій більше ніж 100 працівників — від тих людей, кого не залучили 🙂

А наприкінці хочу побажати компанії попутного вітру, і оминати рифи. До нових «островів», inVerita!))

Назар, дякуємо за твою щирість і постійну готовність допомогти)) Приємно, коли в Компанії є люди, які працюють ще з моменту її заснування — це про щось таки говорить))
Ну і попереду тільки найкраще!)

З inVerita я уже трошки більше року. І за рік вдалось багато — від лідання існуючого проекту, до старту нового. Компанія відкрита до змін, і цей рік був роком справжніх перетворень та викликів. Маючи експертизу в певному домені, компанія дала мені усі інструменти для того, щоб випробувати себе в прісейлі і побудувати продукт, з командою професіоналів, яких підбирав сам. Також відмічу той факт, що компанія готова підтримати як в професійному розвитку, так і з розумінням допомогти в різних життєвих ситуаціях.

Рада, Ігорко, що ти — частина нашої команди!))) У всіх розуміннях слова "команда"😎

Працюю в компанії практично з перших днів її заснування (тобто уже більше 6 років). Увесь цей час приємно спостерігати, як команда з кількох людей виросла до великої компанії професіоналів і надалі не зупиняється в розвитку. Можу з впевненістю сказати, що INVERITA — це місце, де створені усі умови для розвитку та росту кожного працівника: Менторські програми, технічні Knowledge sharings, навчання по софт скілах, умови для проходження проф курсів/програм/конференцій, тощо.

Особисто я виріс тут, і як дизайнер і як керівник. Радий, що можу бути частинкою компанії і маю вплив на її розвиток. INVERITA відкрита до ініціатив, які йдуть зсередини і це — ДУЖЕ КРУТО, адже ти розумієш, що твоя ідея не лише буде вислухана, але тобі і допоможуть її втілити в життя!

... Дякую, Іван, за те, що таку класну і справжню Компанію з першого дня і до сьогдні ми будували Разом.
І Мрії наші зараз більші того, що ми вже досягнули... )))

З компанією я вже скоро як 6 років. Бачив як вона розвивалась майже від самого початку. Озираючись назад, можу сміливо сказати, що весь шлях був неймовірно цікавим та мотивуючим. Були як важкі періоди, так і дуже стрімкі у плані зростання. Так чи інакше, ти завжди знаєш, що тебе оточуть люди, на яких можна покластись та разом з якими можна вирішити питання будь-якої складності. Інверіта, як компанія, це в більшій своїй мірі сім`я, з якої не хочеться іти.
Що компанія дала особисто мені? Можливості дуже сильного та швидкого розвитку. Мотивацію розвиватись та розвивати оточення навколо себе.
Підтримку та спрямування у будь-яких починаннях та проявах ініціативності.
Всі тулзи для реалізації власних амбіцій.
Дякуючи цій компанії я регулярно подорожую за кордон для прямої роботи з клієнтами та маю великий ступінь довіри.
Окремо хотілось би додати пару слів про С-левел. Це ті люди, які вклали себе не тільки у бізнес та профіт від компанії, а і зробили(та продовжують робити) великий вклад у життя колективу та рівень комфорту в цілому. До цих людей можна спокійно прийти та вирішити питання, які тебе турбують. Не існує жодної ширми між колективом та С-левелом компанії.
Якщо потрібно найти місце, де завжди будуть варіанти для імруву самого себе — inVerita — це саме та компанія.

Гарно, коли люди, працюючи разом, знайомляються. І стають Друзями ... і мають можливість обмінюватись один з одними Цінним не лише професійном, але й життєвим досвідом по різних питаннях )))

Только недавно познакомился с компанией InVerita, и знакомство началось с очаровательного рекрутера по имени Алина. Могу сказать, что процесс рекрутмента был на высшем уровне, а мне, как кандидату было с чем сравнивать, так как активно искал работу. Алина профессионально предвставляла компанию, владела информацией по проекту, с радостью ответила на все интересующие меня вопросы и смогла развеять все сомнения при принятии оффера. Более того, она постоянно была на связи и вела весь процесс очень оперативно. Впечатления от обшения как с ней, так и с Орестом, СЕО компании, только самые положительные. Чувствую, что сделал правильный выбор =)

... Переконаний, що Твої відчуття Тебе не підвели.
До зустрічі в #inVerita )))

Моє знайомство з inVerita відбулося в 2018 році, і ось уже три роки триває наша спільна подорож)

Зараз в компанії я працюю на посаді Accountant, і за цей час хочу поділитися наступними думками:
— це та компанія, де справді цінують та поважають своїх працівників, та допомагають їм професійно зростати;
— відкритість менеджменту і динаміка роботи (комунікація з менеджментом демократична, обгрунтовані ініціативи та пропозиції беруться до уваги і вітаються).

Окремо зазначу свою думку, як фінансист, куди ж без цього)
Подобається підхід компанії до фінансового планування, що дозволяє компанії бути фінансово стабільною, а фінансовому відділу — спати спокійно 😄

А в цілому, вертаючись в той 2018ий рік, я розумію, що inVerita — то був правильний вибір)❤️

Працюю в inVerita вже майже два роки і за цей час я зрозуміла що це та компанія, де справді можна вирости. Я була джуніор дизайнером коли почала працювати в inVerita, було багато складних та цікавих проектів, навчання, окрема подяка моїй дизайн команді та ліду за те, що навчають та підтримують. Також мені дуже імпонують цінності компанії, в цілому я рада що працюю з такими людьми. Щиро вдячна вам, inVerita!

Дякуємо, Альонка, за твою наполегливість до навчання))

Ти дуже круто доповнюєш нашу дизайн-команду)) і ми раді, що ти ростеш, як професіонал разом з #inVerita ))

Хочу написати від себе пару слів, бо з inVerita вже 6-тий рік і точно знаю, якою ця компанія є, і якою може бути: тут є можливість бути тим, ким хочеш бути ;) я прийшов як простий фронтендщик, а зараз можу писати код і як фронт, і як бек, і як фулстек, і ще й девопсити)) для мене, як для інженера дуже цінним є реальна можливість прокачувати свої наявні скіли і здобувати нові, залучатися до мачурних проектів / команд....і в тому всьому, не «гребти», а робити те, що любиш. Так от до чого я то, тут в inVerita можна бути собою, робити те, що любиш і знати, що цінують тебе, а не твої «весла» :)

Дякуємо, Міша, за твій багаторічний вклад не тільки в написання коду, але і в самих людей..)) Ти той, хто багатьом передав свій досвід і продовжуєш це робити)
inVerita без тебе, була б не такою..))

Не так давно я разом з InVerita, за тиждень буде рівно 6 місяців від старту нашої співпраці, але я не можу пройти повз і не сказати декілька слів.
У мене безліч різнопланового досвіду в сфері ІТ за плечима, як і стартап на 15 людей так і продукт на 600 людей і звичний всім аутсорс. В кожній з цих компаній була своя чудова команда, але InVerita відмінна тим, що тут тімка — це не лише ті люди з якими ти в одній румі, а всі хто є частиною компанії.
Тут немає великих босів, тут всі рівні незважаючи на свої тайтли в лінкедін. Цінності не лише надписи на стінах, а принципи життя в компанії, які стосуються кожного.
Тут не просто команда на мітінгу 💻 тут сім’я, в яку хочеться повертатись, коли прокидаєшся зранку та заварюєш чашку кави. Тут не боїшся зробити помилку, оскільки тобі допоможуть її виправити, а успіх це спільна справа над якою працють всі, незважаючи, повторюсь, від тайтлу, досвіду чи вмінь!
Тому без сумніву готова рекомендувати InVerita, та докладати максимум зусиль, щоб компанія росла та розвивалась, і я разом з нею 😊 ⭐️

Всім добра ❤️

... Дякую за хороші слова.
Нам ще багато попереду. І наші 600 теж...))) — важливо, щоб при тому Ми зуміли залишитись собою...)))

Я вже другий рік у inVerita і це найкраща Компанія, в якій мені доводилося працювати. Раніше в мене був досвід у ІТ, але тут зовсім інший світ.
inVerita — це простір де тебе цінують, де розвиток та успіх працівника — це велика заслуга всієї Компанії, це місце, де тебе поважають, і ти важливий. Мені дуже імпонує, що кожна ідея, яка виникає, обов’язково буде почута. А ще унікальним є те, що працівник може висловити свій чесний фідбек, без жодних застережень та бути точно впевненим, що сказане матиме вплив на розвиток Компанії.

А ще тут нереальні Люди!
Вони всі дуже різні та особливі. Не уявляю, як можна було зібрати разом таких яскравих, неординарних та мачурних особистостей, від яких хочеться черпати натхнення кожного дня.

Я дякую своїй HRD команді, та нашому СЕО Зоряну за те, що за цей час показали мені, якою насправді може бути Компанія. Як можна поєднати бізнес з справжніми людськими цінностями.

Дальше — більше!
It’s only beginning🔥

... Дякую, Оля.
Мені завжди приємно спостерігати за Людьми, для яких їхня професія — це і є їхня пристрасть та покликання
Ти є одною з таких.

Радий, що Ти #inVerita ... )))

Враження від рекрутмент процесу просто найкращі: рекрутер Надія Романишин була завжди на зв’язку, проконсультувала щодо позиції дуже детально, володіла всією інформацією щодо вакансії (що взагалі рідкість) і організувала процес дуже ефективно і професійно. Незважаючи на те, що зараз я прийняла пропозицію іншої компанії, я на 200% впевнена, що буду розглядати inVerita як потенційного роботодавця. Думаю, вас тут чекає дуже кваліфікована команда спеціалістів. Рекомендуватиму компанію друзям. Окремо хочу відзначити вміння Надії знаходити спільну мову буквально з першої фрази, а також вміння створити невимушену, але все ж професійну атмосферу на співбесіді. Так тримати!

Мар’яно, дякуємо за такий позитивний відгук — якість рекрутмент процесу для нас завжди була і залишатиметься пріоритетом, адже це про взаємну повагу між нами та кандидатами) І так, наша Надійка дуже хороша) Тому — до нових, сподіваємось, швидких зустрічей)

Для мене #inVerita — це, перш за все, місце гармонії та розвитку.
Хоч і працюю тут кілька місяців, але від самого початку відчув себе «в своїй тарілці».
Постійний ріст та виклики, чудова атмосфера і ще кращі люди. Невпинна підтримка, віра у своїх колег та амбітні цілі — це те, що драйвить мене. Вона відкрила в мені прихований потенціал і допомагає розвиватися різносторонньо.

Сподіваюся, що ще багато років зможу приносити їй цінність та доможу досягнути поставлених цілей.

Є лише одна річ, яка мені не сподобалася...
Це те, що я не прийшов сюди раніше:)

Не віриться, що вже майже 5 років як я є частиною inVerita. Протягом цих 5 років ми багато чого разом пройшли, як труднощі і поразки так і перемоги.

Тут я відчуваю свою цінність і не раз переконувалась, що компанія завжди готова допомогти в будь-якому питанні, чи вирішенні проблеми і націлена на win-win.

Хотіла б подякувати своїм колегам по відділу за сумлінну роботу й неймовірну атмосферу! Окрема подяка моїм командам та Sales і CSM відділам за відкритість, віддачу, професіоналізм, бажання допомогти та за теплу і дружню атмосферу!!! ВИ мега круті!!!

... Дякую, Таня.
#inVerita дуеж виграла через те, що Ти з нами.
Як керівник Компанії, я дуже радий, що маю в своїй Команді таку Людину, як Ти...)))

6 років тому я, Зорян Гудзій та Орест Гудзій — заснували Інверіту з рівними частками у кожного.
Цього року хлопці вирішили, що якщо б мене не було вони б отримували більше.
Для реалізації цього заблокували мене як співвласника у всіх своїх правах.

Як один із засновників та співвласників вважаю за важливе поділитись цим з усіма поточними і майбутніми працівниками та клієнтами компанії.

Якщо ці двоє дозволили собі такі дії до одного із співвласників компанії і їхнього родича, їм нічого не заважає завтра аналогічно «кинути» будь-якого працівника чи клієнта.

Відповідно майте це на увазі.
Категорично не раджу мати будь-які відносини з ними.

Привіт, Ігор.

Перш за все, мені дуже шкода, що наша шестилітня співпраця завершується саме так: це були непрості шість років співпраці, але ми завжди поважали один одного і спільно знаходили вихід із найскладніших ситуацій.
Не думаю, що той шлях, який ти обрав вірний, але ти маєш на це право.

Я радий, що більшість працівників #inVerita мають неоднорічний досвід тісної співпраці зі мною, або з Орестом, і вже давно сформували власну думку про те, якими ми є людьми.

Тобі ж бажаю усього найкращого, як в особистому житті, так і в професійному розвитку.

На протязі усього часу , що працював у цій компанії дуже багато навчився .
Професійні та комунікабельні колеги , дуже відкрите до пропозицій керівництво , та у загальному дружній колектив 👍
Взагалі не шкодую часу проведеного у цій компані , та з впевненістю можу рекомендувати усім💯💯

Сашко, дякуємо за твою відкритість і готовність вчитися новому. Ти любиш розвиватися і однозначно досягнеш успіху. Чекаємо тебе знову! Ще побачимося і порацюємо разом! Не прощаємося, а кажемо «до зустрічі»)

За час моєї співпраці з inVerita сформувалось дуже позитивне враження про компанію.
Слоган " it’s All About People " повністю виправдовує себе. Комфортний офіс у центрі міста, дружній колектив з шикарним почуттям гумору, відсутність бюрократії, HRи які завжди стараються щось вдосконалити, щоб працювати було комфортно — це саме те, що я побачив у inVerita!) Друзі не з ІТ дивувались чому я ходжу в офіс, коли є можливість працювати з дому. Їм просто не вкладалось в голову як можна хотіти ходити на роботу)) А причиною було якраз все те, що описав вище...
Завжди буду згадувати цю компанію, як місце де зустрів шикарних людей, та в загальному став кращим..)

... Дякую, Саша, за такі хороші слова.
Ми раді, що нам вдається створювати той комфортний і відкритий Світ для роботи, який ми декларуємо.

До зустрічі... і заходи в гості до Нас. Завжди раді )))

Працюю в inVerita вже близько 3-х років.. Весь цей час відчуваю підтримку як в роботі, так і дружню) Тут працюють відповідальні, відкриті і креативні люди))

Дуже мені подобається наш офіс, в який навіть в часи карантину хочеться приходити і відчувати теплу атмосферу)) А смачна кава і розмови на кухні перед робочим днем, покращують настрій і дають заряд енергії на цілий день..)

Рада працювати в компанії, яка є про щось більше, аніж просто бізнес.. І дякую inVerita за можливість зростати і реалізовувати свої професійні навички ..))

Дякуємо, Оленко, за атмосферу, яку створюєш) Приємно, коли тебе завжди зустрічають усмішкою)

В літку буде вже 2 роки як я з inVerita, надзвичайно класна компанія, неперевершений колектив та атмосфера в офісі. Постійно максимально крутий відпочинок але і потрібно пам’ятати що маємо не лише відпочивати, (хто добре працює — той добре відпочиває)) ). Завжди спрямовують людей та допомагають розвиватись в правильному напрямку і мотивують. Усі відриті до спілкування, відчувається індивідуальний підхід до кожного працівника, підтримують один-одного як справжня сім’я. Це те місце, куди я приходжу з величезним задоволенням!

Чудово мати поряд таких веселих колег як ти! Іване, дякуємо тобі за вміння посміятися, підтримати і завжди бути поряд, коли хтось із нас час від часу втрачає владу над технікою. Ти вчасно приходиш на допомогу і навіть на відстані натиском лише однієї клавіші вирішуєш усі проблеми)))

Майже 2 рочки в InVerita, круто буто частинкою чогось більше ніж просто компанія (в сенсі робочої атмосфери), це дружній колектив, чудові ініціативні Люди здатні підтримати, допомогти та порадити.
Компанія надає можливості для навчання та розвитку як онлайн так і відвідування профільних заходів, внутрішні шейрінги, що ще потрібно для розвитку та самореалізації?)
Керівництво компанії та HR відділ максимально намагаються покращити життя в середині колективу та компаніі в цілому.
Класний, просторий офіс в центрі міста, неподалік парку.
Простота у відносинах, лояльність та мінімум бюрократії, що ще потрібно?)

Тобі дякуємо за драйв і, звичайно, за це неперевершене вміння пригостити всю компанію своєю улюбленою стравою. Це просто безцінно на наших корпоративах або корпоративних зустрічах))) А якщо серйозно, то цінно мати таких відкритих і добрих людей поряд. Дякуємо, Володю, за те, що ти з нами!

Протягом 3 років роботи в InVerita я відчуваю, що це не просто робота, а сім’я. Цінності компанії відчуваються на кожному етапі і в кожному процесі які проходять в InVerita. Кожного дня я спілкуюся з чудовими і компетентними людьми на проекті і за його межами. Також компанія дає можливості для розвитку і розширення своїх скілів. Постійні шерінги, зовнішнє навчання допомагають постійно зростати над собою. Я люблю говорити, що в InVerita не було жодного дня, коли я не хотіла йти на роботу)))

Я працюю в компанії вже 3 роки. Для мене великим плюсом є довіра, яку я отримую від керівників компанії. Я не боюсь експериментувати з новими підходами в своїй роботі і завжди відчуваю підтримку. Також звичайно плюс це загалом колектив, в якому зустріла друзів forever :)

А для нас великий плюс працювати з тобою. Ти вмієш зарядити на успіх, підтримати і просто посміятися разом! Твій драйв передається)))

В inVerita потрапила ще в той час, коли в компанії було десь 25 людей...перше, за що я вдячна inVerita — за віру в мене, за довіру та підтримку))
Зараз я вже 4-тий рік працюю пліч о пліч з чудовим людьми, з якими не страшно бути собою, з якими ми разом долаємо труднощі і досягаємо цілей. Особисто для мене inVerita — це не тільки робота, це значна частина мого життя))

Працюю в команії близько року. Можу сказати лише хороші відгуки. Хороші умови, хороше відношення, прекрасні люди.

За 2 роки роботи в inVerita, хочу сказати що це найкраща компанія відносно цінностей та ставлення до працівників в якій я коли-небудь працювала. Мені дуже імпонує атмосфера компанії а також керівники і менеджмент. Окрім цього, компанія має менторську програму, оплачує навчання, конференсії і докладає зусиль до росту працівників. Якщо ви шукаєте роботу, приєднуйтесь до inVerita і не пошкодуєте!

Я тут вже 5-й місяць і хочу поділитися своїми враженнями. Це велика #inVeritaFamily, у якій кожен важливий. Це відчуття сімейності в атмосфері, у ставленні, у проведенні корпоративів і в підході до вибору корпоративних подарунків.
Це компанія із цінностями, які не просто декларуються, а практикуються кожного дня. І носіями цих цінностей у першу чергу є засновники. Для мене це важливий фактор у виборі компанії. Також тут ти можеш розвиватися і пропонувати свої ідеї, креативити і з легкістю, без бюрократичної тяганини втілювати задумане.
Це не «галєра», як часто кажуть про IT-компанію. І хоча я не є технічним працівником, а працюю у сфері комунікацій, проте зі спостережень і вражень від технічних працівників чую те ж саме)
Компанія має багато бенефітів, менторську програму і, що важливо, продовжує удосконалюватися. І це дійсно щось більше, аніж просто бізнес. Це той випадок, коли гасло компанії ...it’s all about people дійсно відповідає реальності.

Я вже 3 роки працюю у компанії і можу сказати, що тут надзвичайно круті люди, які піклуються про своїх працівників, дають можливість кожному проявити свій потенціал! Щиро вдячна керівникам: Зоряну, Оресту та Ігору, які дбають про розвиток кожного) А найголовніше, за щирість, простоту та прозорість, яка є у компанії. У inVerita я відчуваю себе у безпеці, знаю, що завжди підтримають.
Пишаюсь, що можу працювати у цій компанії;))

Надійко, дякуємо тобі за те, що ти створюєш радісну атмосферу, за твій оптимізм і за те, що зустрічаєш обіймами. Дивуємося твоїй мультифункціональності — ти вмієш усе і зможеш все, якщо захочеш. Твої корпоративи — це просто мегакруто. Дякуємо за твою відкритість і жертовність!

Працюю в InVerita останні три місяці і хотів би відзначити декілька речей про цю порівняно невелику, але дуже амбітну компанію.
Дуже тепла і дружня атмосфера, комфортний офіс майже в центрі міста, можливості для реалізації своїх навичок та амбіцій, відсутність надлишкової бюрократії, гнучкий графік роботи — це ті жирні плюси чому я обрав в свій час саме InVerita.
Керівництво компанії та HR-и в особі Оленки та Надійки роблять все від них залежне щоб людям дійсно було приємно і комфортно тут працювати.
З мінусів можна виділити хіба що відсутність паркінгу поруч з офісом.

Після трьох років співпраці з INVERITA хочеться залишити свій відгук про цю компанію!
В першу чергу хочу виділити керівництво, а саме Зоряна Гудзія, Ореста Гудзія та Ігоря Демедюка, це люди, які дійсно турбуються за своїх робітників та роблять все можливе, щоб люди почували себе комфортно і по сімейному.
Дуже хочу подякувати своєму техліду Віктору та тімліду Едгару, це люди, які дійсно достойно виконують свою роботу і допомагають своїм колегам зростати й ставати справжніми професіоналами у своїй сфері.
Що до внутрішньої атмосфери, багато хто у відгуках про компанії пише що в них дуже дружній колектив і вони всі як сім’ я, це вони просто не були в INVERITA ))) Для того щоб сколотити такий дружній колектив, треба бути справжнім віртуозом і такі віртуози в цій компанії, це дві чарівні HR -ки Оленка та Надя.
На рахунок робочих процесів то все постійно вдосконалюється і компанія дійсно швидко зростає і стає міцнішою на теренах IT сфери.
p.s. Якщо доля мене знову зведе з INVERITA, то з радістю продовжу з ними свій життєвий шлях...

Оцінка компанії: 98/100

9-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»
Проголосувало 35 співробітників
  • Компенсація