11 травня 16:19
В компанії гарно налагоджені процеси. Весь етап рекрутингу пройшов за дві співбесіди, компанія йшла на зустріч коли я просив змінити якісь деталі в контракті, дуже класна комунікація.
В робочому процесу немає мікроменджменту, проекти цікаві.
Компанія організовує релевантні воркшопи, є компенсація АІ-інструментів для роботи.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.