InventorSoft

Львов, Черновцы

Можу залишити тільки позитивний відгук. Гарний менеджмент та багато напрямків для розвитку, а також професійний колектив, який тобі в цьому завжди допоможе.

Поддержали: Tania TikanNadia Donets

Про компанію можу написати(сказати) лише хороше.
Чудове керівництво, яке завжди прислухається до думки та побажань співробітників. Хороший колектив, члени якого завжди допоможуть та підкажуть. Комфортний офіс.
Компанія дає хороші можливості для професійного та особистісного розвитку.
10 Дім Малєєвих з 10 =)

Поддержали: Tania TikanNadia Donets

Крута компанія, яка іде в ногу з часом, прислухається до побажань співробітників та створює сприятливі умови для розвитку!
Чудовий менеджмент, класні HR, і зручний офіс!

Поддержали: Ihor PopovskyiTania Tikan

Дуже класна компанія! Працювавши тут отримала хороший досвід, багато знань і цікаві проекти. Компанія, де ти відчуваєш себе як вдома — чудова атмосфера, цікаві співробітники і лояльне керівництво.

Не можу не залишити позитивний відгук, так як з Inventorsoft я здобула хороший досвід, знання та друзів. Компанія відкрила для мене світ можливостей де можна рости і розвиватися.
Не можу не відмітити особливу заслугу керівників компанії , що прислухаються до побажань та зауважень співробітників, намагається зробити життя кожного працівника позитивним і продуктивним, сприяє розвитку та мотивації йти далі і досягати найкращих результатів.

Дуже крута компанія, яка зацікавлена у розвитку своїх співробіників і дає можливість початківцям проявити себе. Чудовий і комунікабельний колектив, в офісі непередавана атмосфера. Керівництво лояльне і завжди йде на зустріч. Дуже приємно працювати в такій компанії.

Компания с профессиональным подходам к деталям. Начиная от приветствия в первый рабочий день, заканчивая рассмотрением твоего развития. Замечательная атмосфера, отличный менеджмент, гибкость, рост. Чувствуется что компания развивается в правильном направление, и приятно быть частью этого.

Працював в цій компанії .NET розробником. У мене залишились тільки позитивні враження. В компанії є можливість розвиватись професійно, чудовий колектив. Завжди можна отримати підтримку від більш досвідчених девелоперів та від керівництва.

Проголосовал 31 сотрудник