InventorSoft

Львов, Черновцы

Працював в компанії 4 роки, дуже хороша компанія — сімейна атмосфера, дружній колектив та лояльне керівництво, всі умови для комфортної роботи, працює feedback loop що сприяє постійному розвитку, дякую за цікавий досвід!

Поддержали: Tania Tikan

Компанія мені дуже сподобалась хоч працюю лише пів року , присутні багато плюшок (можливість працювати офіс/ремоут/комбінований, чай/кава/вкусняшки, щомісячні тімбілди , техніка для роботи ПК або ноут, і багіто іншого), приємний колектив , можливість для розвитку.

Поддержали: Tania TikanVitaliy Kalancha

Працюю в InventorSoft майже 5 років, тому бачу, як компанія збільшується та розвивається в плані процесів.
Великими перевагами є лояльне відношення менеджменту, відсутність бюрократії та дружній колектив, а також наявність всіх умов для професійного розвитку.

Класна компанія з чудовим колективом і проектами. Керівництво прислуховується до побажань команди. Є можливість розвиватися не тільки у сфері розробки, а й у ментростві, обмінюватись знаннями та брати участь у процесах. Компанія сприяє підвищенню професійних навичок розробників.

Про компанію можу написати тільки хороше. Чудовий менеджмент, цікаві проекти, компанія постійно росте і сприяє мотивації і розвитку своїх співробітників. Дуже лояльне курівництво, чудова атмосфера.

Після роботи в InventorSoft в мене залишилися лише позитивні емоції.
Цікаві проекти та крутий колектив дають змогу отримувати задоволення від робочого процесу та сприяють професійному розвитку.
Керівництво компанії прислухається до фідбеку співпрацівників та завжди готове допомогти.

Поддержали: Tania TikanДмитро Базюк

Можу залишити тільки позитивний відгук. Гарний менеджмент та багато напрямків для розвитку, а також професійний колектив, який тобі в цьому завжди допоможе.

Про компанію можу написати(сказати) лише хороше.
Чудове керівництво, яке завжди прислухається до думки та побажань співробітників. Хороший колектив, члени якого завжди допоможуть та підкажуть. Комфортний офіс.
Компанія дає хороші можливості для професійного та особистісного розвитку.
10 Дім Малєєвих з 10 =)

Крута компанія, яка іде в ногу з часом, прислухається до побажань співробітників та створює сприятливі умови для розвитку!
Чудовий менеджмент, класні HR, і зручний офіс!

Дуже класна компанія! Працювавши тут отримала хороший досвід, багато знань і цікаві проекти. Компанія, де ти відчуваєш себе як вдома — чудова атмосфера, цікаві співробітники і лояльне керівництво.

Не можу не залишити позитивний відгук, так як з Inventorsoft я здобула хороший досвід, знання та друзів. Компанія відкрила для мене світ можливостей де можна рости і розвиватися.
Не можу не відмітити особливу заслугу керівників компанії , що прислухаються до побажань та зауважень співробітників, намагається зробити життя кожного працівника позитивним і продуктивним, сприяє розвитку та мотивації йти далі і досягати найкращих результатів.

Дуже крута компанія, яка зацікавлена у розвитку своїх співробіників і дає можливість початківцям проявити себе. Чудовий і комунікабельний колектив, в офісі непередавана атмосфера. Керівництво лояльне і завжди йде на зустріч. Дуже приємно працювати в такій компанії.

Компания с профессиональным подходам к деталям. Начиная от приветствия в первый рабочий день, заканчивая рассмотрением твоего развития. Замечательная атмосфера, отличный менеджмент, гибкость, рост. Чувствуется что компания развивается в правильном направление, и приятно быть частью этого.

Працював в цій компанії .NET розробником. У мене залишились тільки позитивні враження. В компанії є можливість розвиватись професійно, чудовий колектив. Завжди можна отримати підтримку від більш досвідчених девелоперів та від керівництва.

Вакансии InventorSoft