Працюю тут на позиції iOS developer трохи менше півтора року. Однозначно задоволений що пішов саме у Intobi . Суперлайк CEO Андрію та замовникам, це люди з якими реально приємно спілкуватися . Це далеко не перша компанія в котрій я працюю але саме тут мені найбільше імпонує відношення до робітників. З приводу розвитку тут частенько бувають таски після яких думаєш «а може і не так я все добре знаю», тож не нудно, але точно немає перегрузу . Дуже подобається що немає по мільйон колів на день на яких гоняють воду, є короткі змістовні розмови і заздалегідь узгоджений план . На жаль ще не було можливості побувати в офісі так як працюю на ремоуті, є надія що скоро це зміниться

Підтримали: Vladyslava Slobodianiuk

Вітаю Георгій. Одна з твоїх найбільших заслуг — це коли ти непомітно для всіх раптово вивчив англійську) На першому дзвінку тебе попросили покращити англійську. Ти погодився. На наступному дзвінку, який ми провели через місяці два, ти вільно спілкувався англійською. Як ти це зробив — для нас усіх досі загадка) Ти хороший стабільний і вмотивований інженер. Хоч тобі і доводилось приділити зусиль для того, що б вивчити і розібратись в домені проекту.
Нагадуємо, що новорічний корпоратив відбудеться 22 грудня 2023 і будемо раді тебе бачити.
Раді, що ти з нами 😎

В компанії вже працюю більше року, на позиції frontend developer. Я дуже задоволений досвідом роботи в Intobi! Компанія надає мені чудові можливості для розвитку та професійного зростання. На проєктах завжди сильна команда, в якій кожен член вносить свій, незамінний, внесок. Проєкти цікаві та викликають справжній інтерес. Також хочу відзначити дружню та сприятливу атмосферу в компанії, де співробітники підтримують один одного. Компанія забезпечує усім необхідним для успішної роботи. В цілому, я дуже радий працювати в компанії Intobi та сподіваюся на подальшу співпрацю.

Привіт Влад.
Увесь твій досвід роботи в компанії для тебе точно не є легкою прогулянкою.
Обидва твої проекти досить важкі і вимагають від тебе великих зусиль та наполегливості.
Не раз тобі доводилось працювати вечорами.
Але за весь час роботи я жодного разу не бачив, що б ти опускав руки, що б команда чи клієнт хоч раз сказали негативний фідбек про твою роботу.
Ти чудовий інженер.
Дякую тобі за роботу.
І памятаємо про нашу домовленість на серпень 2024 року 🪁🛝🏄🏻‍♂️

Я ушла из Интоби несколько месяцев назад по собственному желанию (для того чтобы сконцентрироваться на своих проектах и учебе) и хотела бы поделиться своими впечатлениями от работы.

Это действительно теплый коллектив. Несмотря на удаленную работу, я всегда ощущала поддержку коллег и открытость к диалогу. И еще, всегда есть работа 🙂 Даже если нет текущего проекта, всегда можно найти, чем заняться. В компании много внутренних проектов, на которые всегда нужны свободные руки.

Наиболее положительным моментом для меня была свобода — работай, когда хочешь, пока задачи выполнены, все довольны. Поэтому я не чувствовала прессинга микроменеджмента, о котором говорят другие ребята. Возможно, мне просто повезло с клиентом или я не подводила своих клиентов, и из-за этого меня меньше контролировали. 🤷🏻‍♀️

Пару раз возникали проблемы, но они решались по мере того, как я обращалась к Андрею и проясняла все моменты. Думаю, в рамках компании можно успешно работать, если брать на себя ответственность за свой проект и не просто следовать командам клиента или проджект-менеджера. В конечном счете, клиент, обращающийся в агентство, ожидает экспертное решение, и предоставить его может только исполнитель (говорю с колокольни дизайна, так что извините, если не везде применимо).

Даже после ухода я продолжаю общаться со своими бывшими коллегами и очень дорожу дружбой с Интоби 💕

Вітаю Таня!
Існують хороші Дизайнери. Існують — чудові UI / UX інженери. Ти відносишся до другої категорії)
Це той випадок, коли можна поставити задачу і описати напрямок та результат, якого хотів би досягти. Ти сама знайдеш, як саме виконати задачу і обереш найкращі методи реалізації.
Ми високо цінуємо твої технічні навики і навики комунікації.
Тому, завжди раді звертатись за допомогою у вирішенні складних і не тривіальних задач.
Щиро бажаємо тобі успіхів з твоїм проектом та у навчанні)

Завжди радий чути і дякую за Роботу 🌼

Працюю в Intobi вже більше року.
Загалом, маю тільки позитивні емоції і відгуки від роботи в цій компанії)
Проект цікавий і достатньо великий, щоб отримувати досвід. Той випадок, коли технічний клієнт це більше плюс ніж мінус)
Також, великою позитивною стороною є простота спілкування в середині компанії без зайвої бюрократії.
Тож працюємо далі і наближаємо перемогу 🇺🇦

Максим! Час летить швидко.

Це взаємно.
За цей рік співпраці з тобою — ми також маємо лише позитивні емоції і відгуки про тебе. З нашого боку, як компанії, і з боку клієнта.

Проект складний і доволі великий, але ти чудово справляєшся і в усьому допомагаєш команді.

Я щиро радію, що у нас такі інженери і чекаю, коли буде перших три роки нашої співпраці)
Україна точно Переможе 🇺🇦

На даний момент є співробітником компанії майже півтора року.
Загалом оглядаючись на мій попередній досвід (а це далеко не одна команія), впевненно можу сказати, що я знайшов те місце роботи, на якому хочеться «осісти». З сторони менеджменту все прозоро і зрозуміло, великим плюсом є те, що тут спокійно можна обговорити всі моменти (не приховуючи нічого) і дійти до спільного знаменника.
Взагалі моя історія початку роботи в Intobi є доволі цікавою, тому що в якийсь моменту процесу рекрутингу я вирішив відмовитись від позиції, після чого поспілкувався з СЕО і змінив свою думку (про що ніразу не пошкодував))).

А якщо коротко:
— Україні Перемоги!
— Intobi процвітання!
з своєї сторони докладу максимум зусиль до обох пунктів)

Вітаю Друже)
Ти таки не розкрив комерційну таємницю про те, що ми були знайомі раніше.
Я почув від хлопців відгуки, як ти пройшов технічну співбесіду і дівчата з рекрутингу описали, як пройшло Ваше спілкування.
Я зрозумів, що ти чудовий інженер і захотів обговорити з тобою можливість співпраці.
Вже на дзвінку, ми зрозуміли і згадали, що раніше були сусідами)

Важко писати розгорнутий відгук, бо за час співпраці все проходило і проходить дуже гарно і ти чудово справляєшся з поставленими задачами. Займаєш важливу позицію на проекті.
Що тут ще можна додати?))

Дякую тобі за чудову роботу і Ми дуже раді, що ти з нами!
Україна точно Переможе 🇺🇦
Intobi, як завжди, буде прикладати усі зусилля для росту і розвитку 🌼

Працюю в Інтобі вже більш як пів року.

Ну що сказати... спочатку почував себе як не у своїй тарілці, думав одразу піти з компанії, але вирішив дати шанс і зараз НЕ жалію за свій вибір. Колектив і СЕО 10 з 10. Всі питання завжди вирішуються, всі відкриті до розмови та дискусії — все дуже легко і комфортно у цьому плані. Працюю у комфортному для себе режимі (то в офісі. то на ремоуті, дуже приємно коли можна не засиджуватись вдома, а іноді працювати з офісу і навпаки).

Почитав інші відгуки та можу сказати, що все ще дуже залежить від клієнта. Ось мені дуже пощастило в цьому плані. Повна лояльність з боку клієнта: ніяких цих ваших тайм-трекерів, розумні дедлайни (круто, коли клієнт також є розробником і через що є більш обʼєктивним у цьому плані), всі питання по проекту і дей-оффʼам вирішуються досить просто (нехай і не дуже швидко), завжди можна знайти компроміс, або порадитись. Правда ціна цьому — величезна легасі база коду, але з приємного ніхто не забороняє її оновлювати, тому тут є простір для творчості.

Ще я звик постійно розвиватись, і дуже приємно. коли це цінується у компанії. Буквально свіжий приклад: я давно хотів вивчити флаттер чисто для себе, бо багато доводилось раніше спілкуватись з флаттершай розробниками, які його дуже хвалили, ну і просто мобайл завжди прикольно. Але то часу не було, то можливості. А тут якраз зʼявився стимул вивчити його не просто для себе, а ще й одразу використати на живому проекті, що є ще прикольніше :)

PROS
✅ 🇺🇦 intobi 🇺🇦 і цим все сказано 😉
✅ Крутий колектив і СЕО
✅ Офіс: старлінк + генератор + кава + TV + музика + песики + гарний настрій
✅ Можливості для розвитку і заохочення ініціативи
✅ Стабільна і достойна зп (було б ідеально якби ще й завжди була до 15 числа, але такі зараз часи, треба обʼєктивно розуміти, що не кожного місяця так виходить)

CONS
Дуже старався, але поки не знайшов...
Можливо що немає кальяну в офісі (хоча для мене це такий собі мінус, бо я не курю 🙃)

Юрій, приємно вранці було оновити DOU і побачити твій відгук)
З радістю прокоментую.
Ти до нас приходив, як сильний та хороший інженер. Приємно здивував Нас на технічній співбесіді.
Через короткий проміжок часу прийшов і обговорив зі мною, чи Таку компанію ти шукав і чи все тебе влаштовує.
Ми з тобою уклали дружнє парі — попрацювати пів-року і тоді прийняти рішення.
І ми щиро раді, що, з часом, ти прийняв своє рішеня і вирішив залишатись на проекті і в компанії. Ти став чудовим колегою і вносиш дуже великий вклад в проект.

Стосовно легасі коду на твоєму проекті.
Так. Є місця, де Ми ще не все переписали і покращили.
Хоч ми і працюємо з цим клієнтом вже 6 років, але Клієнт розпочав девелопмент проекту більше 15 років тому. Це велика ентерпрайс система і однозначно потрібен час, що б всі сервіси перевести на сучасний манер. Клієнт завжди шукає баланс між поточниим задачами і рефакторингом, тому, в скорому часі, проект буде повністю переведено на нові технології.
І це гарні новини. Легасі іноді стомлює, але гарно навчає думати і приймати вірні архітектурні рішення.

Стосовно відпустом і дей оф — Владислава завжди знайде компромісне рішення, яке задовільний Команду і Клієнта) Тому, сміливо підходь і обговорюй всі моменти.

На рахунок Flutter — перші задачки тебе вже чекають і ти їх гарно вирішуєш)

JBL 5.1 купимо в цьому місяці, а от кальян купувати не будемо))

Ми раді, що ти з нами і чекаю, коли буде перша Річниця співпраці.

Працюю в Intobi вже рік у sales department.
Коли я потрапив до компанії я був junior в самому широкому розумінні. У мене не було досвіду в IT, не було досвіду у спілкуванні з клієнтами, я не знав багатьох тонкощів і взагалі в мене була дуже стереотипна уява про IT сферу)
Мій шлях в Intobi почався з навчання, я мав 3 місяці випробувального терміну і за цей час я вивчав усю, скажімо «базу»- Велика кількість термінів, теорія, використання робочого софту, спілкування з клієнтами і в цілому розуміння робочих процесів. Таке враження що за випробувальний термін в Intobi я отримав більше інформації ніж за роки в універі)
Дуже хочу подякувати CEO Андрію та CBDO Артему, адже саме вони займалися моїм навчанням, відповідали на мої питання та вказували на помилки.

В цілому, Intobi дуже вкладаються та піклуються про своїх працівників, тебе навчать, або зайдуть курси, ти будеш працювати у затишному open space офісі на крутій техніці у дружелюбному та НЕтоксичному колективі. Тобі завжди допоможуть, підкажуть, порадять. І головне, тут є можливість розвиватися, ставати кращим і це завжди оцінять.

Я дуже радий бути частиною такої прогресивної та атмосферної команди. Які б не були важкі часи — ми будемо існувати та ставати кращими)

Все буде Україна!

Ілья, як ти знаєш, Ми уміємо бачити таланти) Це було зовсім неважливо, що у тебе не було досвіду саме в IT. Важливими були твої особисті якості, знання англійської і бажання працювати. Та певні інші критерії, які Ми оцінили і зрозуміли, що ти станеш крутим спеціалістом і гарним колегою)
Що у кінцевому разі і сталось.

Роботи ще багато попереду.
Але у нас завжди є чіткий план і розуміння, куди Ми ідемо.

Генератор уже є.
StarLink в дорозі)

Тому, працюємо далі заради своєї особистої користі, користі компанії і користі нашої України!

Ми раді, що Ти з Нами 🇺🇦

Нарешті зібрався залишити коментар після річного розставання з компанією.

Прийшов я в Інтобі у червні 21 року в якості єдиного тестувальника на проект. Сам найм пройшов швидко, без зайвих формальностей. Невдовзі по тому переїхали в новий більш просторий ошатний офіс. Відчувалося, що компанія хоче рухатися вперед.

Колектив у нас підібрався класний. Раз на місяць організовувалися корпоративні посиділки, дружно святкували дні народження та відривалися у настолки. Однак, у компанії присутня текучка кадрів — із 30 чоловік в офісі, які сиділи в офісі на кінець 21-ого пішла ледве не половина.

Тепер коротко пробіжуся слабкими місцями.
Я приходив на стабільний довгостроковий проект©, який накрився через п’ять місяців. Після чого постала заманлива (ні) перспектива стрибати по співбесідах, щоб через 1-3-7 місяців знову повторити цикл. Деякі колеги встигали відмітитися на двох-трьох проектах за місяць. Розглядаючи працевлаштування тут слід бути морально готовим до такого неілюзорного розвитку подій.

Ще одним нюансом є те, що режим і стиль роботи практично повністю визначається смаками клієнта. Якщо не пощастить, то починається гонка на виживання без чітких рамок робочого дня, лікарняних і тд за мовчазного споглядання керівництвом. Це бізнес, бізнес заточений на максимізацію прибутку в його класичній інтерпретації.
Моїм же проблемним кейсом виявилася сама персона замовника, якому елементарна вихованість, видимо, здавалася буржуазним пережитком. Комунікація була надзвичайно стресовою, а мікроменеджмент уступав тільки числу придирок й пред’яв. Ну а рівень організації роботи — пісня болі й крику, такий собі еджайл по українськи, де клієнт вавилонський ідол, а всі довкола водять хоровод на зігнутих лапках. Красномовний приклад — у розпал уже затвердженого спринта замовником було безцеремонно видерто ключового дева на чергову сторонню забаганку. Продукт застопорився на тиждень, строки безбожно зірвані, цапом-відбувайлом зробили команду.
З рештою, восени 21 р. в компанії з’явився БА, який мав налагодити процеси, однак вже не довелося зірвати плоди його трудів, сподіваюся, це підправлено.

Може видатися, що мій загальний вердикт негативний, проте це не так. Рік потому робота в Інтобі мені згадується з нотами сентиментальної теплоти за всі ті чудові моменти, пережиті в стінах компанії. Тут є реальні можливості прокачати навички, і є люди, готові допомогти. Сподіваюся, окреслені слабкості вже подолано, й Інтобі зі своїм керманичем Андрієм впевнено підніматиметься на вершини українського ІТ ринку.

Підтримали: Andrew Tsopych

Єгор, привіт) Радий чути відгук.

Саме для того і є DOU, що б Ми ділилися думками, ставили кращими і працювали далі.
Якщо ти не проти, прокоментую твої тези.

Текучка. Важко погодитись з цією тезою, оскільки середньо статистично, у нас якраз все буде добре з колективом. Кожного року ми даруємо Іменні таблички з річницею роботи в компанії. Нам цього року буде повних пять років і є колеги, які отримають нагороду — 5 років в компанії. Точно так само стосовно 4, 3 і 2 роки. Це гарний показник.
Хоча, бувають кейси, коли Нам хтось не підходить. чи Ми комусь не підходимо. І це чудово, що є можливість іти у інші колективи і працювати далі. IT сфера в Україні потужна і всі знайдуть компанію своєї мрії.

На рахунок «накрився проекте». Напевно, ти невірно почув інформацію. З клієнтом Seth ми працюємо з дня створення компанії і ми досі пишемо проект. Не було жодного дня, коли ми зупиняли девелопмент. Команда на проекті, відповідно до потреб бізнесу клієнта, буває більшою чи меньшою, але ми продовжуємо розробку. Раді провести Демо і показати тобі новий функціонал)

На рахунок «максимізації прибутку». Цілком з тобою згоден. Мета бізнесу, в тому числі, мати прибуток. За час COVID чи війни ми завжди мали, маємо і будемо мати дуже якісний офіс, ми не відміняємо корпоративи і не змінювали правила стосовно переглядів заробітних плат, не дивлячись ні на які зовнішні обставини. І так будемо робити надалі. Тому, ми обєднуємо дві мети — мати гарну фінансову мотивацію для усіх членів компанії і мати profit. У нас вдається і перше і друге)

На рахунок пошуку проектів, якщо з поточним щось трапилось.
Ти все описав абссолютно вірно. Ми пропонуємо співпрацю в КОМПАНІЇ, а не на ПРОЕКТІ. Саме тому, нас ніколи не лякав Бенч і ми завжди знаходимо нові проекти.
Перших три клієнта, який ми зустріли пять років тому, досі з нами і будуть з нами наступних пять років.
Життєвий цикл одного проекту чи позиції на проекті середньо статистично не меньше одного року.
Всі мають змогу змінити проект, чи стек технологій чи, навіть, позицію в компанії і мати гарний профеійний ріст.

Я щиро вдячний тобі за відгук. Ти дуже талановитий інженер і ми знаємо, що у тебе все чудово в професійному плані.

Завжди за діалог, Друже.
Андрій.

Щось давно не було відгуків) Захотілося написати бо час летить дуже швидко. І от я вже 2 роки як працюю в Intobi. Вже 4й проект в мене. Медицина, інтернет маркетинг, тепер кріптоторгівля... несемося) Ковід, йобана русня... тримаємося. А тримаємося не тільки тому що українці, а і через те що вся наша команда розуміє для чого працює і кому допомагає! Слава ЗСУ! Все буду Україна! А я поки буду з Intobi) далі буде..

Все саме так, Іван) диктатури падають, а Intobi ефективне, продуктивне і працює в штатному режимі. Все це — завдяки нашій потужній команді, чіткому розумінню наших цілей і планів! Роботи ще дуже багато попереду і Ми раді, що Ти з нами.

Добрий день, everybody, I’m Ann Hryschuk from Intobi. And I just want you to know that ... будь-яке розчарування в житті рано чи пізно приводить вас до чогось більш прекрасного, цікавого та просто твого. Так трапилось і зі мною. Наше знайомство з Intobi відбулось випадково. Втратити роботу під час війни, то складно. А шукати нову виявилось задачею не з легких, але іноді фарить.
Співбесіду проводив СЕО компанії — Андрій. Я взагалі людина переживатєльна і сказати, що я хвилювалася, то не те слово, але буквально за хвилину розмови все відлягло😅 Легко, інформативно, спокійно та без корони «великій начальнік» пройшла розмова, і вже за пару днів я була запрошена в офіс.
Варто уточнити, що змінювала я не тільки місце роботи, а й спеціалізацію. Тому потрібен був час на адаптацію. Від початку роботи у мене виникало досить багато питань і абсолютно всі співробітники, до яких я зверталася, допомагали знайти відповідь.
Інтобі — це сім’я, тут розуміють, допомагають, підштовхують, сприяють розвитку. Це компанія, що не скорочує свій штаб під час складних ситуацій, а тільки збільшує його, тим самим допомагаючи економіці країни)

Привіт, Аня)
Хвилювання на співбесіді ще нікому не допомагало.
Ну і сенсу з того мало, оскільки у нас були спільні інтереси. Ти — шукаєш гарну компанію. Ми — шукаємо гарного колегу. Саме тому Ми і домовились не хвилюватись.

Звісно, Ми раді. що ти з нами. Ти не додала, що ще в рамках компанії ти вже встигла змінити напрямок роботи. А вже зовсім скоро будеш нам допомагати з нашими продуктами — Referbi та Dyva.

Дякую за роботу і бажаю плідної співпраці.

Я працюю в компанії 4,5 роки, а може і більше, час швидко летить, коли отримуєш задоволення від роботи.

Моя суб’єктивна думка така: компанія пройшла багато з початку свого існування, росте та розвивається в процесі, завжди в русі змін на краще. З Андрієм, СЕО компанії, легко вирішуються всі питання, є підтримка та повага — це важливо в роботі.

В компанії отримав не лише розвиток та ріст (починав працювати backend розробником, зараз full-stack та лід проєкту. Тут завжди раді допомогти розвиватись.), але і друзів-однодумців. За час роботи в Інтобі також прокачав софт скілли та підвищив рівень знань англійської мови.
Про класні та веселі корпоративи та тім-білдінги я не буду багато розказувати, можете побачити все в інстаграмі чи тут.

Коли почалась війна в Україні, я навіть не сумнівався в тому, що з роботою буде все добре у нас. Так і є, продовжуємо працювати, підтримувати нашу армію матеріально. За час війни ми ще більше зблизились та об’єднались однією ціллю — ПЕРЕМОГТИ.
Слава Україні! Слава ЗСУ! Працюємо на Перемогу!

О! Георгій) Владислава написала в робочому чаті, що Ви залишили відгук і я дуже радий його читати!)
Я з Вами повністю погоджуюсь. Компанія уже чимало пройшла випробувань, які роблять нас сильнішими і кращими. Спочатку — етап створення і формування. Далі — COVID. Далі — Ваша травма в Буковелі і знову для Вас — робота на ремоуті)

Далі — клята окупантська війна фашистської росії.

Але, ми пройдемо і цей єтап. бо у нас в команді є такі люди, як Ви, Георгій!

Дякую за сумлінну і старану роботу!
Бажаю нам всім Перемоги.

Слава Україні!

Я з Intobi трошки більше 2 місяців. І я дуже щаслива, що стала частинкою такої великої та дружньої сім‘ї.

Я працюю UI/UX дизайнером. Співбесіда пройшла дуже легко, зробила невелике тестове, та через годину вже раділа, що отримала нову роботу.

У перший день мене прийняли дуже добре, а колега-дизайнер давала невеличкі завдання, щоб я швидше втягнулася у процес.

Вже за тиждень для мене знайшли ідеальний проект, який дає змогу повністю розкривати свій потенціал, та робити набагато більше, ніж ти очікуєш від себе.

Розкажу трішки про наш дизайн департамент. В мене чудові колеги, які завжди підтримають та допоможуть із любим питанням. А на щотижневих мітингах ми проводимо воркшопи, щоб ще краще розумітися на якійсь темі. Компанія також готова придбати курси для підвищення кваліфікації, якщо це необхідно. Це також великий плюсик.

Великий сучасний офіс, нова техніка. Кава, печиво та усі інші зручності.

Особливо хочу подякувати СЕО Андрію. Це людина, яка одразу бачить твій потенціал, готова вислухати. В Intobi в мене йде неймовірно швидкий розвиток як дизайнера, проекти стають складнішими та цікавішими, клієнти — happy, salary review — 2 рази за 2 місяці)) І це ще раз підкреслює лояльність компанії та зацікавленість у співробітниках.

У такі непрості часи, Intobi допомогає ЗСУ, підтримує своїх співробітників.

Тому все буде Україна, все буде Intobi. Щаслива бути разом ❤️

Привіт, Каміла!
Радий чути)
Я починаю хвилюватися)) З постім можна подумати, що я змушую колег мене хвалити у відгуках)))
Але — дякую і приємно!

У нас справді чудовий Дизайн Департмент і твій вклад в цьому важливий і помітний, хоч ти ще зовсім не довго з нами!
Я завжди радий бачити, як Кожен із Вас і Ми Всі вцілому розвиваємось і ускладнюємось та готові вирішувати складніші і важчі проекти.

Бажаю Тобі довгих років співпраці з Intobi.
Дякую, що залишаєшся ефективною і продуктивною навіть у часи цієї жалхивої війни.

***
Не забуваємо, що росія агресор, а путін скаженний диктатор!
’’Згадаєте мої слова: Росія зникне з лиця Землі, коли зійде українське сонце!’’ — Джохар Дудаєв

Працюю в компанії уже більше 3-х років.
Це моя перша робота в сфері IT. І за весь цей час — я бачу який довгий шлях пройшла компанія і який великий скачок за цей час вона зробила, з маленького однокімнатного приміщення до великого офісу з усіма зручностями, і якщо ще 2 роки назад я міг назвати усіх працівників по імені і розказати про них декілька слів то зараз чесно кажучи не зможу усіх перечислити тим більше щось розказати =) .

Компанія дала мені дуже великий поштовх для саморозвитку в усіх напрямках і це не тільки технічні скіли — це також і соціальні скіли, брати відповідальність, розвиток лідерських навиків, можливість розвивати ті технології які до вподоби.
Колектив дуже доброзичливий і завжди готовий тобі надати якусь допомогу в різних питаннях, і це не тільки робочі питання. Дуже радий що з нашою робочою сім’єю у нас не тільки робочі відносини але й дружні.

Компанію дуже стрімко розвивається, багато цікавих проектів, цікавих людей,
усі відкриті і готові надати тобі любу допомогу.
Особливий респект Андрію завжди знає що сказати як підтримати і вирішити любий конфлікт чи якусь проблему як робочу так життєву, готовий допомогти і чимось зарадити у любій ситуації.

І навіть зараз коли наша країна протистоїть московській орді. Цей шлях ми проходимо усі разом з командою Intobi, в цей період ми тільки ще більш об’єдналися і згуртувалися у всіх появилась одна ціль і одна мета тому перемога буде за нами бо з нами — єдність і правда ! Слава Україні!!!

Оо))) Вася, і від тебе дочекалися відгук! Дуже дякую за всі гарні слова про компанію чи про мене особисто)

Ти знаєш, що прийшов в компанію по рекомендації і рекомендація була така, що ти можеш бути трішки «лінивим» або «спізнюватися» на роботу.
Твій Брат помилявся)

Ти з перших днів став незамінним членом команди і душою і символом)

На рахунок війни з російською ордою.
Ти правий.
Ми стали ще ближчими і робимо ще один крок вперед на шляху побудови нашої компанії.

Спочатку COVID перевірив нашу компанію на міцність і ми стали ще міцнішими.
Тепер геноцидна війна диктатора путіна і росії допомагає нації і компанії вцілому стати ще сильнішими.
Хоч і такою неосяжною ціною..

Тобі бажаю довгих років співпраці з Intobi.
Україні бажаю Миру і Перемоги.
Все так і буде.

Перемога народжує Мир.
Війна народжує Нас.

Слава Україні.

Я працюю в компанії майже рік на позиції full stack engineer, за цей час працював на двох проектах.

На першому було 10 людей: дизайнер, тестувальник, три розробника мобільних додатків, верстальщик, фрон енд , бек енд і два фулстека. Працювали по скраму, були щотижневі зустрічі онлайн із замовником з Дубліна, іноді щоденні, залежно від завдань.

На другому працюю в міжнародній команді, це Датський фінтех стартап, і особливістю є те, що ти щодня спілкуєшся онлайн по декілька годин із замовником і членами команди, які знаходяться в Копенгагені, Лондоні, Лос-Анджелесі і Сантьяго. Окрім цього часто відбуваються зустрічі з потенційними партнерами і розробниками, серед яких трапляються, як CTO з IBM , так і школьнікі з Єревана, які вчать тебе писати смарт контракти🤓.

Сама компанія динамічно розвивається в організаційному плані, великий плюс, що тут беруть до уваги побажання співробітників і вдосконалюють внутрішні процеси. Особисті, а також питання стосовно відпустки, лікарняних, ремуота і тд. вирішуються легко.

Нині, хоч і є можливість працювати віддалено, я лишаюсь в офісі, навіть переїхав поближче, бо тут мені просто подобається проводить час, і особливо велика заслуга в цьому дівчат з команди HR❤

В Intobi цінується ініціатива, якщо ви шукаєте місце, де вам просто будуть говорити, що і як робити, то вам не сюди. На переважній більшості проектів, доводиться вникати в суть бізнесу і вибирати самому, як реалізовувати функіонал і які технології використовувати. Для когось це мінус, бо потрібно розбиратись в речах трохи далеких від програмування, але я люблю працювати кожен раз з новими штуками, бо це просто цікавіше, навіть, якщо це не пов’язано з розробкою, тому мене це влаштовує.

Коротше кажучи, рекомендую, не пожалкуєте 100%!!!

P.S. Так, мене змусили написати відгук, але зате все правда😋

Ооо! Дмитро) Я чекав твій відгук.
Памятаю, як рік назад Ми з тобою мали дискусію, де я відповідав на твоє питання «чому на проекті немає проджект менеджера». Я відпові тобі, що то легкий шлях, а без ПМ ти сам прокачаєш не лише сторону програмування, а й управлінські скіли.
І тепер для мене величезне задоволення спостерігати, як ти вирішуєш різні складні задачі, обговорюєш з клієнтом всі деталі і аспекти проекту і займаєш ключому позицію в розробці продукту.

Також окремий лайк за активну соціальну позицію в компанії.

Я радий, що Ти з нами)

Бажаю гарного дня.

Я працював в Intobi два роки. Дякую Intobi за безцінний досвід, неймовірних людей, лояльний менеджмент, прекрасний офіс, турботу про працівників, можливості розвитку та росту, круті проекти та незабутні корпоративи.
Впевнений, незабаром про цю компанію буде знати кожен у будь-якому куточку світу! Тримаю за вас кулачки

Привіт Дмитро! Ти, один з найкрутіших інженерів, з якими нам доводилось працювати. Ти прийняв рішення попасти у колектив, де будуть iOS розробники з дуже високою експертизою. Нам було шкода відпускати Тебе, але Ми підтримуємо твоє рішення. У тебе є бажання працювати і рости, тому все у тебе вийде!
Мій особистий челендж — повернути тебе назад у родину Intobi.
Час покаже)

Всього найкращого Друже.
Памятай, що ти запрошений на новорічний корпоратив 2023)

Есть такое понятие как теплый ламповый звук. Бред как по мне конечно, но вот если говорить о команде, это даже очень имеет смысл. Я уже больше года в Intobi и это одна из лучших компаний с которой я когда либо сотрудничал. Тут тёплые, «ламповые» отношения, проще говоря семейные. Семья, где все друг друга по своему любят и уважают. Да, бывают разные ситуации в семейных отношениях и спасибо большое Андрею за то что он старается помочь решить любой вопрос и это касается уже не только отношения в команде, но и личных вопросов. А благодаря своим качествам, Андрей собрал вокруг себя отличную «административную» команду, что отлично работает над улучшением отношений в команде и рабочим процессом.

Для меня одним из самых важных плюсов в компании стал тот факт что тут никто не усложняет рабочий процесс, например подробных описаний что ты сегодня делал, или о каких-то магических сетках развития (из которых, почти ничем человек никогда не пользуется, но должен знать, так как без этого не будет расти), работай хорошо, работай честно, развивайся и будет тебе счастье добрый человек.

Валерій! Є гарні розробники, а є інженери за покликанням. Ти справжній інженер!) Ми дуже раді, що ти з нами! Чекаємо в гості в Києві. Будемо раді тебе вперше бачити наживо)

Это одна из лучших компаний в которых я работал, хоть и не долго, но за этот период я вырос благодаря Intobi. Попал я на интересный проект, на котором получил море знаний в области разработки, а также позитивные эмоции от работы в команде с веселыми и талантливыми людьми. Это был для меня ценный опыт в моем развитии как веб инженера, я очень благодарен Intobi за это:) Отдельно хочу поблагодарить Андрея, он много делает для развития компании, комфортной работы персонала и всегда относится с пониманием. Тебе респект! Компании Intobi хочу пожелать быстрого роста, классных проектов, добрых заказчиков и масштабирования!😉

Андрей! Спасибо огромное за отзыв. Ты отличный инженер и правда вырос и многое улучшил, работая с нами. Тебе искренне желаем всего хорошего на новом рабочем месте. Буду рад, если у нас появиться возможность еще работать вместе. Всего хорошего в 2022 году)

Всем привет, хочу поблагодарить компанию Intobi и всю команду за опыт, уют и дружественную обстановку. Проработал в компании почти год( на проекте немного сократили штат и я выпал с проекта) В первые я узнал такое понятие, как «бенч» — не каждая компания будет держать сотрудников, оплачивать ЗП и искать проект под тебя — для меня это БОЛЬШОЙ показатель, что компания реально крутая и ценит сотрудников. Так вышло, что я сам нашел другой проект и покидаю компанию. В первую очередь хочу пожелать развития компании и всем ребятам и отдельно поблагодарить Андрея (CEO) за созданный уют, финансовую стабильность, шикарный офис и отношение, и ПЕРВЫМ во ВСЕМ МИРЕ поздравить его с рождением дочурки в ленте ДОУ на странице компании( Агата — желаю тебе ЗДОРОВЬЯ, СЧАСТЬЯ И ДОБИТЬСЯ УСПЕХОВ БОЛЬШЕ СВОИХ РОДИТЕЛЕЙ)
PS: верю, что мой отзыв останется на долго в душе компании... УДАЧИ!! и еще... я уже не сотрудник компании но приглашен на НОВОГОДНИЙ КОРПОРАТИВ 😜😜😬😬😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜

Ооо! Андрей! Спасибо огромное за отзыв!
Наверное, ты первый инженер, с такими ярко выраженными «софт» скилами.
У тебя настолько сильная и хорошая коммуникация, что мы порой забывали, что ты еще и код пишешь и воспринимали тебя, как Проджект Менеджера) Ты внес огромный вклад в проект в частности и в развитие компании в целом!

Искренне желаем успехов на Новом месте.

В эту субботу ждем тебя на Новогоднем корпоративе.
Желательно, не за рулем ;)

Спасибо большое за поздравления с рождением Агаточки)
Когда Агата подрастет, я покажу отзыв и Агата лично передаст тебе Спасибо)

Greetings everybody!

My name is Daniel and I am a Business Development Manager at Intobi. At the moment I have been working in the company for 1 year and 2 months.

To be honest, when I first came to Intobi, I did not have any experience in the IT field, and also, I did not fully understand what my main tasks would be in this position since for me it was something new and unknown. But Andrew (the CEO of our company) and Arty (the CBDO at Intobi) explained everything to me and taught me everything that I now know as a Business Development Manager, and for this, I am very grateful to them. Since this is a valuable experience!

I am very glad that I work in this friendly company, as our employees are very responsive, kind and always ready to help each other.

I can also say that our company has grown very much during this year. This is very encouraging!

I wish Intobi to continue to develop rapidly!

Dan! Thanks a lot for a great review. You know, when You are selling our services to a new Client — all the office stop the work and just listening to You) Nice Job.

Это моя первая компания в сфере IT. Работаю уже полтора года. Пришел совсем с небольшим объемом знаний, но здесь нашел опытных старших коллег, которые помогают расти и развиваться, не только хард скилам, а также и софт скилам.
Компания всегда на стороне сотрудника, у меня есть все необходимое для организации работы. Качественное новое железо, удобное рабочее место и остальные плюшки.
Коллектив веселый и молодой, и в то же время опытный и ответственный. Тебя всегда выслушают и предложат решение или помощь в любой проблеме или жизненной ситуации. Помогут найти подход к клиенту.
Компания растет и за этим приятно наблюдать, а еще приятнее быть частью этого всего.

Дмитро! Я пам’ятаю нашу першу співбесіду і був радий тебе зустріти з невеликими технічними знаннями, але великим потенціалом і бажанням працювати. Я радий, що у тебе все виходить і ти рухаєшся у вірному напрямку) Роботи попереду ще багато)

Працюю в Intobi UI/UX дизайнером на одному з проектів уже 8 місяців. Компанія дуже швидко розвивається.

Багато процесів в командній роботі будуються з нуля, — і тут треба для себе вирішувати що в цьому бачити — проблеми чи можливості. Бо можливості для росту і розвитку тут чудові)

Будь-яка ініціатива заохочується, є можливість брати більше відповідальності.

Проект мені дуже подобається. Клієнт також підтримує ідеї і сприяє покращенню роботи (і моїх скілів відповідно), і надає для цього необхідні ресурси.

Дуже приємний колектив і атмосфера в офісі. З будь-якими питаннями можна підходити до менеджменту.
Андрій (СЕО) завжди намагається створити комфортні умови для роботи і допомагає вирішувати проблеми.

Ірино, зі свого боку хочу подякувати тобі за чудову роботу.
Ти прийшла на проект, як UI / UX дизайнер.
Оскільки ти дуже швидко розібралась у всіх деталях та тонкощах проекту, Клієнт радий давати тобі більше повноважень і просити тебе відповідати за бізнес аналіз продукту в тому числі.
Бажаємо тобі подальшого росту і розвитку і Ми раді, що Ти з Нами)

9 місяців тому працював на компанію парттайм місяць, після чого прийняв рішення не продовжувати. Керівництво не виплатило мені зарплату за останні 2 тижні (при тому що я пропонував пропрацювати ще якийсь час чи допомогти ввести в курс справи нову людину), дуже шкода, що такий досвід існує на українському IT, особливо враховучи, що компанія активно запрошує на релокейт.
В цілому здалося, що співробітники не дуже захищені від прорахунків компанії чи власних факапів. Серед переваг адекватна компенсація і колектив.

Керівництво змогло знайти достатньо причин щоб не виплатит «декілька годин за лютий», а отже це ціна репутації INTOBI в Україні
«Что касается не выплаты тебе часы за февраль: 1)с твоей стороны были не соблюдены договоренности (минимум 4 часа в день работы и переход на фулл тайм максимум 15 февраля), в итоге ты работал максимум 2 часа в день и то не каждый день, 2) с нашей стороны потери, когда искали тебя (потралитили время), когда обучали и вводили в курс дела, клиент тратил свое время, а витоге не получил кода( 3) мы как компания подорвали репутацию, поскольку клиенту предоставили сотрудника, который не смог работать на оговоренных условиях, 4) теперь нужно снова тратить время на поиски дева, обучать его, знакомить с клиентом и т.д. Поэтому не целесообразно после этого у клиента просить оплатить тебе эти несколько часов за февраль»

Підтримали: Oleh BatozhnyiAndrew Tsopych

Вадим привіт!

Радий чути і приємно знати, що ти влаштувався на Full Time позицію. Ти дуже хороший інженер з сильними тех скілами, гарним англійським і чудовою комунакацією. Тому, ми дуже розраховували, що ти прийдеш до нас на проєкт.

Як ми домовились з тобою, перший місяць ти працюєш на парт таймі і вивчаєш проєкт. Згідно домовленостей, через місяць ти повинен був працювати на проекті з повною зайнятістю. Мені шкода, що у тебе змінились плани і тобі довелося змінити умови і не прийти до нас.

На рахунок «Керівництво не виплатило мені зарплату за останні 2 тижні» ти покрив декілька годин, які стосувалися лише onboarding на проект.
Хоча попередньо ти гарантував виділяти як-мінмімум 4 години в день.
Ми з тобою обговорили це питання на дзвінку і дійшли згоди.

Вдалого тобі дня і завжди раді чути знову.

Всім привіт!!! Я в компанії працюю 2-й місяць. Раніше не працювала в ІТ сфері, тому було страшно та цікаво водночас, коли запросили на співбесіду в Intobi. Це була розмова в дружньому оточенні, приємна атмосфера та розуміння розвіяли мої побоювання.
В процесі роботи можна звернутися за допомогою до колег, які розкажуть деталі та підтримають. В роботі багато різних та цікавих тасків. Це дає спроможність вийти з зони комфорту та дізнатися нові можливості для себе в роботі.
Класно бачити, як на твоїх очах будується дружня компанія та команда. В роботі є розуміння для якої мети ти працюєш, особливо приємне відчуття, що особисто береш участь у цьому)))

Всем привет! Работаю в компании 1 месяц. Скажу честно, я немного волновался, когда принимал оффер так как менял сферу деятельности и уходил с системной, международной компании. Как оказалось, только зря волновался)). Intobi — это как глоток свежего воздуха после удушливой корпоративной суеты и напряга. Тут спокойно, комфортно и дружелюбно. Все готовы помочь и ответить на любой вопрос. Решения проблем находятся легко, а изменения принимаются быстро и без бюрократии. Полный Lean and Agile так сказать)). CEO компании вводил меня в курс дел по проектам не спеша и порционно, чтобы я смог лучше разобраться. За это огромное спасибо, ведь информации действительно очень много, а проекты идут один за другим)).
Я рад, что стал частью команды Intobi и готов внести свой вклад в развитие компании.

Дякую за відгук, Андрій) Як вчить нас старий добрий Володимир Тарасов — «Быть, а не казаться». Намагаємося максимально дотримуватися цього принципу) Тоді дякую, що ти з нами, і роботи ще дуже багато попереду)

Hello there!) I am a software developer at Intoby.
I have been working here for more than 6 months and I can say with confidence that this is a company of professionals who have excellent knowledge in their field.
I’m happy to see Intobi grow in front of my eyes, and have the opportunity to grow with it. Working with truly experienced people, a great team you don’t get bored with, SEO and HR, who solve problems quickly.
I hope for many years of continued cooperation and growth.

Hey Mike) I believe You wanted to mention CEO but that is totally fine. I also call it wrong sometimes) I must say You are growing very fast. Within the last 6 months, You have improved both — tech and communication skills. So thanks for your great work and looking forward to celebrating Your 10 Years anniversary here at Intobi. Wish a good day))

7 месяцев назад пришла в компанию дизайнером, тогда я была одна, а сейчас на уже четверо. С удовольствием наблюдаю, как расширяется наша дизайн-команда!👩🏻‍🎨 Мы обучаемся, берем больше проектов, растём вместе с компанией) Тут отдельно хочу выделить, что всегда дают возможность расти, брать на себя больше ответственности — это сильно влияет на мою мотивацию. Тут я развиваю не только свои профессиональные навыки, а и soft skills.🏆
Теперь о коллективе. В моей жизни это первый раз, когда мне настолько нравится работать в офисе. Благодаря всем ребятам и СЕО , любая проблема всегда решается легко, без поддержки и хорошего настроения тут точно не останешься) 🤣
Резюмируя, я тут точно задержусь надолго, и жду когда наша дизайн-команда станет на столько большой,что у нас будет свой этаж 😇

Руслана! И еще, Мы очень рады, что Ты с Нами)) Это подтвердит Вся команда.

Пройшло майже три місяці, як я працюю в компанії. Переповнюють виключно позитивні емоції від кожного дня проведеного з командою. Особливо хочу відмітити темп роботи, який присутній в команді, спрацьована та високо мотивована команда, яка підтримує та додає впевненості. В цій компанії не буває безвихідних ситуацій.
Дуже радий тому, що в Intobi працюють сильні розробники з високою експертизою, які дають можливість якісно та успішно запускати нових клієнтів, яких ми шукаємо.
Дякую СЕО та команді за щоденну комунікацію та особливо за експертні рекомендації.

Як швидко біжить час, Роман. Цілком згоден з тобою, що саме мотивація та експертиза команди дають нам можливість бути ефективною і продуктивною компанією. Раді, що ти з нами)

Я не сторонник писать отзывы, но, видимо, время пришло) В компании Intobi работаю месяц, могу сказать, что работы много, поскольку не было еще в компании HR. Многие процессы налаживаются с нуля, но компания, в частности CEO, прикладывает максимально усилий, чтобы все работало, как надо) Здорово, что с CEO можно обсудить любой вопрос и еще и получить хороший совет) Коллектив небольшой, пока что, но дружный. Оффер принимала с осторожностью, поскольку о компании еще не так много информации, но все договоренности соблюдены и никаких вопросов не возникает на данный момент. От ребят, которые работают здесь давно, слышу только хорошее о компании и эти слова находят подтверждения каждый день)

Владислава!) Ты знаешь, как сложно мне было осмелиться делегировать роли HR и Recruitment, поскольку обе составляющие: поиск новых сотрудников и создание эффективной и продуктивной атмосферы в офисе, являются ключевыми для успешного развития компании. Буду рад вместе с тобой приложить необходимые усилия на пути настройки этих процессов)
Мы очень рады, что Ты с нами!

Це мій перший комерційний досвід. 4 місяці минуло як 2 тижні.
Дуже тривожно було лишати спокійне затишне крісло на держслужбі і йти в комерційну розробку в часи пандемії. Ще й в 35 рочків))
Але ж це Інтобі. А Інтобі, як я вже потім зрозумів, це про людей. Тут комфортно! Комфортно писати код, комфортно питати про те чого не знаєш, комфортно отримувати кваліфіковану відповідь. А якщо навіть хтось і не стикався з проблемою, то разом її вирішувати.
Як на мене, то кращого першого місця роботи в IT я б не знайшов! Як сказав один клієнт: you are wizards!) Дякую всім хлопцям! Далі буде...

Пане Іване!) Ми дуже раді, що Ви з нами! Ми будемо робити все для того. щоб це залишалось вашим єдиним місцем роботи в IT на наступні 10 років. А там можна буде і пасікою почати займатися)

Наблюдаю как растёт компания уже как 3 года и я горд за неё. Невозможно доволен тем, как мне повезло попасть в Интоби, попасть к Андрею.
Наш СЕО и по совместительству PM никогда не оставит в беде, не отдаст на растерзание клиента, всегда смотивирует, всегда впишется и вырулит ситуацию, настроить процессы, объяснить как работать именно с этим клиентом.
Дружелюбная команда, которая помогает. Только даешь о себе знать, что есть какая-то проблема и около твоего стола, чуть ли не очередь из тех, кто хочет взглянуть, вдруг он может чем-либо помочь.
Раз в месяц/два выходим на тимбилдинг, то просто посидеть поесть пиццы и выпить пивка, а бывает что и покруче 😉
Ну и как у всех чай, кофе, печенье, нехилый комп и бла бла бла)

Алекс!)) Компания растет благодаря нашим совместным усилиям и командной работой!) Одновременно с ростом компании, я вижу, как каждый из нас растет и развивается и это очень круто!)

Уже практически 3 года живу и дышу работой в этой компании. Я бы назвал нашу команду действительно Dream Team. У нас очень много целеустремленных и позитивных людей, которую делают невероятно качественную работу, которой можно гордиться. Каждый месяц развиваемся в плане дизайна и придумываем какие-либо тренды в дизайн системах, стараемся развиваться и идти в ногу со временем. Год назад мы запустили редизайн сайта, который постоянно развивается и дополняется новыми работами и разделами. Intobi — компания, которая изменила мою жизнь и дала поверить во все то, что я делаю.

Родион! Ты же знаешь) Что бы Intobi и наши Заказчики делали без твоих дизайнов? Мы благодарны тебе за работу и будем рады вместе праздновать 10 лет сотрудничества!

Пропрацювавши в компанії 3 місяці можу з впевненістю сказати, що прийнявши офер я зробив правильне рішення. Окрім хорошої та дружньої атмосфери, можливостей для росту та вдосконалення своїх навиків я б хотів виділити можливість працювати віддалено на постійній умові. Як і будь яка людина я природньо хвилювався перед першим робочим днем, але вистачило всього дня щоб зрозуміти, що ці хлопці завжди підтримають, коли треба підкажуть і створять всі умови для того щоб ти комфортно працював. Під час першої розмови з CEO компанії, прозвучало запитання — «Що для мене важливо бачити в потенційному роботодавці?». Для мене одним з таких пунктів є дотримання домовленостей. І всіх наших домовленностей компанія сумлінно дотримується і я впевнений так буде і надалі. Короче кажучи лайк, підписка, колокольчик)

Підтримали: Artem LinchevskiyAndrew Tsopych

Богдан! Ми, в свою чергу, кожного дня радіємо, що зустріли тебе! Ти виконуєш чудову роботу і Ми, як компанія Intobi, та клієнт, як замовник, дуже раді. що ти є частиною команди. Ну а дотримуватись домовленностей — то то є gentleman agreement і їх не можна порушувати))

У меня есть опыт работы компаниях разного размера, стека услуг, и направления.
С уверенностью могу сказать, что это одна из самых семейных и теплых компаний, в которых я работал.
Принятым дополнением к дружной рабочей атмосфере стали регулярные вылазки на пиццу командой, где обсуждались планы, цели и идеи. Это то, что действительно сплачивает коллектив.
Поставки печенья, правда, иногда хромают, но возле офиса есть достаточно заведений, где можно купить кофе и сладкое)
Процессы во многом зависят от проекта на котором работаешь, но Андрей(СЕО) всегда помогает настроить их на начальных этапах и когда проект уже набрал обороты.

Підтримали: Artem LinchevskiyAndrew Tsopych

Спасибо за отзыв, Алексей!) Мы рады, что ты с нами и мы действительно рады инвестировать много усилий и стараний в то, что бы в компании всегда была атмосфера для приятной и продуктивной работы.
Настроим и улучшим процесы с поставками печенья!)

Hi there!
Sometimes i’m finding vulnerabilities in some external apps. When i’m dealing with such thing things i try found owner of the app and tell him about issue i found. I do not try exploit it or give it to other guys that can be interested. How teach me Andrew — it’s called “Gentleman agreement”.

What i found here, in Intobi, — this condition is the main rule of this company. From the very beginning working here i met both: smart and great leader — Andrew, and not less good team, that working it here till now.

Andrew — always thinking about two things in a company: employees should be happy and clints must have to receive the best for time they paid to work with team.

Team — always try do best of the possible, to bring respectable result.

That is why i found here “how become in love with programming”.

And because of fact i’m working here from early beginning and that try to live my life as ’Gentleman’ i have the privilege to propagandize idea of “Gentleman agreement” as it do Intobi.

Glad to see all of team members, will happy to receive new relations with all of people that want do better in their life

Підтримали: Andrew Tsopych

I totally agree with you Sergey. Gentleman agreement — most important thing to follow) I am extremely you are with Us)

Heeey! How is it going?

I’m Artem, CBDO at Intobi. I just wanted to drop a couple of words about my experience in Intobi.

I’ve been working at this company since the summer of 2019. I’m thrilled to work in a team of top-notch enthusiasts, who deliver spectacular results in terms of IT development and Investment consultancy. My main duties lie in the realms of ensuring a long-term success of our partners in tech and finding new directions to scale.

Really enjoyed and proud to be a part of Intobi.

Can I recommend any business relationships with Intobi? Of course!

Thanks for the kind words Arty!) We are proud you are part of Intobi Team.

Hi, everyone!

My name is Anna. I am Junior QA Engineer at Intobi. I am working here more than year and extremely happy to be part of the team.

Intobi works on two main directions — .Net/C# and PHP. Mainly we are working with Web and almost each of the Clients is enterprise companies.
But we also happy to work with smaller Clients as well.

I am doing testing here in Intobi. And I strongly believe I am doing important work as well since quality of delivered product very important for us.

In general we have strong Sales and Delivery department and we are working as one team.

I can openly recomment Intobi for everyone — new team members and for a new happy Clients!)

Підтримали: Andrew Tsopych

Intobi- это в первую очередь компания специалистов, которые выполнили поставленные мной задачи на высочайшем уровне. Подход к работе просто удивляет, они задали мне небольшой ряд вопросов и смогли полностью угадать мои желания. Рекомендую

Підтримали: Anna KossAndrew Tsopych

Отличные ребята. Всем советую работать с ними. Мне их посоветовал один знакомый, я позвонил пообщался, приехал в офис посмотрел и понял что серьезные ребята. Уже помогли запустить мне два проэкта. Очень доволен их работой.
Быстро и качественно подошли к заданию , предлодили мне несколько интересних вариантов.
Буду обращаться еще . По больше бы встречать таких добрых и позитивных людей.

Підтримали: Anna KossAndrew Tsopych

Good company to work for. There isn’t anything I’d change. Everyone is lovely and open to helping you personally and professionally. It’s a truly amazing place to be. High-level management and always interesting projects.

Підтримали: Andrew Tsopych

Hi. I am .Net developer in that company. I can say with confidence that this is a strong company. And their power expresses as well as the software products they sell and in interaction with the client. The team is cohesive and responsive. Such a good attitude to the workers I have never met anywhere else like here

Підтримали: Andrew Tsopych

Hi, I am Arina. I work sales manager in Intobi near 1 year. I can confidently say that the company is growing every day and I’m with it. We have a tattered and kind company of developers.

Підтримали: Andrew Tsopych

Hi. My name is Slava. I am .Net developer at IntoBi more than 1 year. I can say — this is young but extremely success and fast growing company. Top management do all possible to make developers happy. They are always doing some changes in office and building great place to work. Our Clients starting with us long relationships because each new task for new Client we do with best quality. For last one year a lot of things changes and company continuously growing.

Підтримали: Arina SribnaAndrew Tsopych