3 квітня 19:58

Mikhailo Biletskyi, Angular/ .Net Developer в Intobi

ВААААААУУУ!!! Ось такими словами хочеться описати кожен день роботи в Intobi =)

Працюю в Intobi близько 8-ми місяців на посаді Angular/ .Net Developer

Мій перший досвід в IT не з самих кращих, на першій роботі по умовам м’яко кажучи взагалі нічого не було, опалення взимку майже не було, весь день в теплому одязі та курточці, підвальне приміщення, не було навіть куточка щоб пообідати, я вже мовчу про те що всі працюють за своїми ноутбуками та ще й кинули на останю зп. Але у мене є товариш (Станіслав) який працює в Intobi вже більше 3-х років, і він запропонував мені пройти співбесіду ну них але зовсім по іншому стеку. Я звичайно хвилювався, але погодився =) і напевно це було найкраще рішення за 26 років мого життя(на той момент), загалом я про Intobi я трішки вже знав, так як я слідкував за їх інстаграмом близько двох років і вже тоді хотів і знав, що рано чи пізно я буду там працювати=)

Проходивши співбесіду я ще раз впевнився в правильності свого рішення, дуже тепле і приємне спілкування, почуття гумору це БАЗА для всього колективу)
Загалом взяли мене «голого» і «босого», повірили в мої сили, дали всі умови для розвитку, підтримували(підтримують і надалі) кожного дня і за це я надзвичайно вдячний і чесно кажучи я дуже хочу залишитись з Intobi до кінця своєї роботи в IT.

Окреме дякую Владиславі і Анастасії які ледь не щодня приходили до мене просто поспілкуватись, які цікавились чи все мене влаштовує, як мій настій та успіхи =)
І найбільше ДЯКУЮ Андрію, найкращий СЕО. Максимально талановита людина яка вміє правильно організувати роботу, до всіх знайти підхід, підтримати і зібрати навколо себе дуже крутих людей.

І звичайно дякую Станіславу(за те що порадив мене на цю посаду), Георгію(завжди допоможе якщо у мене з’являються якісь проблеми на проекті), Васі( Я звичайно ще не пишу ідеальний код, але завдяки йому я можу вже показувати свій код людям=)), Олександру(Назіку)( Назік, можеш помогти?? Так звичайно.(тут коротко і ясно я думаю)), Дмитру ( я у нього час від часу стріляю цигарки, до речі, вітаю з покупкою Audi A4 Quattro).

Сумуючи все сказане, я дуже заздрю тим хто тільки прийшов або ж прийде до Intobi, бо ці моменти хочеться пережити ще не один раз.

Михайло, Вітаю! Intobi — це крута компанія, тому що ми маємо змогу працювати з такими крутити і талановити людьми, як ти)
Офіс. корпоративи і інші бенефіти по типу окрема банка цикорію для мене — це круто, але найважливіше — це наш колектив)
Ти до нас приходив з невеликими знаннями, але показав гарне спілкування, логіку, мислення і бажання працювати.
А це достатні умови для того, що б стати чудовим інженером.
І ти, крок за кроком, стаєш таким інженером.
Дякую тобі за співпрацю і разом ми зробимо усе для того, що б вся твоя карєра і твій шлях пройшли у Intobi 🫡