24 листопада 2022 16:52

Illia Somin, BDM в Intobi

Працюю в Intobi вже рік у sales department.
Коли я потрапив до компанії я був junior в самому широкому розумінні. У мене не було досвіду в IT, не було досвіду у спілкуванні з клієнтами, я не знав багатьох тонкощів і взагалі в мене була дуже стереотипна уява про IT сферу)
Мій шлях в Intobi почався з навчання, я мав 3 місяці випробувального терміну і за цей час я вивчав усю, скажімо «базу»- Велика кількість термінів, теорія, використання робочого софту, спілкування з клієнтами і в цілому розуміння робочих процесів. Таке враження що за випробувальний термін в Intobi я отримав більше інформації ніж за роки в універі)
Дуже хочу подякувати CEO Андрію та CBDO Артему, адже саме вони займалися моїм навчанням, відповідали на мої питання та вказували на помилки.

В цілому, Intobi дуже вкладаються та піклуються про своїх працівників, тебе навчать, або зайдуть курси, ти будеш працювати у затишному open space офісі на крутій техніці у дружелюбному та НЕтоксичному колективі. Тобі завжди допоможуть, підкажуть, порадять. І головне, тут є можливість розвиватися, ставати кращим і це завжди оцінять.

Я дуже радий бути частиною такої прогресивної та атмосферної команди. Які б не були важкі часи — ми будемо існувати та ставати кращими)

Все буде Україна!

Ілья, як ти знаєш, Ми уміємо бачити таланти) Це було зовсім неважливо, що у тебе не було досвіду саме в IT. Важливими були твої особисті якості, знання англійської і бажання працювати. Та певні інші критерії, які Ми оцінили і зрозуміли, що ти станеш крутим спеціалістом і гарним колегою)
Що у кінцевому разі і сталось.

Роботи ще багато попереду.
Але у нас завжди є чіткий план і розуміння, куди Ми ідемо.

Генератор уже є.
StarLink в дорозі)

Тому, працюємо далі заради своєї особистої користі, користі компанії і користі нашої України!

Ми раді, що Ти з Нами 🇺🇦