19 лютого 2022 15:05

Dmytro Rud, Full Stack Engineer в Intobi

Я працюю в компанії майже рік на позиції full stack engineer, за цей час працював на двох проектах.

На першому було 10 людей: дизайнер, тестувальник, три розробника мобільних додатків, верстальщик, фрон енд , бек енд і два фулстека. Працювали по скраму, були щотижневі зустрічі онлайн із замовником з Дубліна, іноді щоденні, залежно від завдань.

На другому працюю в міжнародній команді, це Датський фінтех стартап, і особливістю є те, що ти щодня спілкуєшся онлайн по декілька годин із замовником і членами команди, які знаходяться в Копенгагені, Лондоні, Лос-Анджелесі і Сантьяго. Окрім цього часто відбуваються зустрічі з потенційними партнерами і розробниками, серед яких трапляються, як CTO з IBM , так і школьнікі з Єревана, які вчать тебе писати смарт контракти🤓.

Сама компанія динамічно розвивається в організаційному плані, великий плюс, що тут беруть до уваги побажання співробітників і вдосконалюють внутрішні процеси. Особисті, а також питання стосовно відпустки, лікарняних, ремуота і тд. вирішуються легко.

Нині, хоч і є можливість працювати віддалено, я лишаюсь в офісі, навіть переїхав поближче, бо тут мені просто подобається проводить час, і особливо велика заслуга в цьому дівчат з команди HR❤

В Intobi цінується ініціатива, якщо ви шукаєте місце, де вам просто будуть говорити, що і як робити, то вам не сюди. На переважній більшості проектів, доводиться вникати в суть бізнесу і вибирати самому, як реалізовувати функіонал і які технології використовувати. Для когось це мінус, бо потрібно розбиратись в речах трохи далеких від програмування, але я люблю працювати кожен раз з новими штуками, бо це просто цікавіше, навіть, якщо це не пов’язано з розробкою, тому мене це влаштовує.

Коротше кажучи, рекомендую, не пожалкуєте 100%!!!

P.S. Так, мене змусили написати відгук, але зате все правда😋

Ооо! Дмитро) Я чекав твій відгук.
Памятаю, як рік назад Ми з тобою мали дискусію, де я відповідав на твоє питання «чому на проекті немає проджект менеджера». Я відпові тобі, що то легкий шлях, а без ПМ ти сам прокачаєш не лише сторону програмування, а й управлінські скіли.
І тепер для мене величезне задоволення спостерігати, як ти вирішуєш різні складні задачі, обговорюєш з клієнтом всі деталі і аспекти проекту і займаєш ключому позицію в розробці продукту.

Також окремий лайк за активну соціальну позицію в компанії.

Я радий, що Ти з нами)

Бажаю гарного дня.