14 октября 23:23

Vadym Strutovskyi, Laravel developer в Freelance

9 місяців тому працював на компанію парттайм місяць, після чого прийняв рішення не продовжувати. Керівництво не виплатило мені зарплату за останні 2 тижні (при тому що я пропонував пропрацювати ще якийсь час чи допомогти ввести в курс справи нову людину), дуже шкода, що такий досвід існує на українському IT, особливо враховучи, що компанія активно запрошує на релокейт.
В цілому здалося, що співробітники не дуже захищені від прорахунків компанії чи власних факапів. Серед переваг адекватна компенсація і колектив.

Керівництво змогло знайти достатньо причин щоб не виплатит «декілька годин за лютий», а отже це ціна репутації INTOBI в Україні
«Что касается не выплаты тебе часы за февраль: 1)с твоей стороны были не соблюдены договоренности (минимум 4 часа в день работы и переход на фулл тайм максимум 15 февраля), в итоге ты работал максимум 2 часа в день и то не каждый день, 2) с нашей стороны потери, когда искали тебя (потралитили время), когда обучали и вводили в курс дела, клиент тратил свое время, а витоге не получил кода( 3) мы как компания подорвали репутацию, поскольку клиенту предоставили сотрудника, который не смог работать на оговоренных условиях, 4) теперь нужно снова тратить время на поиски дева, обучать его, знакомить с клиентом и т.д. Поэтому не целесообразно после этого у клиента просить оплатить тебе эти несколько часов за февраль»

Поддержали:  Andrew Tsopych Vasyl Stepulo

1 комментарий

Вадим привіт!

Радий чути і приємно знати, що ти влаштувався на Full Time позицію. Ти дуже хороший інженер з сильними тех скілами, гарним англійським і чудовою комунакацією. Тому, ми дуже розраховували, що ти прийдеш до нас на проєкт.

Як ми домовились з тобою, перший місяць ти працюєш на парт таймі і вивчаєш проєкт. Згідно домовленостей, через місяць ти повинен був працювати на проекті з повною зайнятістю. Мені шкода, що у тебе змінились плани і тобі довелося змінити умови і не прийти до нас.

На рахунок «Керівництво не виплатило мені зарплату за останні 2 тижні» ти покрив декілька годин, які стосувалися лише onboarding на проект.
Хоча попередньо ти гарантував виділяти як-мінмімум 4 години в день.
Ми з тобою обговорили це питання на дзвінку і дійшли згоди.

Вдалого тобі дня і завжди раді чути знову.