27 серпня 2020 17:58

Bohdan Ivanychko, Node.js Backend Developer

Пропрацювавши в компанії 3 місяці можу з впевненістю сказати, що прийнявши офер я зробив правильне рішення. Окрім хорошої та дружньої атмосфери, можливостей для росту та вдосконалення своїх навиків я б хотів виділити можливість працювати віддалено на постійній умові. Як і будь яка людина я природньо хвилювався перед першим робочим днем, але вистачило всього дня щоб зрозуміти, що ці хлопці завжди підтримають, коли треба підкажуть і створять всі умови для того щоб ти комфортно працював. Під час першої розмови з CEO компанії, прозвучало запитання — «Що для мене важливо бачити в потенційному роботодавці?». Для мене одним з таких пунктів є дотримання домовленостей. І всіх наших домовленностей компанія сумлінно дотримується і я впевнений так буде і надалі. Короче кажучи лайк, підписка, колокольчик)

Підтримали:  Artem Linchevskiy Andrew Tsopych

Богдан! Ми, в свою чергу, кожного дня радіємо, що зустріли тебе! Ти виконуєш чудову роботу і Ми, як компанія Intobi, та клієнт, як замовник, дуже раді. що ти є частиною команди. Ну а дотримуватись домовленностей — то то є gentleman agreement і їх не можна порушувати))