intive

Київ, Бухарест (Румунія), Буенос-Айрес (Аргентина), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Дублін (Ірландія), Ингольштадт (Німеччина), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Люблін (Польща), Мюнхен (Німеччина), Нью-Йорк (США)

5 серпня 11:38

Oleksandr Pylypenko, QA Engineer в Stakelogic

Попрацював в інтіві десь 10 місяців. Хочу з вами поділитися своїми вреженнями.
За цей час:
1). Спочатку я просидів майже 3 місяці на пулі, бо це політика компанії брати людей і тримати поки не з’явиться проект. Щодо моїх консьорнів менеджер казав, мов це не від мене залежить, а від менджменту який шукає проекти. Після 3-х місяців мене звільнили, мов проект так і не знайшли. Десь через 2-3 дні проект все ж таки знайшли та й переоформили знову.
2). Пропрацювавши кілька місяців на проекті, замовник (не компанія) звільнив всіх українців (з інших країн залишив працювати), тому що в нас вже йшла війна. Кльових замовників шукає інтів )
3). Перед Новим Роком (коли російські війська стояли біля нашого кордону) прийшов лист всім українцям від компанії, мов ви (українці) зараз повинні зберегти всі дані в клауді, бо вас скоро почнуть бомбити і найголовніше зберегти дані з ваших ноутів, а не ваші життя (тут я трохи перефразував, але смисл саме такий)
4). Я так і не отримав медичного страхування за весь час праці в компанії (хоча компанія оплачує страхування)
5). За весь час війни компанія жодним чином не допомагала нам в Україні (в принципі і не повинна була, але все ж таки)
6). В часи війни компанія закрила найм в Україні, але продовжувала наймати білорусів
7). Після мітингу, де топ менеджмент сказав нам (українцям) мов ви «burden on our shoulders», ніяких підвищень зп (хоча в цей самий час підвищували зп всім іншим країнам), ніяких прямих контрактів і, в принципі, ніякого розвитку взагалі — я вирішив піти.
8). На час закінчення роботи в інтіві в мене було 9 днів відпустки. Компанія відмовилася оплачувати їх (а це десь 40% зп) та аргументувала «Невикористана відпустка не виплачується, це контракт ФОП. Така умова діє лише по трудовому договору згідно з законодавством.»

Підтримали:  Vasyl Stepulo