Intetics

Київ, Харків, Львів, Одеса, Дюссельдорф (Німеччина), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Naples, FL (Headquarters Intetics Inc.). USA., Raleigh (Representative Office). USA.

29 березня 2022 19:33

Artem Plohenko

Отже залишу свій коментар. Знаїшов на djinni вакансію HTML developer. Відгукнувся, але мені відмовили. Бо я знаходжусь зараз в Україні. Тобто вони шукають кондидатів які виїхали з Укриїни. Це в них така позиція. бажана локація кандидатів — ЄС. Ось така компанія яка не підтримує тих кто залишився в Укриїні.

Доброго дня, Артеме! Ми дуже шкодуємо щодо ситуації, яка склалася. Мабуть, сталося непорозуміння. Вакансія, на яку ви відгукнулися, актуальна для кандидатів із країн ЄС, позиція була відкрита ще ДО війни, та вимоги не змінювалися. У такий важкий час нам було дуже сумно читати, що компанія буцімто «не підтримує тих, хто залишився в Україні». У нас є факти, які це спростовують.
Наприклад, список відкритих позицій в Україні intetics.com/careers/ukraine.
По-друге, у цю лиху годину ми не залишаємо без уваги:
— наших поточних співробітників (це стосується компенсації вимушеної релокації колег та членів їхніх родин, фінансова допомога тощо),
— тих, хто постраждав від війни, та захищає її, а також волонтерам та благодійним організаціям.
По-третє, у березні Intetics вступив у Lviv IT Cluster, що є, безумовно, підтримкою IT інфраструктури в країні.
Також компанія оперативно у короткий час відкрила новий офіс у Львові, а також організувала місця (хостел) для тимчасового розміщення працівників та членів їх родин.

Артеме, пропонуємо вам переглянути відкриті вакансії Intetics в Україні та у разі актуальності будемо раді бачити вам в нашій дружній команді. На все добре!

9-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»