Intetics

Київ, Харків, Львів, Одеса, Дюссельдорф (Німеччина), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Naples, FL (Headquarters Intetics Inc.). USA., Raleigh (Representative Office). USA.

21 грудня 2019 23:25

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Один обурений junior виклав в темі на DOU опис тестового завдання бо йому забули відправити відповідь на його рішення, рішення було перебором, спільнота рішення розкритикувала, запропонувала більш оптимальне рішення та опублікували код рішення

Завдання і мені було цікаве, тому самостійно вирішив його на декількох мовах і зберіг у відкритому репозиторії

Через пару місяців бачу вакансію Junior/Middle/Senior Software Developer (Functional Programming) з текстом:

Чтобы попасть к нам на работу нужно сделать 2 тестовых задания: одно полегче, дома, второе — более объемное и сложное, у нас в офисе

Отримав тестове завдання і побачив, що це саме те тестове завдання
Відправив посилання на репозиторій і коментар що робив самостійно і скільки часу використав на кожній з мов
Отримав відповідь, що маю видалити репозиторій, що завдання збираються змінити, і що відправили моє рішення на перевірку
Через день повідомили, що рішення пройшло перевірку

Півгодинне телефонне спілкування з рекрутером, зацікавлені і подібне, розповідь про компанію, перспективи і як все чудово, але рішення треба видалили, що це принципова позиція менеджера проекту

Відмовив видаляти рішення

Відмовили й мені:

З юридичної точки зору, у нас до Вас немає ніяких запитань, разом з тим, якщо Ви не готові поважати інтереси нашої компанії, не готові запропонувати Вам співпрацю

Ярославе, дякуємо за відгук.

Ситуація, про яку ви розповіли, дійсно мала місце. У тестовому завданні є нагадування про те, що Компанія вважає неприпустимим публічне розповсюдження ТЗ або відповідей до нього.

Оскільки варіанти рішень різними мовами були розміщені у вашому власному репозиторіі у відкритому доступі, ми попросили вас їх видалити. Рішення було за вами, і ви вирішили залишити ТЗ з відповідями. У такому випадку ми ухвалили рішення не співпрацювати з вами.

Принципова позиція Компанії стосується не видалення файлів, а відповідального ставлення до конфіденційної та службової інформації.

Бажаємо вам успіхів у роботі (на сек’юрних проектах).

Команда Intetics.

Одне з перших рішень було опубліковано 5 березня 2018 року репозиторій
На форумі DOU сага о тестовых заданиях 23 вересня 2018 (+6 місяців)
Я з рекрутером спілкувався 26 листопада 2018 року (+8 місяців) і отримав вже публічне тестове завдання

Скажіть будь-ласка ваша компанія користується паролями які вже 8 місяців відомі в мережі?
То можливо у компанії безвідповідальне ставлення до інформації?

Замість того, щоб двічі визнати помилки, першу що людина вирішила ТЗ і залишилась без відгуків. Другу, що використовувалось старе ТЗ, і головну, визнати, що у компанії відсутня можливість видалити інформацію яка вже з’явилась в мережі (як і у будь-якої іншої компанії)

Бажаю компанії «покращити» свою безпеку і навчитись швидко реагувати, бо навіть на цей відгук вам знадобився місяць

Дякуємо за турботу про нашу компанію, Ярославе!

Ми завжди відкриті до діалогу і раді можливості поспілкуватися.

Що ж стосується тестових завдань, то об’єктивно ми не можемо відстежувати всю мережу Інтернет на предмет їхньої появи у відкритому доступі, а також протидіяти розповсюдженню тестових та відповідей на них. Взяти на себе таку задачу очевидно було б безглуздою тратою часу.

Але разом з тим, при відборі співробітників ми хочемо переконатися, що вони поділяють наші цінності, розуміють вимоги, приймають правила і готові до довгострокової взаємовигідної співпраці.

Ситуація, що склалася, показує, що в певний момент наші цінності не співпали. Це не означає, що хтось правий або хтось неправий, ніхто нічого не втрачає. Успіхів у роботі!

ми не можемо відстежувати всю мережу Інтернет

Пройшло два місяці з публікації на DOU і спілкуванням між рекрутером та мною, і до моменту відправлення ТЗ, рекрутер вже знав що ТЗ стало публічне

Взяти на себе таку задачу очевидно було б безглуздою тратою часу

Рекрутер який спілкувався зі мною сказав тоді, що цим вже займаються

9-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»