Intetics

Київ, Харків, Львів, Одеса, Дюссельдорф (Німеччина), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Naples, FL (Headquarters Intetics Inc.). USA., Raleigh (Representative Office). USA.

Навіщо ви пишете українцям, маючи офіс у Білорусі?

Відредаговано адміністрацією

Не рекомендую роботодавця — виконав тестове завдання тільки для того, щоб дізнатись, що позицію закрито.

Доброго дня, Іване! Нам дуже прикро, що відбулась подібна ситуація. Так, наша комунікація зупинилась на тому, що ми пообіцяли зі свого боку надати апдейт, як тільки він буде. На жаль, клієнт нам не відповідав тривалий час, а потім взагалі закрив вакансію. Ми перепрошуємо через збій в комунікації.
З усім тим ми пропонуємо оцінювати всю компанію за об’єктивними факторами, тоді, коли ви обізнані в її процесах, корпоративній культурі, добре знаєте людей, які там працюють та ін. Тоді можна дати найбільш об’єктивну оцінку всій компанії.
Дякуємо.

Intetics is a company I have been working for 2 years. I have gotten positive emotions mostly and there is a list of proc and cons I see there.

Pros:
— People partners (HRs) always help developers
— Hight management quality
— Company makes employees to grow up and leant new technologies.
— Providing all the necessary equipment and devices
— Account support
— When the war started, Intetics helped everyone to get to a save place, provided financial support.
— Company helps Ukraine army
— Medical insurance

Cons:
— VPN is everywhere. I understand why it is necessary but sorry guys, it is annoying.

I’ve been working for the company for 2 years now. It’s a great place to obtain valuable experience
An awesome team of professionals and friendly atmosphere

Негативні враження від компанії, 80 % комунікації все ще ведеться російською мовою, компанія, менеджери не знають що таке особисті кордони та можуть написати в особисті менеджери з проханням щось зробити у вихідний день, також можуть звільнити вас за те що ви вирішили взяти кілька днів відпустки (про яку було попереджено усно за 2 тижні до цього)

У компанії не знають про онлайн сервіси електронних підписів, і я вже 3 місяць очікую свої документи з підписаним договорем розірвання контракту та акти:)
А, ну і на додачу у компанії система PTO, тобто якщо ви працювали без вихідних і хочете звільнитись не очікуйте на виплату невикористаних днів відпустки.

Юлія, доброго дня! Дуже шкода читати такий негативний фідбек від тебе :(
Щодо твоєї ситуації:
1. Ми в компанії користуємось «Вчасно», перейшли на цей сервіс на початку літа.
2. Система PTO в нас автоматизована, тому як тільки співробітник/ця планує відпустку, він/вона створює запит на підтвердження від менеджера. Таким чином запит фіксується у системі. Усно ми заяви не створюємо. Виходячи через велику кількість задач, усна заявка може бути забутою.
3. Так, в компанії немає традиції працювати у вихідні дні. Але в будь-якій компанії бувають форс-мажорні ситуації, і так може іноді траплятися. Тут кожен обирає своє: відгукнутися на прохання колеги або з негативом сприйняти ситуацію.
4. І щодо причини звільнення: Юля, ми ж знаємо, що причина звільнення не через 2-тижневу відпустку. Пропонуємо проговорити цю ситуацію з менеджером ще раз і закрити питання для себе.
5. Intetics — міжнародна компанія, і з колегами можна розмовляти англійською (наші корпоративні ресурси та сторінки в соціальних мережах ведуть саме англійською), тому що не всі колеги володіють українською.
6. Щодо документів, про які ти пишеш, ми уточнимо і зв’яжемось із тобою.

Прочитал как вы судитесь с ФОПами за параллельный найм, это много говорит о характере компании.
Не нравится как работает человек — увольняйте, но чтобы у них пытаться сотни тысяч через суд забрать, да и после того как с них маржу состригли..
Попахивает мерзкой и циничной корпоративной структурой.

Добрий день, Антон. А чому Ви вирішили, що компанія судиться «с ФОПами за параллельный найм»?

Негативні враження від компанії, так як ще взимку відгукнулася на вакансію Geodata technician і відповіді не отримала, аналогічно від рекрутера Віктора в Linkdln на моє повідомлення ігнорування.

UPD: Отримала повторний контакт з рекрутером і пройшла на співбесіду в компанію. Все минуло прекрасно, отримала оффер та пройшла навчання набажану посаду) Дуже задоволена роботою і командою :) Дякую Катерині за відповідь і перепрошую, якщо коментар був дещо різким з мого боку.

На жаль, в LinkedIn так і не отримала хоч якусь реакцію від компанії, тому залишаю свій відгук тут. Чи вислови співробітника, що українці це нацисти норма для Вашої компанії? Як взагалі людина з такою позицією була найнята вже після повномасштабного вторгнення? Посилання на пост — https://www.linkedin.com/posts/anastasiia-hrytsenko_russiaisaterrorisstate-russianwarcrimes-activity-7038560572367351808-YzSZ?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

Проработал в Интетикс полтора года. Работал бы и дальше, но выножденно релоцируюсь, и необходима работа по месту жительства.
Что было плохого — достаточно громоздкая и бюрократическая система внутри-корпоративных запросов, дей-оф? Заводи тикет, проблема с впн, нужна помощь сисадма? Заводи тикет.
Что хорошего — на пункте выше негатив и кончается. ЗП выше рынка, фул удаленка, без проблем договорились о работе с другой часовой зоны. Проект с нуля, руководство поощряет использование новых/актуальных технологий. К тому же компания амортизирует персональную технику, в случае если вы на ней работаете.
Ну и вишенка на торте — вариант получения компенсации в крипте.
Отдельно хочется написать спасибо команде на проекте, прям оч кайфовые ребята, рад что с вами довелось работать.
И еще чуть-чуть: впервые встретил действительно професиональный и человечный менеджмент на проекте, Андрей, мое к тебе безмерное уважение.

Всем добра :3

Побачив коментар такий же і не зміг пройти повз !) також якось проходив співбесіди , також ТРИ , потім сказали що Делівері директор у відпустці. Я прождав ще неділю і в понеділок написав , що ми там ?
На що отримав відповідь сорі зараз не розглядаємо подальшу співпрацю ) всього це зайняло місяц часу на те , що б відмовили

Вітаю! Нам прикро, що у вас залишились подібні емоції щодо комунікації з представниками компанії. Тим не менш, відповідь надали, як тільки з’явилася можливість. Дякуємо за ваш коментар, він дуже корисний для нас, адже допоможе у подальшій комунікації :).

Пройшов ТРИ співбесіди, і відповіді чекаю вже ДВА тижні.
Дякую Олі за цікаву співбесіду. Не дякую Віктору, за те, що не відповідає на мої повідомлення 14 днів.

Доброго дня, Павло! За інформацією, наданою від колег, наша історія мала б закінчитися співпрацею. Шкода, що офер, який вам бува запропонований, вам не підійшов.

Отже залишу свій коментар. Знаїшов на djinni вакансію HTML developer. Відгукнувся, але мені відмовили. Бо я знаходжусь зараз в Україні. Тобто вони шукають кондидатів які виїхали з Укриїни. Це в них така позиція. бажана локація кандидатів — ЄС. Ось така компанія яка не підтримує тих кто залишився в Укриїні.

Доброго дня, Артеме! Ми дуже шкодуємо щодо ситуації, яка склалася. Мабуть, сталося непорозуміння. Вакансія, на яку ви відгукнулися, актуальна для кандидатів із країн ЄС, позиція була відкрита ще ДО війни, та вимоги не змінювалися. У такий важкий час нам було дуже сумно читати, що компанія буцімто «не підтримує тих, хто залишився в Україні». У нас є факти, які це спростовують.
Наприклад, список відкритих позицій в Україні intetics.com/careers/ukraine.
По-друге, у цю лиху годину ми не залишаємо без уваги:
— наших поточних співробітників (це стосується компенсації вимушеної релокації колег та членів їхніх родин, фінансова допомога тощо),
— тих, хто постраждав від війни, та захищає її, а також волонтерам та благодійним організаціям.
По-третє, у березні Intetics вступив у Lviv IT Cluster, що є, безумовно, підтримкою IT інфраструктури в країні.
Також компанія оперативно у короткий час відкрила новий офіс у Львові, а також організувала місця (хостел) для тимчасового розміщення працівників та членів їх родин.

Артеме, пропонуємо вам переглянути відкриті вакансії Intetics в Україні та у разі актуальності будемо раді бачити вам в нашій дружній команді. На все добре!

Замечательная компания!
Коллектив дружелюбный и отзывчивый, работается спокойно, со всем помогут, всячески поддержат, любые проблемы решаются очень быстро. Проекты разные, двигаться по карьере хоть горизонтально, хоть вертикально есть куда.

Привіт, в компанії нещодавно, близько 5ти місяців.За цей час встиг відчути всі перевагиі недоліки IT галузі і компанії зорема.
1.Рекрутинг — все на вищому рівні. Спершу дуже дивує чемність і бажання допомогти кожного, хто хоч якось причетний до тебе.
2.Навчання — досить інтенсивно було для мене, в той же час все побудовано логічно і правильно.Було помітно, що в цьому плані є великий досвід.
3.Адаптація — менторство і знайомство із усіма процесами проходили легко і зрозуміло.Завдяки цьому вдалось швидко увійти в курс справ і здобути необхідні знання і вміння.
4.Команда — люди, як на мене, це головне.В цьому плані мені пощастило із колегами, з якими навчався, а також з тими, що працють на проекті.Жодне питання не залишається не вирішеним.
5.Компенсація- все виплачуєьтся вчасно і в повному обсязі, як і було обіцяно.До того ж, є досить дієва система мотивація, залежно від результату.
6.Умови праці-комфортні.Можна працювати, як в офісі так і віддалено.
7.Відкритість — все прозоро і відкрито.Без проблем можна задати питання усім без вийнятку. навіть особисто власнику( чим я й скористався).
8.Проект — цікавий, динамічний і короткий, зокрема для мене, оскільки маю такі умови контракту.
9.Карєра — мені важко сказати, оскільки мій досвід не дуже великий, але в когось вона була і є досить суттєва, оскільки проект триває більше 10 років.
10.Додаткова компенсація за навчання- навіть по закінченню проекту, фірма піклується про працівників і компенсує частину коштів свої працівникам для здобуття нових знань та навичків.
І ще раз про людей — щирі, відкриті і доброзичливі.В такому колективі завжди легко і просто.

Привет!) Работаю в Intetics четвертый год, и реально получаю удовольствие от работы, благодаря отличной команде профессионалов и атмосфере в Компании) Об особой «атмосферности» я услышала давно от своей коллеги по прошлой работе, но ощутить на себе смогла, прийдя сюда на собеседование. Выйдя из офиса Intetics я поняла, что приму оффер в любом случае)
Для меня очень важно, что коллег в Intetics слушают и слышат. Менеджмент всегда на связи, любой вопрос можно обсудить звонком в течение 15 минут, решить проблему, найти оптимальное решение.
Всегда можно найти массу плюсов и минусов, но в случае с Intetics плюсов однозначно больше. Компания способствует росту, развивая и обучая, сертифицируя сотрудников. Компания зрелая, процессы выстроены и налажены, процессы «для людей», пересматриваются и трансформируются в духе времени и веяний трендов)
Однозначно, рекомендую!)

На сайті Digital Ukraine (копія сторінки digitalukraine.com.ua в архіві web.archive.org за 6 липня 2021 року) в списку «наші члени та партнери» є логотип компанії схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Привет! Публикуем официальный комментарий СEO и президента компании Intetics Бориса Концевого в контексте вопроса отношения к проекту «Дія Сity»:
«Я поддерживаю, и советую всем остальным, разговаривать и обсуждать. „Дія Сity“ делает полезное дело, помогает наладить цивилизованные процессы в индустрии. Мнения же по типу „в государстве все козлы, не о чем с ними разговаривать“, „они только отожмут у нас что-то“, „не трогайте нас, т.к. оно и так само дышит“ — просто страусиный сидром и „как бы чего не вышло“. Строить надо даже построенное, особенно СТИХИЙНО построенное. Хотите видеть Украину не только в дифирамбах некоторых западных предпринимателей, но и в мейнстриме ИТ индустрии мира — стройте! Не сидите в ракушке своего компа и кармана, а стройте! Но... если „Дія Сity“ вдруг скозлит, то всегда есть возможность туда не ходить. Но пока нет ни одного факта, когда они скозлили! Ну или давайте конкретику, а не эти хейтерские мемы! Думайте.»

Работал в компании 3 года.
Разобью отзыв по пунктам:
ЗП: хорошие, рыночные, выплачивалась всегда вовремя без единой задержки.

Руководство: все вменяемые и адекватные и договорится можно всегда и о чем угодно. Есть с моей точки зрения косяки в долгосрочном планировании и управлении рисками из-за чего компания открыла и быстро закрыла один из офисов (и это коснулось лично меня), что мне кажется очень странным, когда вся индустрия растёт и все компании только и делают, что переезжают в офисы побольше, но мне с моей разработчиковской колокольни не виднее и не берусь всерьез осуждать или рассуждать. В целом в моей жизни руководства было минимум и это идеальная рабочая атмосфера, так бывает очень редко. Лайк.

Офисы/техника: офисы ок, всё есть, но техникой не балуют, я пользовался своим ноутом кроме монитора.

Внутренние процессы: 1) абсолютно невыносимая система с отпусками тут прям 0 из 10, так плохо не было нигде и надо что-то делать ребят. Подключите какой-то charlieHR и выкиньте свой <название_системы>. 2) месячные репорты изи и без придирок. Лайк. 3) Бизнес-трипы организовались отлично, лайк. 4) корпоративы тоже лайк 5) компенсации за всякие штуки вроде спорта или мед. расходов тоже лайк, очень легко было вносить и получать. 6) бумажный документооборт — не лайк :) Надо бы уже электронные подписи расчехлить в 2021 :)

Команда: самый высокий бал. Найм построен так, чтобы нанимать нормальных мачурных разработчиков, с которыми приятно работать, а не роботов закрывающих побольше квадратиков галочками в опросном листе.

В целом могу честно порекомендовать работодателя как надежного и беспроблемного. Удачи, Intetics :)

Никита, спасибо за такой комплексный фидбэк :) Приходи в гости! ;)

Морозятся и не отвечают. Неприятно

Илья, приносим извинения за сложившуюся ситуацию. Если актуально, готовы ответить на все интересующие вас вопросы :) Напишите, пожалуйста, на любой из указанных контактов на странице Intetics.

Один обурений junior виклав в темі на DOU опис тестового завдання бо йому забули відправити відповідь на його рішення, рішення було перебором, спільнота рішення розкритикувала, запропонувала більш оптимальне рішення та опублікували код рішення

Завдання і мені було цікаве, тому самостійно вирішив його на декількох мовах і зберіг у відкритому репозиторії

Через пару місяців бачу вакансію Junior/Middle/Senior Software Developer (Functional Programming) з текстом:

Чтобы попасть к нам на работу нужно сделать 2 тестовых задания: одно полегче, дома, второе — более объемное и сложное, у нас в офисе

Отримав тестове завдання і побачив, що це саме те тестове завдання
Відправив посилання на репозиторій і коментар що робив самостійно і скільки часу використав на кожній з мов
Отримав відповідь, що маю видалити репозиторій, що завдання збираються змінити, і що відправили моє рішення на перевірку
Через день повідомили, що рішення пройшло перевірку

Півгодинне телефонне спілкування з рекрутером, зацікавлені і подібне, розповідь про компанію, перспективи і як все чудово, але рішення треба видалили, що це принципова позиція менеджера проекту

Відмовив видаляти рішення

Відмовили й мені:

З юридичної точки зору, у нас до Вас немає ніяких запитань, разом з тим, якщо Ви не готові поважати інтереси нашої компанії, не готові запропонувати Вам співпрацю

Ярославе, дякуємо за відгук.

Ситуація, про яку ви розповіли, дійсно мала місце. У тестовому завданні є нагадування про те, що Компанія вважає неприпустимим публічне розповсюдження ТЗ або відповідей до нього.

Оскільки варіанти рішень різними мовами були розміщені у вашому власному репозиторіі у відкритому доступі, ми попросили вас їх видалити. Рішення було за вами, і ви вирішили залишити ТЗ з відповідями. У такому випадку ми ухвалили рішення не співпрацювати з вами.

Принципова позиція Компанії стосується не видалення файлів, а відповідального ставлення до конфіденційної та службової інформації.

Бажаємо вам успіхів у роботі (на сек’юрних проектах).

Команда Intetics.

Годные проекты, замечательный коллектив, гибкий график. Компания готова идти на встречу сотруднику и прислушивается к его/ее отзывам.

Специалист по созданию карт. После прохождения собеседования обещают перезвонить в течении недели, но если ты не проходишь, тебе тупо не перезванивают.

Руслан, добрый день! Мы сожалеем о сложившейся ситуации. Обычно мы всегда перезваниваем или отправляем письмо нашим кандидатам в любом случае, вне зависимости от итогов интервью. Действительно, в этот раз наш рекрутер не дал вам обратную связь. Приносим вам свои извинения

Столько фотографий и ни одной на которой было бы видно рабочие места....

Анатолий, а вы просто зайдите к нам в гости и все увидите сами:)

9-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»

Вакансії Intetics