Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

Intetics

Киев, Харьков, Львов, Одесса, Минск (Беларусь), Лондон (Великобритания), Дюссельдорф (Германия), Краков (Польша), Naples, FL (Headquarters Intetics Inc.), Chicago (Representative Office)

Один обурений junior виклав в темі на DOU опис тестового завдання бо йому забули відправити відповідь на його рішення, рішення було перебором, спільнота рішення розкритикувала, запропонувала більш оптимальне рішення та опублікували код рішення

Завдання і мені було цікаве, тому самостійно вирішив його на декількох мовах і зберіг у відкритому репозиторії

Через пару місяців бачу вакансію Junior/Middle/Senior Software Developer (Functional Programming) з текстом:

Чтобы попасть к нам на работу нужно сделать 2 тестовых задания: одно полегче, дома, второе — более объемное и сложное, у нас в офисе

Отримав тестове завдання і побачив, що це саме те тестове завдання
Відправив посилання на репозиторій і коментар що робив самостійно і скільки часу використав на кожній з мов
Отримав відповідь, що маю видалити репозиторій, що завдання збираються змінити, і що відправили моє рішення на перевірку
Через день повідомили, що рішення пройшло перевірку

Півгодинне телефонне спілкування з рекрутером, зацікавлені і подібне, розповідь про компанію, перспективи і як все чудово, але рішення треба видалили, що це принципова позиція менеджера проекту

Відмовив видаляти рішення

Відмовили й мені:

З юридичної точки зору, у нас до Вас немає ніяких запитань, разом з тим, якщо Ви не готові поважати інтереси нашої компанії, не готові запропонувати Вам співпрацю

Ярославе, дякуємо за відгук.

Ситуація, про яку ви розповіли, дійсно мала місце. У тестовому завданні є нагадування про те, що Компанія вважає неприпустимим публічне розповсюдження ТЗ або відповідей до нього.

Оскільки варіанти рішень різними мовами були розміщені у вашому власному репозиторіі у відкритому доступі, ми попросили вас їх видалити. Рішення було за вами, і ви вирішили залишити ТЗ з відповідями. У такому випадку ми ухвалили рішення не співпрацювати з вами.

Принципова позиція Компанії стосується не видалення файлів, а відповідального ставлення до конфіденційної та службової інформації.

Бажаємо вам успіхів у роботі (на сек’юрних проектах).

Команда Intetics.

Годные проекты, замечательный коллектив, гибкий график. Компания готова идти на встречу сотруднику и прислушивается к его/ее отзывам.

Специалист по созданию карт. После прохождения собеседования обещают перезвонить в течении недели, но если ты не проходишь, тебе тупо не перезванивают.

Руслан, добрый день! Мы сожалеем о сложившейся ситуации. Обычно мы всегда перезваниваем или отправляем письмо нашим кандидатам в любом случае, вне зависимости от итогов интервью. Действительно, в этот раз наш рекрутер не дал вам обратную связь. Приносим вам свои извинения

Столько фотографий и ни одной на которой было бы видно рабочие места....

Анатолий, а вы просто зайдите к нам в гости и все увидите сами:)

Проголосовал 61 сотрудник