Intertop Ukraine

понад 1500 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходив співбесіду на вакансію стажер-аналітик облікових систем. Зробив тестове завдання і тиждень чекав відповідь. Після цього все ж отримав відповідь (похвалили за гарно виконане тестове завдання), призначили онлайн співбесіду і обіцяли повернутися із відповіддю до кінця тижня. З тих пір минуло вже три тижні, а відповіді немає. Дарма втрачений час.

Підтримали: Roman Grabovskiy

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.