InterLogic

Львів, Ужгород, Хмельницький, Гданськ (Польща), Aarhus, Denmark

Для мене Інтерлогіка — компанія в якій було масимально комфортно і зручно працювати, бо тут:
— Гнучкий графік роботи
— Немає мікроменеджменту
— Налагоджені процеси
— Відкриті (дуже) до всіх побажань, пропозицій і ідей
— Прозорі процеси performance / salary review
— Тренінги, навчання, обмін досвідом, все що хочеться)) і коли чогось бракує — організують, порадять і підтримають
— Офіс в центрі міста, ще й біля парку, що дає можливість прогулятись і розвіятись серед робочого дня, а в теплі періоди року у нас там були і барбекю, і вечірки
— Без бюрократії, але при тому все чітко і зрозуміло
— Ніякої токсичності, всі працівники компанії, з якими я стикалась — прекрасні люди і професіонали 🙃

Як на мене, Інтерлогіка ідеальна компанія як для тих, хто тільки почав свій шлях в айті, так і для скілових мамонтів інформаційих технологій :)

Офіс на цитаделі — надзвичайно крута і мальовнича локація. Перед корпусом розташований великий красивий сквер,також доволі багато місця для щоб запаркувати авто. А для любителів історії — чудова можливість попрацювати в казармах колишнього концентраційного табору.

Інтер’єр. Виконаний з душею, працювати дуже комфортно. Мені особисто подобалось, що можна вносити свої ідеї для покращення організації свого робочого місця, розробляти план розташування в кімнаті разом з командою.
Також у вашому розпорядженні 2 кухні, game room з купою настолок і PS, душ, любителі настільного тенісу також зможуть трішки розслабитись в перерві між щоденними активностями, і багато всякого іншого.

Бюрократії доволі мало, що не може не тішити. Відсутній мікроменеджмент. Чітко налагоджені процеси. Професійний і компетентний HR відділ завжди допоможе розрулити будь-які питання.

Тімбілдінги — просто вогонь. (BBQ з бубнами, хакатони, походи в гори, you name it)

Rate на рівні. Регулярні Performance & Salaty review.

В компанії надзвичайно багато скілових і світлих людей, з якими приємно працювати і є чого навчитись. Тому в разі коли шукаєш ментора, чи цікаві різного роду tech talks або workshops — тут все це можна знайти для себе.

Проекти цікаві, навичка для читання думок замовника потрібна на рівні Junior (зазвичай). Стек up-to-date.

Однозначно рекомендую.

Богдан, дякуємо за фідбек) За 10 років роботи у компанії ти вніс великий вклад в її розвиток.
Бажаємо успіхів на новій позиції, але і чекаємо назад ;)

Спробую втиснути майже 6 років співпраці в кілька фраз)

Адекватний менеджмент: завжди можна поговорити\домовитись, мінімум бюрократії;
Компанія не стоїть на місці: імпрувається офіс, процеси, кількість працівників за 5 років зросла з 70 до 300+;
Надійність: більшість замовників це клієнти які працюють з компанією уже давно, і регулярно розширюють команду;
Достойна ринкова ЗП;
В професійному плані є багато хороших спеців, проводять техтоки, є можливість змінити стек повністю з мінімальними втратами;
Класні HR і багато клубів по інтересам)

Клас, дякуємо за відгук) І ти знаєш — наші двері завжди для тебе відкриті ;)

❤️‍🔥 Дуже задоволений співпрацею з Interlogic 🇩🇰

Порівнюю з попередніми ІТ гігантом орієнтованим на клієнтів з США та маленькою фірмою орієнтованою на клієнтів зі сходу.

Жирними плюсами Інтерлогіки для мене є:
✔️надійність, орієнтованість компанії на довготривалу співпрацю
📝 хороший менеджмент, відсутність надмірної кількості бюрократичних процедур
🛠️🛌 розмірений темп роботи без авралів, коли треба вже і на вчора
✈️⛱️ хороші умови щодо відпустки
📍 місце розташування офісу — Цитадель (добираюся на велику, авто, пішки — легко дістатися в будь-якому разі), велика паркова зона навколо де можна організувати BBQ
🌌 відсутність великих Open-Space — не чути зайвої для мене інформації, в офісі є комфортні кімнати, де можна зосередитися на звуках, що відносяться до свого проекту
💰 прозора схема оцінки та performance review
🏓 ping-pong table
⚽ table football
🎮 PS4

This month it is 10 (ten, TEN!) years since I work at InterLogic, started as junior developer, grew technically, then switched to technical project management position, then department lead and now I am acting as business unit lead. Any more question of possibilities of growth within company? :)
Company is great for people who look for good cozy scandinavian atmosphere and attitude towards work and people.

I’m proud to be a part of the InterLogic family! A dream come true company to work for, and its not exaggeration. Open-minded management, work-life balance, great people, interesting projects and friendly customers.

Итак-поехали. Четкие процессы, европейский подход к таскам и людям. Спокойный, адекватный менеджмент, обо всем можно договориться и поговорить. Клиенты хорошие, в основном Европа. Никаких трекалок экрана, микроменеджмента и прочего. Все спокойно и комфортно.

Впевнений, що секція із відгуками на компанію — одна із найцікавіших для ознайомлення. Нажаль, вже доволі давно тут не було публічних фідбеків, хоча компанія продовжує розвиватись, а значить змінюватись. Моя думка заангажована :-) але повірте — ми зацікавлені зробити ваш досвід спілкування з представниками наших команд приємним і результативним.

Дякуємо, що ділитесь, а також нагадуємо про можливість лишити анонімний відгук на процес рекрутингу в компанії — forms.gle/GEsH9uKPxE8fQ2Wx8.

Миру вам і процвітання!

Общался с «IT директором», Игорем.
Не подготовлен, на вопросы давал невнятные ответы, приходится выпрашивать наводящими вопросами.
Говорил что влияет на команды разработчиков, но как это делает, не понятно.
Общались по скайпу, опоздал на 13 минут. Несколько раз прерывался по своим делам, судя по звуку что-то печатал, несколько раз было очень шумно, приходилось 2 раза повторять.
Не смог нати третью позицию сверху в резюме ))) (PS: опровдание пришло: там не указана позиція. Ну явно не пронумеровано, но посчитать до трёх можно было.)
К сожаленью нас прервали, намечалась какая то презинтация.
Ещё обещал объяснить формулу вычислния «Средней ЗП за месяц».
Ну ОК.

Оцінка компанії: 90/100