22 січня 2022 11:31

Nazar Hlukhaniuk

Приймав участь в InterLink InCamp 23d Season, також хочу поділитись своїми враженнями. З першого дня були проблеми у більшості з доступом до мудлу(там ми здавали завдання на перевірку). До кінця пробного тижня були люди, яким не дали доступ, хоча на мітингах говорили, що всім відповідали. Завдання були не важкі, але й відверто відірвані від світу, не думаю що обчислення факторіала чи сума діапазону між двома значеннями потрібна нам в майбутньому. Здавав роботи на доволі хороші оцінки. Коротко про оцінювання — лишній пробіл, це одразу мінус бал, тому це був хороший досвід в плані форматування, і на цьому певно все. Набрали 92 людей, з яких 60+ були онлайн, відповідно нам всім говорили, що найкращих заберуть на подальше навчання, і немає проблем, будемо ми онлайн чи оффлайн, головне результати. Фідбеку по завданнях я не отримував від слова зовсім, хіба що тільки фразу «Напевно». Потім повинні були бути міні-мітинги з ментором (Олександром Котовим), говорилось, що на всіх вистачить часу і тд. В кінці — поговорили лише з оффлайн інтернами, на онлайн було наплювати. В кінці тижня нас зібрали і без ніякої конкретики нам сказали, ви не проходите, ми не готові працювати з онлайн інтернами. І після всім заблокували доступи до чатів — професіонально, ну дуже)
Окремо хочу відмітити ментора, це найгірший ментор в моєму житті, людина комунікувала з нами на рівні — навіщо ви мені тут здались, пошвидше б від вас збутись.
Так от питання — навіщо на самому початку, ви говорили, що це не проблема і буде чесний відбір? Виходить ми були ніби як масовка, щоб потім ви могли говорити на наступному наборі — «минулого разу у нас було аж цілих 90+ людей, і ми відібрали найсильніших».
Не ведіться на рекламні компанії від даної організації, ніякої поваги до вас тут не буде і якщо ви онлайн — не надійтесь на роботу, ви масовка.