16 серпня 2016 8:01

Max Golovenskiy, Java Web Developer з 2010 року

Позитив, пристрасть і натхнення — ось, що я відчуваю працюючи в компанії. Адже я можу займатись улюбленою справою, спілкуватись з класними людьми, вчитись кожен день чомусь новому і відпочивати разом з усіма на різноманітних івентах :)
Атмосфера просто неймовірна! А ще відчуття підтримки і довіри!! Є проблема? Підходиш до ПМа чи HRа і вони починають вирішувати її, а не відлкадати в довгий ящик.
Хочеш вело-покатушки? Окей — поїхали. А може відпочити після робочого дня? Та без питань — збираємо народ :) Чи може хочеш просто попрацювати над якимось своїм проектом, поінвестігейтить щось чи просто повчитись — окей, збираємось на якомусь з офісів / кафе / пабі разом і займаємось в будь-який день і час!
Та це тільки половина, тому що є ще купа досвіду і проектів з різним технолоджі стеком, які ти отримуєш працюючи в компанії. Тут ти не просто виконавець тасків — ти якоюсь мірою творець. Ми завжди підходимо до рішення задач з різних сторін, надаємо рекомендації, занурюємся в бізнес процес — аналізуємо і розбираємось в усіх його можливих аспектах. І коли ти починаєш в усьому цьому крутитись, коли поряд твої тіммейти (не роботи якісь, не группа людей — а команда!!), що теж копаються в тому самому, коли ви всі разом працюєте над однією справою, над однією ціллю — це дає такий заряд позитиву і натхнення, що зупинитись просто неможливо, а час плине непомітно! Мммм...це божественне відчуття %) Тут головне не забути поспати і поїсти час від часу :D
Сказати можна ще багато чого, але це краще відчути і пережити самому...головне, що в нас це можливо))

Have a nice day, in6k!)