InterLink LLC

Львов, Черкассы

Компанія в якої на першому місці люди та цінності які складають основу професійного та дружнього колективу.
Величезний технологічний стек компанії забезпечує перспективи для розвитку практично в будь-якому напрямку. Причому як новачкам так і досвідченим спеціалістам. Класний колектив який завжди готовий прийти на допомогу. Особливо мене драйвить гарно розвинена Knowledge Transfer культура.

Радий бути частиною команди InterLink.

Компанія давно вже не новачок на ринку. Одна із перших ІТ компаній в м. Черкаси, але стосунки всередині компанії усе так само залишаються близькими і про сімейному дружніми.

В компанії працюють надзвичайно професійні люди, які дійсно готові прийти на допомогу. Для цього не потрібно довго просити чи шукати. Достатньо написати в корпоративний слак і вам обов’язково напишуть відповідь відразу декілька колег. Перевірено неодноразово на собі :)

Дякую, колеги.

Поддержали: Vladislav KozlenkoDmitry Vas'kovskiy

Позитив, пристрасть і натхнення — ось, що я відчуваю працюючи в компанії. Адже я можу займатись улюбленою справою, спілкуватись з класними людьми, вчитись кожен день чомусь новому і відпочивати разом з усіма на різноманітних івентах :)
Атмосфера просто неймовірна! А ще відчуття підтримки і довіри!! Є проблема? Підходиш до ПМа чи HRа і вони починають вирішувати її, а не відлкадати в довгий ящик.
Хочеш вело-покатушки? Окей — поїхали. А може відпочити після робочого дня? Та без питань — збираємо народ :) Чи може хочеш просто попрацювати над якимось своїм проектом, поінвестігейтить щось чи просто повчитись — окей, збираємось на якомусь з офісів / кафе / пабі разом і займаємось в будь-який день і час!
Та це тільки половина, тому що є ще купа досвіду і проектів з різним технолоджі стеком, які ти отримуєш працюючи в компанії. Тут ти не просто виконавець тасків — ти якоюсь мірою творець. Ми завжди підходимо до рішення задач з різних сторін, надаємо рекомендації, занурюємся в бізнес процес — аналізуємо і розбираємось в усіх його можливих аспектах. І коли ти починаєш в усьому цьому крутитись, коли поряд твої тіммейти (не роботи якісь, не группа людей — а команда!!), що теж копаються в тому самому, коли ви всі разом працюєте над однією справою, над однією ціллю — це дає такий заряд позитиву і натхнення, що зупинитись просто неможливо, а час плине непомітно! Мммм...це божественне відчуття %) Тут головне не забути поспати і поїсти час від часу :D
Сказати можна ще багато чого, але це краще відчути і пережити самому...головне, що в нас це можливо))

Have a nice day, in6k!)

На данный момент работаю в Интерлике 3-й месяц.
За это время я понял, что здесь работают люди, которые знают и любят свое дело.
В компании царит дружественная атмосфера — все наравных. Есть вопрос — можешь подойти к любому человеку и обсудить.
Также, в компании испольуется большой стек технологий. Это позволяет девелоперу-новичку (и не только) освоить новые горизонты.

В общем, лайк. :)