InterLink LLC

Черкаси

Я працюю в компанії з 2007 року і за цей час всиг спробувати себе на різних позиціях від Junior QA до бізнес-аналітика і керівника проектів.
За цей час я довів собі, що 15 років в одній компанії це не міф і не втрачені можливості. Це якраз навпаки — перспективи до постійного росту, адже саме твоїми зусиллями змінюються команди з якими працюєш, а спеціалісти зростають якісно.
Що дає мені сили займатись улюбленою справою — не просто працювати на процеси, а і постійно шукати шляхи їх покращення. Ділитись досвідом, показувати колегам, що навіть абсолютно новий бізнес домен чи стек технологій не страшні, якщо чітко розумієш ціль і не обмежуєш себе в інструментах і підходах.

Підтримали: Dmitry Vas'kovskiy

Я вирішив, що саме час написати декілька слів про компанію в якій я працюю останні 10+ років ;).

За цей довгий час в мене вже є багата історія різних проектів: великих й малих, моноліти й не тільки, робота в соло і робота в команді, та ще й на купі різних технологій.
Розуміючи, що вже минуло стільки років — я можу сказати, що мені ніколи не буває нудно, бо всі проекти цікаві.

Але головне, це не проекти — а Люди, які працюють в компанії — бо вони з радістю прийдуть на допомогу, навіть якщо в них «палає» проект.
Люди, які обожнюють створювати нові продукти й тим самим допомогати замовникам вирішувати їх потреби.
Люди, які знають ціну здобутих знань і радо діляться ними на внутрішніх і зовнішніх івентах, які організовує компанія.
Люди, з якими можна провести весело час.

Загалом, якщо ви читаєте цей відгук — я запрошую вас в компанію бо це чудове місце і для початку кар’єри і для зростання в колі класних тіммейтів!

Побачимось!

Підтримали: Irina ChernyshovaAlex Lukavyi

Приймав участь в InterLink InCamp 23d Season, також хочу поділитись своїми враженнями. З першого дня були проблеми у більшості з доступом до мудлу(там ми здавали завдання на перевірку). До кінця пробного тижня були люди, яким не дали доступ, хоча на мітингах говорили, що всім відповідали. Завдання були не важкі, але й відверто відірвані від світу, не думаю що обчислення факторіала чи сума діапазону між двома значеннями потрібна нам в майбутньому. Здавав роботи на доволі хороші оцінки. Коротко про оцінювання — лишній пробіл, це одразу мінус бал, тому це був хороший досвід в плані форматування, і на цьому певно все. Набрали 92 людей, з яких 60+ були онлайн, відповідно нам всім говорили, що найкращих заберуть на подальше навчання, і немає проблем, будемо ми онлайн чи оффлайн, головне результати. Фідбеку по завданнях я не отримував від слова зовсім, хіба що тільки фразу «Напевно». Потім повинні були бути міні-мітинги з ментором (Олександром Котовим), говорилось, що на всіх вистачить часу і тд. В кінці — поговорили лише з оффлайн інтернами, на онлайн було наплювати. В кінці тижня нас зібрали і без ніякої конкретики нам сказали, ви не проходите, ми не готові працювати з онлайн інтернами. І після всім заблокували доступи до чатів — професіонально, ну дуже)
Окремо хочу відмітити ментора, це найгірший ментор в моєму житті, людина комунікувала з нами на рівні — навіщо ви мені тут здались, пошвидше б від вас збутись.
Так от питання — навіщо на самому початку, ви говорили, що це не проблема і буде чесний відбір? Виходить ми були ніби як масовка, щоб потім ви могли говорити на наступному наборі — «минулого разу у нас було аж цілих 90+ людей, і ми відібрали найсильніших».
Не ведіться на рекламні компанії від даної організації, ніякої поваги до вас тут не буде і якщо ви онлайн — не надійтесь на роботу, ви масовка.

Участвовал в InterLink InCamp 23d Season и хочу поделиться своими впечатлениями. Поначалу все было хорошо, давались интересные задания, приходилось бороть свою лень, учитывать все исключения и мне это нравилось. Система проверки домашних задания была в moodle, и я набирал в среднем 90+ \100. Нам говорили что по результату недели выберут людей с лучшими показателями в онлайн и возьмут на дальнейшее обучение. По итогу все те кто справился с заданиями на отлично не взяли толком не обьяснив причину. Группа которая была в офлайн прошла на дальнейшее обучение целиком. Фидбека по заданиям — нету и не было. Совет всем тем кто будет туда идти на следующий сезон интернатуры, хорошо подумайте, не ведитесь на их рекламную компанию и не думайте что там все так ярко как описывают интерны которые смогли «выдержать» интернатуру. В онлайне шансов нет, У нас было 90 людей, и тут понятно что ментор не сможет всем помочь и уделить внимание. Моя претензия не к ментору, а к самой организации данной интернатуры, кормят обещаниями и потом просто удаляют все чаты и блокируют доступ к moodle.

Компанія в якої на першому місці люди та цінності які складають основу професійного та дружнього колективу.
Величезний технологічний стек компанії забезпечує перспективи для розвитку практично в будь-якому напрямку. Причому як новачкам так і досвідченим спеціалістам. Класний колектив який завжди готовий прийти на допомогу. Особливо мене драйвить гарно розвинена Knowledge Transfer культура.

Радий бути частиною команди InterLink.

Компанія давно вже не новачок на ринку. Одна із перших ІТ компаній в м. Черкаси, але стосунки всередині компанії усе так само залишаються близькими і про сімейному дружніми.

В компанії працюють надзвичайно професійні люди, які дійсно готові прийти на допомогу. Для цього не потрібно довго просити чи шукати. Достатньо написати в корпоративний слак і вам обов’язково напишуть відповідь відразу декілька колег. Перевірено неодноразово на собі :)

Дякую, колеги.

Позитив, пристрасть і натхнення — ось, що я відчуваю працюючи в компанії. Адже я можу займатись улюбленою справою, спілкуватись з класними людьми, вчитись кожен день чомусь новому і відпочивати разом з усіма на різноманітних івентах :)
Атмосфера просто неймовірна! А ще відчуття підтримки і довіри!! Є проблема? Підходиш до ПМа чи HRа і вони починають вирішувати її, а не відлкадати в довгий ящик.
Хочеш вело-покатушки? Окей — поїхали. А може відпочити після робочого дня? Та без питань — збираємо народ :) Чи може хочеш просто попрацювати над якимось своїм проектом, поінвестігейтить щось чи просто повчитись — окей, збираємось на якомусь з офісів / кафе / пабі разом і займаємось в будь-який день і час!
Та це тільки половина, тому що є ще купа досвіду і проектів з різним технолоджі стеком, які ти отримуєш працюючи в компанії. Тут ти не просто виконавець тасків — ти якоюсь мірою творець. Ми завжди підходимо до рішення задач з різних сторін, надаємо рекомендації, занурюємся в бізнес процес — аналізуємо і розбираємось в усіх його можливих аспектах. І коли ти починаєш в усьому цьому крутитись, коли поряд твої тіммейти (не роботи якісь, не группа людей — а команда!!), що теж копаються в тому самому, коли ви всі разом працюєте над однією справою, над однією ціллю — це дає такий заряд позитиву і натхнення, що зупинитись просто неможливо, а час плине непомітно! Мммм...це божественне відчуття %) Тут головне не забути поспати і поїсти час від часу :D
Сказати можна ще багато чого, але це краще відчути і пережити самому...головне, що в нас це можливо))

Have a nice day, in6k!)

На данный момент работаю в Интерлике 3-й месяц.
За это время я понял, что здесь работают люди, которые знают и любят свое дело.
В компании царит дружественная атмосфера — все наравных. Есть вопрос — можешь подойти к любому человеку и обсудить.
Также, в компании испольуется большой стек технологий. Это позволяет девелоперу-новичку (и не только) освоить новые горизонты.

В общем, лайк. :)