Працюю PMoм в Interlink майже рік. Компанія невелика, думаю саме через це дуже відчувається дружня і сімейна атмосфера в середини компанії.

Приємно бачити навколо себе як вмотивованих новичків так і гарних професіоналів, до яких хочеться тягнутися. Один з плюсів роботи в компанії — різноманітність проектів. Ми співпрацюємо з різними клієнтами, втілюючи у життя найскладніші здавалося б ідеї. Деякі з клієнтів є нашими партнерами вже протягом 10 років, що свідчить про довготривалі та довірчі відносини.

Хочеться також відмітити роботу HRів, які піклуються про офіси, організовують корисні та освітні проєкти для співробітників і початківців, що тільки замислюється про карʼєру в IT.

Хочу подякувати Interlink за те, що даєте площадку для розвитку та вдосконалюєтесь кожен день 🤍

Підтримали: Dmitry Vas'kovskiy

Компанія Interlink дуже добра для старту будь-якої IT кар’єри, але також для працівників вистачає нових проєктів та цікавих викликів, щоб залишатись тут надовго. Я працюю з Interlink вже чотири роки, спочатку прийшла до інтернатури як розробник, але потім замусть цього отримала можливість стати project manager trainee. Я дуже вдячна за усе терпіння та віру в моє зростання, як професіонала, бо бачу великий шлях від тієї, ким я була, коли тільки прийшла сюди. За цей час я отримала багато різноманітного та цінного досвіду як менеджерка, працювала із клієнтами з різних типів проєктів та країн. Я дякую командам за високий професіоналізм, мотивацію до покращення, зрозумілу структурі компанії та душевність, з якою проходить кожен день праці. Компанія не залишається остронь молодих спеціалістів усіх напрямків, але дає значні поштовхи для розвитку на усіх рівнях досвіду) Так тримати.

Підтримали: Dmitry Vas'kovskiy

Я працю в ІнтерЛінк тим, ким хотів би бути кожен. Сиджу на зручному кріслі, дивлюсь в монітор і пишу код. Мало того — він ще й працює :). Чи подобається мені моя робота, команда, офіс? Так, це те про що я мріяв все життя, і досі не дуже вірю, що все так добре склалось. Раніше і подумати не міг, що
робота може бути в кайф. З чого ж це
почалось? А почалось все з мітапу в InterLink під назвою «Пікнік з ментором. Як розпочати кар’єру». Сказати, що це мене мотивувало, то це не сказати нічого. Після цього я спробував свої сили на інтернатурі InCamp і тепер я тут вже у ролі Junior Software
Developer.

Ці люди змінили моє ставлення роботи, мотивації і життя. Тут ви знайдете дещо більше ніж роботу. Дякую за безцінний досвід та незабутні моменти.

Я працюю в компанії з 2007 року і за цей час всиг спробувати себе на різних позиціях від Junior QA до бізнес-аналітика і керівника проектів.
За цей час я довів собі, що 15 років в одній компанії це не міф і не втрачені можливості. Це якраз навпаки — перспективи до постійного росту, адже саме твоїми зусиллями змінюються команди з якими працюєш, а спеціалісти зростають якісно.
Що дає мені сили займатись улюбленою справою — не просто працювати на процеси, а і постійно шукати шляхи їх покращення. Ділитись досвідом, показувати колегам, що навіть абсолютно новий бізнес домен чи стек технологій не страшні, якщо чітко розумієш ціль і не обмежуєш себе в інструментах і підходах.

Я вирішив, що саме час написати декілька слів про компанію в якій я працюю останні 10+ років ;).

За цей довгий час в мене вже є багата історія різних проектів: великих й малих, моноліти й не тільки, робота в соло і робота в команді, та ще й на купі різних технологій.
Розуміючи, що вже минуло стільки років — я можу сказати, що мені ніколи не буває нудно, бо всі проекти цікаві.

Але головне, це не проекти — а Люди, які працюють в компанії — бо вони з радістю прийдуть на допомогу, навіть якщо в них «палає» проект.
Люди, які обожнюють створювати нові продукти й тим самим допомогати замовникам вирішувати їх потреби.
Люди, які знають ціну здобутих знань і радо діляться ними на внутрішніх і зовнішніх івентах, які організовує компанія.
Люди, з якими можна провести весело час.

Загалом, якщо ви читаєте цей відгук — я запрошую вас в компанію бо це чудове місце і для початку кар’єри і для зростання в колі класних тіммейтів!

Побачимось!

Приймав участь в InterLink InCamp 23d Season, також хочу поділитись своїми враженнями. З першого дня були проблеми у більшості з доступом до мудлу(там ми здавали завдання на перевірку). До кінця пробного тижня були люди, яким не дали доступ, хоча на мітингах говорили, що всім відповідали. Завдання були не важкі, але й відверто відірвані від світу, не думаю що обчислення факторіала чи сума діапазону між двома значеннями потрібна нам в майбутньому. Здавав роботи на доволі хороші оцінки. Коротко про оцінювання — лишній пробіл, це одразу мінус бал, тому це був хороший досвід в плані форматування, і на цьому певно все. Набрали 92 людей, з яких 60+ були онлайн, відповідно нам всім говорили, що найкращих заберуть на подальше навчання, і немає проблем, будемо ми онлайн чи оффлайн, головне результати. Фідбеку по завданнях я не отримував від слова зовсім, хіба що тільки фразу «Напевно». Потім повинні були бути міні-мітинги з ментором (Олександром Котовим), говорилось, що на всіх вистачить часу і тд. В кінці — поговорили лише з оффлайн інтернами, на онлайн було наплювати. В кінці тижня нас зібрали і без ніякої конкретики нам сказали, ви не проходите, ми не готові працювати з онлайн інтернами. І після всім заблокували доступи до чатів — професіонально, ну дуже)
Окремо хочу відмітити ментора, це найгірший ментор в моєму житті, людина комунікувала з нами на рівні — навіщо ви мені тут здались, пошвидше б від вас збутись.
Так от питання — навіщо на самому початку, ви говорили, що це не проблема і буде чесний відбір? Виходить ми були ніби як масовка, щоб потім ви могли говорити на наступному наборі — «минулого разу у нас було аж цілих 90+ людей, і ми відібрали найсильніших».
Не ведіться на рекламні компанії від даної організації, ніякої поваги до вас тут не буде і якщо ви онлайн — не надійтесь на роботу, ви масовка.

Участвовал в InterLink InCamp 23d Season и хочу поделиться своими впечатлениями. Поначалу все было хорошо, давались интересные задания, приходилось бороть свою лень, учитывать все исключения и мне это нравилось. Система проверки домашних задания была в moodle, и я набирал в среднем 90+ \100. Нам говорили что по результату недели выберут людей с лучшими показателями в онлайн и возьмут на дальнейшее обучение. По итогу все те кто справился с заданиями на отлично не взяли толком не обьяснив причину. Группа которая была в офлайн прошла на дальнейшее обучение целиком. Фидбека по заданиям — нету и не было. Совет всем тем кто будет туда идти на следующий сезон интернатуры, хорошо подумайте, не ведитесь на их рекламную компанию и не думайте что там все так ярко как описывают интерны которые смогли «выдержать» интернатуру. В онлайне шансов нет, У нас было 90 людей, и тут понятно что ментор не сможет всем помочь и уделить внимание. Моя претензия не к ментору, а к самой организации данной интернатуры, кормят обещаниями и потом просто удаляют все чаты и блокируют доступ к moodle.

Компанія в якої на першому місці люди та цінності які складають основу професійного та дружнього колективу.
Величезний технологічний стек компанії забезпечує перспективи для розвитку практично в будь-якому напрямку. Причому як новачкам так і досвідченим спеціалістам. Класний колектив який завжди готовий прийти на допомогу. Особливо мене драйвить гарно розвинена Knowledge Transfer культура.

Радий бути частиною команди InterLink.

Позитив, пристрасть і натхнення — ось, що я відчуваю працюючи в компанії. Адже я можу займатись улюбленою справою, спілкуватись з класними людьми, вчитись кожен день чомусь новому і відпочивати разом з усіма на різноманітних івентах :)
Атмосфера просто неймовірна! А ще відчуття підтримки і довіри!! Є проблема? Підходиш до ПМа чи HRа і вони починають вирішувати її, а не відлкадати в довгий ящик.
Хочеш вело-покатушки? Окей — поїхали. А може відпочити після робочого дня? Та без питань — збираємо народ :) Чи може хочеш просто попрацювати над якимось своїм проектом, поінвестігейтить щось чи просто повчитись — окей, збираємось на якомусь з офісів / кафе / пабі разом і займаємось в будь-який день і час!
Та це тільки половина, тому що є ще купа досвіду і проектів з різним технолоджі стеком, які ти отримуєш працюючи в компанії. Тут ти не просто виконавець тасків — ти якоюсь мірою творець. Ми завжди підходимо до рішення задач з різних сторін, надаємо рекомендації, занурюємся в бізнес процес — аналізуємо і розбираємось в усіх його можливих аспектах. І коли ти починаєш в усьому цьому крутитись, коли поряд твої тіммейти (не роботи якісь, не группа людей — а команда!!), що теж копаються в тому самому, коли ви всі разом працюєте над однією справою, над однією ціллю — це дає такий заряд позитиву і натхнення, що зупинитись просто неможливо, а час плине непомітно! Мммм...це божественне відчуття %) Тут головне не забути поспати і поїсти час від часу :D
Сказати можна ще багато чого, але це краще відчути і пережити самому...головне, що в нас це можливо))

Have a nice day, in6k!)

На данный момент работаю в Интерлике 3-й месяц.
За это время я понял, что здесь работают люди, которые знают и любят свое дело.
В компании царит дружественная атмосфера — все наравных. Есть вопрос — можешь подойти к любому человеку и обсудить.
Также, в компании испольуется большой стек технологий. Это позволяет девелоперу-новичку (и не только) освоить новые горизонты.

В общем, лайк. :)

Вакансії InterLink