Interface Masters Technologies

Львів

Я працював у цій компанії два роки і можу сказати, що це був один з найкращих досвідів у моїй кар’єрі. Співпраця з українським менеджментом була продуктивною і позитивною.

Серед плюсів це:
Автономія — розробник самостійно приймає рішення.
Відсутність авралів.
Гарний колектив.
Я працював 100% віддалено, компанія має гарну інфраструктуру доступу до пристроїв.
Цікаві технології.

Як мінус можу тільки зазначити, що комунікація з відділами в інших країнах могла б бути більш ефективною.

В загальному, IMT — це гарне місце для роботи.

Працював в ІМТ. Враження супер позитивні, все на вищому рівні. Цікаві завдання, достойна компенсація, крутий менеджмент. Окремим плюсом хочу виділити рівність, не важливо чи ти джун чи власник компанії до тебе ставляться як до рівного і твоя думка завжди залишається почутою. Якщо хтось читає цей відгук і думає чи йому йти в ІМТ — однозначно так.

Працював в IMT більше двох років і бачив, як компанію розвивається, як технічно так і по відношенню до працівників. Було дуже приємно бути в такі компанії і бачити, як крок за кроком

Серед плюсів можу виділити:
— хороший менеджмент
— хороша атмосфера в команді і в самі компанії
— я ніколи не відчував себе «5 колесом», на мене завжди розраховували і я відчував довіру
— на прокті, де я працював, дуже гарна культура коду і це забезпечує технічний/професійний ріст
— ти собі працюєш в своє задоволення
— і найголовніше, я ніколи не відчував жодної тривоги через гроші. тут все на високому рівні!!!

Я особисто із задоволенням можу рекоменувати ІМТ — точно не прогадаєте :)

На интервью дают задачки, приблизительно похожие на те, которые дают на начальных этапах фаанга. После фидбека, интервьюер позволил себе отдалился обо мне , что я — lazy.

Стоит ли другим собесдоваться сюда? Хз