Interface Masters Technologies

21...80 спеціалістів
Львів

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював в ІМТ. Враження супер позитивні, все на вищому рівні. Цікаві завдання, достойна компенсація, крутий менеджмент. Окремим плюсом хочу виділити рівність, не важливо чи ти джун чи власник компанії до тебе ставляться як до рівного і твоя думка завжди залишається почутою. Якщо хтось читає цей відгук і думає чи йому йти в ІМТ — однозначно так.

Працював в IMT більше двох років і бачив, як компанію розвивається, як технічно так і по відношенню до працівників. Було дуже приємно бути в такі компанії і бачити, як крок за кроком

Серед плюсів можу виділити:
— хороший менеджмент
— хороша атмосфера в команді і в самі компанії
— я ніколи не відчував себе «5 колесом», на мене завжди розраховували і я відчував довіру
— на прокті, де я працював, дуже гарна культура коду і це забезпечує технічний/професійний ріст
— ти собі працюєш в своє задоволення
— і найголовніше, я ніколи не відчував жодної тривоги через гроші. тут все на високому рівні!!!

Я особисто із задоволенням можу рекоменувати ІМТ — точно не прогадаєте :)

На интервью дают задачки, приблизительно похожие на те, которые дают на начальных этапах фаанга. После фидбека, интервьюер позволил себе отдалился обо мне , что я — lazy.

Стоит ли другим собесдоваться сюда? Хз

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.