InterCode

Чернівці

1 відгук

SUMMARY: Позитивний відгук.

Працюю в компанії більше року на позиції Sales manager. Протягом всього лише 1-го року отримав багато практичного досвіду в продажах, який точно знадобиться в майбутньому. Завжди є в кого спитати, комфортна і лояльна атмосфера між працівниками, CEO, HR та Office Manager. На початку працевлаштування компанія мене радо прийняла і допомагає в карʼєрному рості, надає курси та навчання. 🙂

Під час відключень в офісі були всі умови, щоб працювати. До речі про офіс: столи із регульованою висотою, мітинг руми, foosball, Xbox, маленька кухня. Всі ці плюшки часто використовую, вони не можуть не тішити.

Недоліки? Певно є, але несуттєві, так що вони не перекривають переваг компанії. Рекомендую InterCode як роботодавця.

Підтримали: Olha Ihnatova