Intent Solutions Group

Киев, Львов, Boston, MA

3 июня 14:12

Andrii Omelchuk, Junior BackEnd, DevOps в ISG

Працюю тут вже 7 місяців, після закінчення лаби. Повністю погоджуюся з відгуками нижче, щодо лаб, тому не буду писати лишній текст. Від себе додам, що мені дуже сподобалося те, що тут до тебе прислухаються. Беруть до уваги твої зауваження і побажання. Так, наприклад, тривалість лаби збільшили після наших коментів (бо в нас вона тривала місяць, і це було занадто інтенсивно і трешово :) ).

Також тут вітається ініціатива. Особливо я оцінив, що тут для компанії купуються курси на Udemi. До прикладу я бовкнув, що було б добре мати якийсь курс по MySQL, навіть сам не надаючи великого значення цьому. І за 2 дні курс уже був доступний на внутрішньому порталі. І саме в такі моменти розумієш — до тебе ставляться серйозно і поважають.

Окремої уваги варто приділити атмосфері в колективі. Це для мене перша робота в ІТ, тому не можу стверджувати, чи це всюди так, чи тільки тут. Але для мене було відкриттям те, що в колективі може НЕ БУТИ жодної токсичності, як це бувало на всіх моїх попередніх місцях праці. Всім респект за це! :)

1 комментарий

Дякуємо за відгук, Андрій! Раді, що тобі сподобався менеджмент, колектив. Ми дуже цінуємо зворотній зв’язок і можливість покращувати наші процеси.