Intent Solutions Group

Київ, Львів, Бостон (США)

5 січня 2021 18:28

Андрій Чорній

Привіт. Довелось попрацювати в цій компанії пів року. Можу сміливо сказати що багато чого змінилось (якщо читати старі коментарі). Хоча я і працював не в відділі розробників можу сміливо сказати що компанія хороша. Таку атмосферу напевно дуже тяжко знайти за що хотілося б подякувати Георгу та Романі. Вони дуже постарались для того щоб компанія поміняла свою репутацію на ринку і я думаю їм це вдалося на 100%. В них великий відділ Support Analyst де є два чудових керівника (Христина та Олена) які також дуже багато роблять для того щоб процеси були максимально структуровані та зрозумілі як для новачків , так і для інших. Компанія має івенти кожної останньої п’ятниці місяця , техніку надають всю яку потрібно. В період карантину хочеш працюй з дому — хочеш працюй в офісі. В них проходили програми по навчанню як девів , так і супортів та навіть здається QA. Можу оцінити свій досвід роботи в цій компанії лише як позитивний. Дуже дякую що надали мені можливість стартувати в ІТ саме з вашої компанії , я почерпнув багато хорошого досвіду та нових крутих знайомств. Бажаю процвітання та успіху цій компанії , її колективу та керівництву!

Підтримали:  Romana Mnatsakanian Orest Novosad

Дякую за відгук, Андрію! Як каже Георг, земля кругла, ще перетнемось ;)