Стань сильним Software Architect, впорядкуй знання та отримай нові навички. Реєстрація на тренінг!

Intent Solutions Group

Киев, Львов, Norwell, Massachusetts

Працюю в компанії не так довго, до того працювала в великих компаніях. Можу сказати що різниця величезна: якщо щось треба, то питання вирішується відразу, не треба створювати ніяких тікетів, директор кожен ранок заходить здороватися з тімкою особисто :)
процеси дуже гнучкі. На рахунок Скраму, то тут все по феншую... стендапи, прелінги, препленінги, демки, ретро. І дуже класно, то ти працюєш з людьми зі сторони клієнта напряму (можна підтягнути англійську). Гарні зарплати і перегляди відносно інших контор, також є бонуси за здачу сертифікацій по AWS, шо не може не радувати! А ше вперше працюю в ІТ конторі, де більшість працівників дівчата)))

Поддержали: Roma AmorOlha Vorobii

Пришло и мое время оставить отзыв о компании Intent Solutions Group. Последние 6 месяцев я сотрудничала с компанией на позиции Engagement Manager и вот что я могу сказать по результатам сотрудничества:
Плюсы:
1. Молодая компания, которая активно набирает обороты на рынке Львова и Киева
2. Открытая позиция менеджмента и сильная вертикаль власти
3. Стабильный приток клиентов
4. Не стандартные проекты, позволяющие быстро прокачать свои навыки по многим параметрам
5. Качественная юридическая и бухгалтерская поддержка ведения ФОПа
6. Вкусняшки, кофе, ежемесячные тимбилдинги, молодая команда (25+), две активно работающие локации (Львов и Киев), выход на европейский рынок (начало сотрудничества с Литвой)
7. Курсы английского, коммуникации, активное участие в митапах, внутренние тренинги по различным направлениям и много общения между собой.
8. Офис во Львове — в самом центре города, полностью оплачиваемый ко-воркинг в Киеве до открытия полноценной локации (над этим активно работает руководство компании, чтобы максимально быстро открыть уютный офис и в Киеве)
9. Зарплата выплачивается четко и в срок
10. AWS сертификации и тренинги за счет компании
Минусы:
1. Катастрофически не хватает молодых и амбициозных кадров, которые влюблены в то, что делают и готовы присоединится к компании для дальнейшего плодотворного сотрудничества. А команда на данный момент подобралась — мечта! Очень нужны такие же проактивные и думающие.
Что касается отзывов ниже: как я и писала выше — компания на этапе развития и становления. А этот путь невозможно пройти без шероховатостей и сложностей.
Поэтому:
1. Если Вам интересно строить что-то с нуля — Вам тут понравится
2. Если Вам важна теплая атмосфера и дружественный коллектив — Вам будет тут комфортно
3. Если Вы ищете место, где в сжатые сроки Вы сможете получить разноплановый опыт — Вам здесь помогут.
А негативные отзывы — всего лишь индикатор того, что компания что-то пробует делать и исповедует принцип «Learning by doing».
Готова ответить на конкретные вопросы, если у кого-то таковые возникнут.
Всем бобра, добра и кофе!

Вывод: читайте и противопоставляйте то, что написано в офере, тому что говорят в этой компании.

Получил предложение от рекрутера на удаленную позицию Java developer. Прошёл все этапы собеса и компания присылает офер.

Спрашиваю, почему нет пункта про ремоут в офере. Оказалось, что компания не готова предложить удаленку. А готова предложить работу из коворкинга (без ведения отчётности и без остальных галерных плюшек).

Добрый день, Тарас. Для начала хочу принести свои извинения за то, что у Вас сложилось такое впечатление по результатам сотрудниества. Но считаю не корректным введение в заблуждение других кандидатов на тему «галерных плюшек». Вам озвучивалось о том, что ко-воркинг — временное решение до открытия офиса. Кроме того, Вам предложили схему работы ко-воркинг-удаленка, посокольку проект достаточно специфический и требует достаточно интенсивной колаборации с теми сотрудниками, которые уже работают на Киевской площадке как минимум в начале работы (для тех, кому будет интересно, могу даже предоставить скрины переписки, где данный момент обсуждался). И на тему того, что нет ведения бухгалтерии — это откровенная клевета, поскольку все сотрудники компании на данный момент (вне зависимости от локации) пользуются услугами наших бухгалетра и юриста, стоимость которых покрывается за счет компании.
Я желаю Вам успешного поиска компании, которая полностью удовлетворит Ваши запросы. Но прошу более аккуратно озвучивать историю общения с компанией. Все таки клевета и искажение фактов — не самый хороший способ коммуникации.

В компанії працюю вже два місяці і стала свідком багатьох дуже позитивних змін. Гарний офіс та чудова дружня команда були і до цього. З приходом нового менеджменту компанія набиє росту та розвитку. З позитивних змін можу перерахувати ще наступні: якщо у працівників виникають труднощі або запитання, вони можуть спокійно звернутися з ними до керівництва і знати, що їх запити будуть негайно розглянуті та вирішені, наведений порядок з документацією та процесами, чітко прописуються цілі для кожного працівника, компанія надає безкоштовне навчання в офісі (англіська, воркшопи, тренінги з комунікації, софт скілів, технчні, культурні і т.п. в залежності від потреб), відкритий навчальний відділ Learning Lab, який займається освітою студентів та починаючих джунів, які мають потім змогу залишитись з компанією, відкривається офіс у м.Київ, львівський ж невпинно розростається. Помітні зміни в культурі компанії, кожний без виключення працівник є найбільшою цінністю для Intent. Мені дуже поталанило прийти у такий цікавий для компанії час, коли вона переживала турбулентність та чималі зміни.

Нажаль, довелось попрацювати в Інтенті декілька місяців і це був найгірший досвід в моєму досвіді. Якщо говорити об’єктивно, то можна сказати що позитивними моментами є класна, дружня команда, гарний офіс і вільний графік роботи. Все інше виключено! Ніяких перспектив розвитку, правила, які постійно змінюються власником компанії, низький рівень заробітних плат, постійна текучка і жодного натяку на стабільність. Як і багатьох інших, мене раптово звільнили без жодних пояснень. Ще в понеділок я йшла з офісу і власник побажав мені гарного вечора. А вже з ранку я дізналась від іншої людини, що мене звільнили і більше не повинна виходити в офіс. Як з’ясувалось пізніше, звільнили не тільки мене, а більше частину команди з аргументуванням «у компанії змінились цілі і ви нам більше не потрібні»!!!! То дуже не рекомендую вам витрачати свій час і розглядати пропозиції від цієї компанії, якщо звісно ви не шукаєте пригод!

Дуже класний колектив, ніколи не нудьгували. Хороше забезпечення, часті тімбілдінги і непоганий оупенспейс. Компанія слідкує за тим щоб покращувати свої процеси і працює над своїми помилками в минулому. Є проекти для любителів хардкору))))

Поддержали: Mariana DiachokIevgen Kuzminov

Іван, дякуємо за фідбек. Завжди чекаємо тебе на наших івентах!

Чого цій кАнторі не бракує так це хороших людей. Без них і не було б такої живої овпенспейсної обстановки. Красивий офіс та дівчата. Пропрацював тут пів року та негативного немає що написати. Тут можна поспілкуватись безпосередньо з власником компанії (Він часто приїжджає з Бостона).

Працюю в ISG c задоволенням і вважаю, що у нас дуже класна команда. Тут вам забезпечать професійний розвиток, періодичне рев’ю, постійне спілкування з клієнтом, що гарантує гарну практику англійської, бухгалтерію, яка допоможе з усіма паперами і багато різних івентів.
Ще один з плюсів — чистий, затишний офіс, який постійно поповнюється різними дрібницями, в якому є своя дружня атмосфера.
З мінусів нічого згадати не можу, єдине що хотілося б бачити — більше внутрішніх тренінгів.
Взагалі, компанія принесла в моє життя багато всього цікавого крім самої роботи.

Поддержали: Irina Kuzminova

Работал на USA проекте, Full-stack Java Dev. О компании могу сказать что очень доброжелательный коллектив и все готовы помочь друг другу. В этой компании вы можете получить отличный опыт разработки микросервисных систем интегрированного с одним из топовых сloud сервисов AWS, при желании и получить сертификат AWS. Разработка проектов идет по методологии SCRUM. Так же довольно часто в компании проходят пица пати и тимбилдинги в офисе и не только. Офис прикольный, чистый, светлый с большими панорамными окнами, что добавляет комфорта в работе. Финансирование в компании среднее, но опыта получите кучу.

Працюю на цікавому проекті для США. Процеси добре налаштовані. Чіткий скрам. Замовник максимально налаштований на співпрацю та результат, жодного пресингу під час роботи. Є можливість попрацювати з різноманітними AWS сервісами та отримати сертифікацію за рахунок компанії. Круті та корисні для досвіду бекендщика архітектурні рішення.

Дуже приємна атмосфера в офісі і можу сказати що робота стає тут все комфортнішою та цікавішою. Авжеж, багато чого залежить від команди та проекту, але компанія надає хороші умови праці та сприяє розвитку. Основними з перевагами є гнучкий графік, зони для відпочинку, тімбілдинги, party щомісяця та багато іншого. В цілому дуже приємна атмосфера та дружній колектив.

Ірино, дякуємо за Ваш відгук. Дуже шкода що протягом 3 місяців роботи в компанії Ви так і не змогли знайти жодного позитивного моменту в роботі з нашої командою та розібратись у внутрішніх процесах компанії. Можливо, в деяких з них Ви не мали можливості взяти участь (це опція недоступна протягом випробувального терміну), а деякі з цих процесів дійсно не достатньо налаштовані і потребують покращення. Це притаманно більшості компаній які стрімко розвиваються. Компанія постійно вдосконалюється і вже має позитивні зміни. Вибачте, що мала місце затримка із останніми розрахунками і бухгалтерськими документами. І просимо звернути увагу на той факт, що всі фінансові, бухгалтерські і звітні операції мають свої таймлайни і не можуть бути підлаштовані під кожен окремий запит. Дуже шкода знаходити у Вашому відгуку не достовірну інформацію, особливо для команди, із якою Ви мали можливість працювати. В будь-якому випадку дякуємо за детальну оцінку. Над помилками і проблемами працюємо!

Поддержали: Karina PodluzhnaIrina Kuzminova

Це не компанія, а просто дно. Падати нижче нема куди. Прочитала відгуки нижче і просто смішно- написані з різницею в 20 хв і звучать як реклама чаю для схуднення.
Хочете розповім як тут насправді?
Все почалось з ввічливих і заманливих повідомлень в скайп від мега hr директора Євгена з пропозицією працювати у міжнародній компанії з головним офісом в Америці, якого просто не існує))) на величезному проекті з сучасними технологіями. В той момент я працювала в іншій компанії і розглядала вакансії тільки на Angular 2+. Що мені і пообіцяли. Приколи почались ще на етапі офера. До слова інтерв`ю як такого не було. Мені подзвонили в скайп, ми поговорили пару хв про «шикарний проект з сучасним технологічним стеком», домовились про компенсацію і в той ж день відправили офер. Відкривши офер перше що кинулось в очі це маленьким шрифтом перечислені технології, до який входили дуже старі фреймворки і бекенд. На що мені потім сказали «це стандартний офер не звертай уваги на інші технології» І головне це дрібним шрифтом компенсація суттєво менша ніж домовлялись. Потім були спроби додзвонитись до великого директора , були написані повідомлення в скайп і о чудо через два дні мені відповіли, що типу «сорі був дуже зайнятись, ну я ж написав щоб ви передивились офер». Неприємно але буває . Домовились що суму він перегляне з керівництвом і через дві год в мене був офер з сумою на яку домовлялись. І чесно кажучи це був момент коли треба було відправити цю шарашкіну контору туди звідки вона з`явилась , але я нічого не підозрюючи готувались до переходу на новий проект. Веселощі почались в офісі. Для роботи видали ноут, екрани обіцяли «завтра- післязавтра». Стек технологій просто древній , і з дня на день обіцяли таски по новому проекту. Чого я так за три місяці і не дочекалась . Так само як і пару спринтів підряд фронтендних тасок. Вияснити будь що з «керівництвом» щодо моїх обов`язків джуніор фронтенд розробника нічого не дало, зате мені доступно пояснили що «ми тут всі фулстеки» і якщо не робити що дають то не заплатять. В компанії повний безлад, нуль розвитку, тільки деградація. Вам будуть розповідати про плюшки і смаколики, якими там просто травились, бо вони завжди прострочені і з цвіллю . Запропонують курси англійської для розвитку. Але забудуть додати, що курси ви оплачуєте самостійно, здаєте фінальний тест і тільки у випадку підняття рівня подаєте заявку на повернення коштів. І апогей- після цього ви зобов’язані пропрацювати в «компанії» мінімум 12 місяців, у іншому випадку компенсовані за курси кошти вирахують із зарплати. Але цього ж вам звичайно не скажуть)) Перегляд зарплати скажуть що раз в рік. Але можуть розглянути ваш особливий випадок і переглянути раз в півроку. Правда забудуть додати, що зарплата переглядається на початку календарного року. Тому оцих «особливих випадків» перегляду через 6 місяців просто не існує)) ах да, я ще дізналась від колишніх колег такий цікавий факт — під час перегляду ви будете спілкуватись з власником «компанії» з штатів. І більш всього що вам як і одному з працівників,який працював там з самого початку скажуть " Я тобі і так багато плачу, не хочеш цього — я тебе не тримаю«. Люди звідти тікали за місяць- два — три роботи. З людей які прийшли туди з моменту відкриття офісу , а це менше року тому, лишилось троє. І коли працівники йдуть то забирають ноути з собою , як гарантію що їм заплатять. Що напевно треба було зробити і мені, бо за 5 робочих днів мені просто не заплатили. (Апдейт: гроші я свої забрала через місяць ігнорувань після слів що просто викладу код за який мені не заплатили в опенсорс і так як не підписувала ніяких документів то і все що знаю про продукт і клієнта. Відповіли мені за 2 год що «сорі за непорозуміння, дуже шкода що трапилась така прикра ситуація. Бла-бла-бла». Гроші перерахували за пару днів). Але це скоріше вийняток :) І до того ж я місяць не могла забрати документи для податкової , які в результаті віддали тільки після того як з Євгеном вже розмовляла бухгалтер з моєї нової компанії, пригрозивши отримати документи через податкову.
І наостанок, у Львові є близько тисячі іт компаній і ця компанія, якщо цю шарашкіну конторку так можна назвати, остання з ким би я радила мати справу.

В компанії працюю уже більше п’яти місяців. Дуже подобається колектив та відношення всередині команди. Працюю над цікавим проектом, на якому дуже швидко піднімаються скіли. Завжди відчувається підтримка із сторони керівництва. Гарним плюсом також є цікаві івенти та «плюшки».

Працюю в компанії вже понад 6 місяців. Атмосфера всередині компанії дуже позитивна, відчувається підтримка з боку керівництва в напрямку професійного розвитку. Щодо робочих моментів все добре: офіс в центрі Львова з гарним краєвидом, вільний графік і віддалена робота, можливість постійного розвитку, цікавий проект, різні печеньки і солодощі, дуже часто проходять різні тімбілдінги, корпоративи. В компанії не дивляться скільки ти сидиш на робочому місці, а дивляться на результат. Звісно є деякі недоліки, але вони не суттєві і керівництво швидко реагує на необхідність змін.