Проходив співбесіду з рекрутеркою Яною і враження були дуже позитивними. Її підхід до спілкування та проведення співбесіди був дуже професійним і приємним одночасно. Яна виявила глибоке розуміння потреб компанії та вакансії, на яку я претендував. Її вміння слухати й реагувати на мої відповіді створило атмосферу відкритості та взаєморозуміння. Крім того, Яна виявила високий рівень професійної етики, її підхід був дуже поважним та дружелюбним. Це зробило процес співбесіди приємним і менш напруженим. Я відчув, що Яна дійсно цікавилася моїм досвідом і здібностями, і вона була готова допомогти мені зрозуміти, чи відповідає ця робоча можливість моїм кар’єрним цілям. Загалом, співбесіда була дуже позитивним досвідом, і я вдячний за її відкритість, професіоналізм та підтримку під час цього процесу. Я впевнений, що компанія має в своєму складі висококваліфіковану спеціалістку, якою є Яна.

Відгукнувся на вакансію компанії на djinni, відповіді не отримав

Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові

Взяли без попереднього досвіду в даній сфері, що дуже круто. Максимально комфортне середовище всередині компанії, а також завжди можливість робити щось нове, навчатись і розширювати свої професійні горизонти:)

Підтримали: Markiian KormanElena Bakharova

Я працював в IntelVision сейлз менеджером протягом 6-ти місяців. Роман та Юрій (співзасновники) повірили в мене та взяли в команду, незважаючи на те, що в мене не було досвіду роботи. Мені дуже подобалося працювати у маленькій та дружній команді. На момент мого працевлаштування нас було менше 10ти. Станом на зараз, фірма вже встигла вирости вдвічі! Роман та Юрій є дуже обізнаними та компетентними у своїй справі. 70% того, що я знаю і вмію зараз, навчили мене саме вони. Я відчував неймовірну підтримку від них, вони стали для мене не лише наставниками, але й друзями. Разом ми відсвяткували 1-ше день народження компанії та підписали 8 контрактів. По закінченню співпраці, хлопці виконали усі свої фінансові обов’язки по зарплаті та бонусах. Ми досі підтримуємо зв’язок та обмінюємося лідами. У мене про команду IntelVision лише світлі спогади. Я неймовірно щасливий, що моя дорога в айті почалася саме з ними! <3

Підтримали: Markiian KormanElena Bakharova

Прийшов в Intelvision з великої компанії. Дуже подобається схема менеджменту, яка зосерджена на людях, завжди можна обговорити якісь питання і вирішити їх. Нема занадто складних бізнес-процесів. Проекти, зазвичай, стараються знаходити цікаві для розробників і на нових технологіях. Компанія сприє розвитку працівників.

Підтримали: Markiian KormanElena Bakharova

Долучився до команди Intelvision кілька місяців тому. Приємно задоволений якістю менеджменту і комунікацією в компанії. Мені імпонує можливість впливати на процеси, які поставлені всередині компанії і ти завжди знаєш, що твоя думка буде почута. Радий можливості працювати з такою командою на різноманітних проектах, адже ти знаєш, що це професіонали на яких можна покластися і досвід яких буде для тебе вкрай цінним в будь яких ситуаціях.

Підтримали: Markiian KormanElena Bakharova

I had a possibility to cooperate with guys at IntelVision during the spring time of 2021. I can say with confidence that that’s the company with flat structure where each member takes care of what they do and is interested in the quality of their work. The management is open for any type of discussion and cooperation. Besides the team (and it’s spirit) is friendly, supportive, open, positive and united. So, if you are looking for a new job/place to apply your skills, knowledge and desire to improve — that’s indeed the place you are looking for :)

Підтримали: Elena BakharovaKate Kyryia

Компанія доброзичливих професіоналів та однодумців. Менеджмент цінить твою креативність, думку і відкритий до нових ідей. А особисто для мене це дуже важливо. Також, все максимально прозоро в задачах, процеси добре налагоджені. Дуже комфортна внутрішня атмосфера:)

Підтримали: Zachary ChornyakKate Kyryia

Перейшла в цю компанію з великої фірми і жодного разу не пожаліла про це рішення. Неймовірна атмосфера, дуже толковий менеджмент і хороша команда :) Для мене важливим є те, щоб мої ідеї цінувались і саме це я отримала тут — певну свободу дій, за що дуже вдячна)

Підтримали: Elena BakharovaZachary Chornyak

Певний час працюю в IntelVision . Абсолютно задоволений ставленням менеджменту, яким за необхідності іде на зустріч та позитивним мікрокліматом в компанії. Тут приємно працювати зі знавцями своєї справи, які можуть підставити плече, якщо цього вимагає ситуація.

Чудова компанія, яка піклується про співробітників та створює максимально комфортні умови для роботи та розвитку.

Працюю в компанії Intelvision вже деякий час. Насамперед був приємно вражений ставленням менеджменту. Все максимально чітко. Твої ідеї цінують, підтримують та завжди знайдуть час вислухати. Підтримка з усіх питань в будь-який час, миттєве рішення проблем. Колектив, у якому я працюю — це досвідчені та кваліфіковані фахівці, які завжди допоможуть професійною порадою. Можу спокійно порекомендувати Intelvision, як прекрасне місце для роботи та для особистого професійного розвитку.

Підтримали: Elena BakharovaKate Kyryia

Компанія Intelvision — це кваліфіковані спеціалісти, що завжди зможуть допомогти. Прозорий у постановці задач менеджмент дійсно спрямовує на те, як покращити власні навички, а не лише вдає вигляд.
Також в компанії є надзвичайно широкий простір для різнобічного розвитку. До твоїх ідей завжди прислухаються і багато з них втілюються в життя, що дуже тішить і мотивує!

Компанія, яка сприяє особистому та професійному розвитку своїх працівників. Не зважаючи на свої розміри, зберігає командний дух та має унікальне ком’юніті. Класно працювати з кваліфікованою командою!

IntelVision — чудова команда, в якій легко знайти своє місце. Співапраця ніколи не викликає негативних думок, до працівників ставляться з повагою і розумінням. Завжди йдуть на зустріч і допомагають розвиватись. Всі підтримують контакт, навіть в умовах карантину. Тут працюють дуже розумні і кваліфіковані люди.

Вакансії Intelvision