IntelliCeed Inc.

Харків, USA, Texas

12 травня 2023 13:14

Діма Бойко

Доброго дня! Спілкування із рекрутером Anastasia Vnukova виявилось доволі не із приємних, починаючи із знайомства. Коли була у мене технічна співбесіда, Anastasia Vnukova зайшла на неї тільки на прикинці, не задала ніяких питань, не розсказала про наші подальші дії, і покинула мітинг так нічого і не сказавши. Я вимушиний був написати їй в телеграм, про подальші наші дії, на що вона відповіла що «їм потрібен деякий час на прийняття рішення, зазвичай не більше 2 днів». Прийшло 5 днів — відповіді не отримав. Повторно написав чи прийнли вони рішення, на що отримав плюс мінус нормальний фідбек, але!) «Нажаль рішення ще немає, тех лід у відпустці до наступного тижня.» І тільки спустя 9 днів дали остаточну відповідь. Загальний час — 18 днів.

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за цінний відгук, адже ми завжди прагнемо покращувати якість нашої комунікації під час процесу рекрутингу.

Щоб більш детально дослідити випадок, будь ласка зверніться до нас на електронну адресу [email protected]. Ми хотіли би дізнатися більше подробиць про ваш досвід і вжити заходів, щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому.

З повагою, команда IntelliCeed