IntelliBoard

Львів, Ужгород

15 вересня 2022 13:17

Kristy Sysiuk, Project Coordinator в Master of Code Global

Я працювала у компанії Intelliboard протягом 9 місяців на позиції Project Manager і маю визнати, було дуже складно змінювати компанію та я за вами сумую.
Оскільки це був мій перший досвід у IT сфері, то одразу виділю, наскільки було просто та легко адаптуватись. Мені давали свободу самій йти, створювати свої процеси і довіряли моїм рішенням, без жодного мікроменеджементу.
Атмосфера у командах та у компанії загалом надзвичайно чудова! Тут працюють професіонали, які горять своєю справою і заряджають своєю енергетикою. Хоч це і був мій перший досвід, мені довірили менеджити наш основий(водночас складний технічно) продукт, але завдяки чудовій команді та їх підтримці, я не відчула щодних складнощів. Кожен знає, що він є частиною команди, має свою зону відповідальності, старається зробити свій вклад у роботу, щоб не підвести команду.
Окремо виділю нашого Tech Recruiter Іру та Product Manager Софію, які були завжди готові підказати та допомогти.
Хочу подакувати всім з ким вдалось попрацювати, цей досвід був дуже крутий. А компанії лише великого росту, ви робите класний та дуже перспективний продукт, тому у вас велике майбутнє!

Добрий день Христина, дуже дякуємо що поділились своїм досвідом в компанії.
Також були раді попрацювати з вами, та надіємось що зможемо ще попрацювати разом в майбутньому. Бажаємо Вам також тільки розвитку та росту на новій позиції. І до зустрічі!