Intellias

понад 1500 спеціалістів
Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Загреб (Хорватія), Краків (Польща), Лісабон (Португалія), Малага (Іспанія), Пуне (Індія), Софія (Болгарія), Colombia

26 жовтня 2022 10:52

Евгений Лопатин, Senior .Net developer в Schlumberger

Проходил интервью у этих клоунов в прошлом году. На позицию senior wpf developer. Спустя 3 дня получил отзыв. Довольно лаконичный. Наш разработчик оценил ваш уровень как Джуниор)) Посмеялся и даже не стал спрашивать по каким параметрам человек, у которого 10 лет опыта работы с WPF, собственный проект, работа в пяти компаниях... В общем. Успехов этой «чудесной» компании. На роль скота, которое загоняют в стоило барыги я, видимо, не особо подхожу.

Підтримали:  Asya A Taras ProxH Yevhen K

Доброго дня, Євгенію. До кожної вакансії ми підходимо дуже ретельно, окрім набору навичок та компетенцій, які вимагає позиція, оцінюємо також наявність досвіду та скілів для конкретного проєкту. Окрім того, залучаємо спеціалістів, які допоможуть зрозуміти нам рівень кандидатів.

Згідно з даними у нашій системі після співбесіди з рекрутером минулого року ваш досвід оцінили як нерелевантний для проєкту. Втім ми завжди відкриті до спілкування з потенційними колегами. Вдалого тижня!