Intellias

понад 1500 спеціалістів
Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Загреб (Хорватія), Краків (Польща), Лісабон (Португалія), Малага (Іспанія), Пуне (Індія), Софія (Болгарія), Colombia

17 серпня 2022 15:56

Анна Коренькова

Зацікавила компанія Intellias, досить давно спостерігаю за новими вакансіями на сайті. Але скільки не відправляла CV через сайт, так і не отримала будь-якого зворотнього зв’язку, як позитивного так і негативного. Вакансії на сайтах з пошуку роботи не завжди актуальні.

Доброго дня, Аню. Ми з’ясували усі деталі цього кейсу, тож розповідаємо. Наші рекрутери отримали усі три ваші заявки на різні вакансії. На жаль, ми шукали спеціалістів з трішки іншим досвідом на ці позиції. Зазвичрокоай в такому випадку система шле автоматичний лист-відповідь кандидату, але у вашому випадку схоже стався збій. А можливо, листи потрапили у папку «Спам». В будь-якому випадку нам шкода, що не вдалось прокомунікувати з вами належним чином. Плюс в тому, що тепер ваше резюме у нашій системі, і як тільки з’явиться вакансія для вас, ми обов’язково з вами сконтактуємо.

Щодо вакансій на джоб сайтах. Ми стараємось відслідковувати усі зміни, але іноді позиції закриваються дуже швидко і колеги можуть не встигнути все оновити. Обов’язково передамо ваш фідбек нашим спеціалістам та спеціалісткам, відповідальним за цей напрямок.