Intellias

Киев, Харьков, Львов, Одесса, Ивано-Франковск, Краков (Польша)

30 сентября 2021 20:41

Maksym Bezuhlyi, Senior Software Engineer в SoftServe

Хотів би задати питання представнику компанії. Сьогодні, в приватній розмові, рекрутер вашої компанії написала мені, що Intellias вже знаходиться в Дія.City. (мабуть малося на увазі, що планує бути там) Чи можете ви підтвердити ці слова? Заздалегідь дякую.

1 комментарий

Максиме, добрий день!
Рекрутерка помилилась, компанія Intellias не вступала та не приймала рішення щодо вступу в Дія.Сіті.

Кінцеві висновки щодо Дія.Cіті можна буде робити після голосування податкового закону № 5376, адже саме він визначить, яким буде податкове навантаження на індустрію в наступні 25 років. Також важливим є прийняття інших регулюючих документів, що визначатимуть, яким чином функціонуватимуть гіг-працівники.

Маємо надію, що в Дія.Сіті будуть враховані побажання ІТ ринку, в т.ч. щодо збереження рівня податкового навантаження. Ми розглядаємо Дія.Сіті лише як додаткову модель до вже існуючої та вимагаємо захисту спеціалістів, які працюють з IT компаніями як ФОП.

Якщо всі ці вимоги будуть враховані, ми зможемо розглядати рішення щодо вступу в Дія.Сіті. При цьому, для нас буде дуже важливим, чи бачитимуть спеціалісти компанії у цьому цінність.