Intellias

Киев, Харьков, Львов, Одесса, Ивано-Франковск, Краков (Польша)

7 июня 2021 13:58

Volodymyr Havrylov, C/C++ developer

Законтактився на доу на вакансію jobs.dou.ua/...​tellias/vacancies/165545, отримав автовідповідь — ок, so far so good. Пройшло 5 днів — немає _жодної_ реакції рекрутингу компанії. Написав за цей час рекрутерці компанії (одній із, вибрав рандомно) на лінкеді — навіть не додала мене в контакти. Спробував додати в контакти ще двух рекрутерок на лінкеді — ситуація рівно та сама. Зауважте, я не те щоб вчорашній джун вайтішник, а скілова обізяна із релевантим досвідом і навіть сертифікатом чітко по домену. Сподіваюся, все це свідчить про те, що в компанії все гуд із закриттям позицій :) ... ну типу тоді всє-го ха-ро-ше-го :)
Якщо ж це провтик системи хайрінгу — то потеребонькайте систему хайрінгу, може ви втрачаєте чимало потенційних матчів через отаке відношення.

3 комментария

UPD: Зв"язок встановлено, відгуки на ДОУ працюють як треба, всім дякую. Не можу редагувати корінне повідомлення, тож залишу цей апдейт коментарем.
Нє ну воно і добре, я ж знаю шо інтеліас це не шарага і там мають серйозно ставитись до пошуку, значить просто випадковий збій процесу.

Володимире, дякуємо за відгук! Раді, що все швидко вирішилося. Ще раз перепрошуємо за незручності.

их мало и их нужно теребонить(( Есть такой недостаток