В компанію я прийшов давно, як трейні, так і залишився з нею протягом 17 років. Зростав у цій атмосфері, тому відгук дуже суб’єктивний :)

Постараюсь пояснити, чому я тут так довго, буде тяжко, люди схильні не вірити. Тут працюють хороші, професійні, неформальні, неординарні та веселі люди. Вся команда уникає формальностей і протокольностей.

Інженери тут дружать з замовниками, навіть якщо їхні контракти давно закінчилися. Бувші працівники приходять в гості і звозять всілякі цікавинки з усього світу. Тестувальники переходять в фулстек розробку, а рекрутери проходять курси з Пайтону.

По коридорах бігають діти, на підвіконнях ростуть фікуси, а в кімнатах товчаться котики з песиками, і це ще не враховуючи людей.

Тут гарно роблять роботу і оцінюють успіхи не ОКРами, а замовниками, які повертаються до нас знову і знову. Ми не відкриваємо чи закриваємо проекти — ми вирішуємо проблеми свої і замовників. Якщо для цього треба написати код, ми робимо це.

Загалом, у нас людино-центричний підхід, і при прийнятті рішень враховуються три аспекти — інтереси замовника, інтереси компанії і інтереси працівників.

У нас складні і довгі інтерв’ю. Окрім технічних навичок, які є обов’язковими, ми пробуємо зрозуміти, чи нам комфортно разом — а то вже задача з зірочкою.

Кому тут не сподобається: кар’єристам, формалістам, халявщикам, вузькоспеціалізованим експертам, відлюдникам (але це не точно).

Проходив інтерв’ю у компанії: в цілому спочатку були дуже приємні враження, все виглядало професійно і передбачувано. Спочатку скрінінг, потім тех. інтерв’ю з live-coding — цікаві питання на глобальне розуміння та вирішення запропонованих проблем/задач. Пообіцяли дати фідбек протягом 3 дніх. По факту, поки сам не нагадав про себе декілька разів(через 7-9 днів) — не отримав би його взагалі. Після того як запитав уточнення по фідбеку рекрутер пропала через 5хв ))
Висновок: якщо ти не підійшов — на тебе просто не будуть витрачати ресурси..

Богдан, дякуємо за ваш відгук та відверту думку.
Ми раді, що перший етап спілкування залишив у вас приємні враження, особливо в контексті скринінгу та технічного інтерв‘ю. Водночас вибачте за те, що не вдалося зберегти ці враження до завершення процесу. Позитивний досвід кандидатів є однією з головних цілей при організації інтерв‘ю в Intelliarts.
Ми завжди стежимо, щоб фідбек був наданий у визначений термін — протягом тижня після інтерв‘ю. Розуміємо, що у цьому випадку були побудовані неправильні очікування.
Ваш відгук цінний для нас, ми врахуємо його і продовжимо працювати над покращенням процесу для забезпечення своєчасного та якісного зворотного зв’язку.
P.S. Я вже написала вам особисте повідомлення і готова обговорити всі ваші питання та надати необхідні уточнення.

Привіт, маю в своєму досвіді не дуже багато прохожень інтерв’ю, біля десятка інтерв’ю як кандидата і біля 5 по іншу сторону. Вирішив поділитись своїм досвідом проходження інтерв’ю в Intelliarts) Робота HR команди однозначно лайк, було приємно спілкуватися, дякую) Зосереджу увагу на третьому етапу інтерв’ю — пов’язано юніт тестуванням та дизайном (йде після бесіди з HR і технічного скринінгу). На самому інтерв’ю була комфортна атмосфера і було приємно спілкуватися та і задачі, що потрібно було вирішувати, були цікаві. Але, на жаль, це моє перше інтерв’ю де після надання фідбеку, відчув лицемірство. На самому інтерв’ю, як виявилося не вистачило діалогу. На мої рішення відповідали просто «ОК» чи добре і ніяк не обговорювались, а потім у фідбеку написали що рішення не оптимальні. На мою думку інтерв’ю на позицію middle+ повинно будуватись у вигляді діалогу, бо у кожного вже є досвід вирішення задач і у кожного він різний)

По фідбеку отримав набір фраз на кшталт: «Для додаткових ускладнень рішення знаходив, але далеко не оптимальні.» Якщо не кажете чому не оптимальні рішення, то напишіть просто коротку відмову і питань не буде) На мою думку такі питання треба обговорювати на самій співбесіді, бо цікаво почути аргументи «за» чи «проти» і довести свою точку зору. Також був шокований, що отримав у фідбеку, що на деякі проблеми не пропонував рішення, коли пропонував 3 варіанти). Ну і фраза: «Не пробував вникати, як на цьому рішення заробити гроші» також повеселила) Не всі інженери хочуть заробляти гроші, на тому що їм не цікаво) Тож цінність проходження двох годинної співбесіди для мене, на жаль, близька до нуля.

В цілому, процес інтервью цікавий, але над фідбеком треба попрацювати: або коротка відомова без деталей або зазначати деталі, щоб кандидат таки зрозумів, що було не так)

Юрій, дуже дякуємо за такий розгорнутий відгук!
Ми візьмемо його до уваги і намагатимемось давати більше зворотнього зв‘язку ще під час інтерв‘ю.
Ми прагнемо, щоб процес інтерв’ю в Intelliarts дозволяв нам не тільки поповнювати наші команди накращими інженерами, а й був корисним для кандидатів. Саме тому ми намагаємось супроводжувати наші фідбеки достатньою кількістю деталей і конкретики, та тепер обіцяємо ще уважніше за цим слідкувати.
Ще раз дякуємо за твій час та відгук!
Гарного вечора.

Всім привіт!
З радістю залишу свій відгук та в ньому хочу відзначити рекрутерку Христину Волос.
Перш за все, хочу зазначити, що Христина, одна з найкращих рекрутерів, з ким мені довелось спілкуватись!
Враження від рекрутмент процесу просто неймовірні!
Христина була дуже доброзичливою та ввічливою, максимально детально розповіла про компанію та володіла всією інформацією щодо вакансії, що взагалі рідкість. Вона організувала процес співбесіди дуже ефективно та професійно відповідала на всі мої запитання. Вона дійсно розуміє технічні аспекти вакансій та може зрозуміти потреби компанії у кандидатах з технічними навичками. Крім того, Христина дуже уважна до деталей та завжди стежить за процесом рекрутингу, щоб впевнитись, що все відбувається якнайкраще. Склалось враження, що Intelliarts — це сімейна та дружня компанія, в якій працюють професіонали своєї справи!
Я вдячний Христині за її чуйне та професійне ставлення до своєї роботи та її знанням у галузі рекрутингу. Загалом, я дуже рекомендую Христину як відмінного рекрутера, який виконує свою роботу на високому рівні та допомагає кандидатам знайти омріяну роботу!

Хочу відзначити рекрутерку Анну Возну. Людина розуміє, що входить в її обов’язки і виконує їх чудово! Я хоч і не встиг побувати на співбесіді, адже тільки записався на неї, проте про компанію складається дуже гарне враження лише на етапі зв’язку з рекрутером. За моєю особистою статистикою — біля 90% рекрутерів фільтрують вас на стадії розгляду резюме, знецінюючи ваш неоднорічний досвід на керівних посадах, просто «висмоктуючи» якісь дивні причини з пальця (то власнику компанії не сподобався, то потрібний безперервний досвід рекрутингу 200 років або посаду, яка відрізняється від вашого основного напрямку, сприймають як «спробу втекти в іншу галузь», хоча, насправді, ти вирішив вивчити інший напрям для загального розвитку та кращого розуміння його специфіки роботи).
Не важливо, який буде результат співбесіди, але перше враження на те й перше і воно дуже приємне, завдяки Анні. Власники компанії, якщо ви це читаєте, раджу утримувати Анну якомога довше :), адже спеціалістів, які виконують свою роботу повністю правильно, не так багато, як може здатись на перший погляд)
Усім peace <3

Одне з найкращих інтерв’ю що мені доводилось проходити. Видно що дійсно шукають інженера в компанію, а не просто юніта, аби віддати замовнику і зрубити собі %.
Були технічні запитання (в т.ч. систем дизайн), задачка (не літкод-стайл, а типу порефактирити кусок коду) і soft-skill запитання.
Інтерв’ю довге (більше 2г), але що цікаво — я не вийшов з нього втомленим. Думаю це тому що більшість питань були відкритого типу і виглядали як обговорення,а не екзамен-стайл. І навіть soft-skill питання були цікавими, а не «ким ти себе бачиш через N років».
Нажаль вакансія в клієнта скасувалась як мені сказали. Але мені все одно надали фідбек і окрім іншого порекомендували в ньому кілька книжок. Я навіть одну вже прочитав, хоча зазвичай більше схильний до статей чи udemy, а не книжок.

Працювала в компанії 1,5 роки і навіть не думала йти, якби не переїзд і всякі особисті обставини.

Про компанію можу написати тільки хороше:
— легка і абсолютно відкрита комінукація
— цікаві, приємні і загалом хороші люди працюють в компанії, в тому числі лідершіп. Познайомитися і працювати з вами для мене було надзвичайно приємно
— тут є можливість і це навіть дуже підтримується — вчитися, розвиватися і ставати кращим в своїй справі
— всякі плюшки є і вони класні — страхівка, ланчі, класний офіс — все, що потрібно і навіть дуже потрібно — компанія надає сповна.
— компанія проявила себе дуже гідно з початку війни. Підтримка працівників була абсолютна щира і не тільки на словах
— Join the family — це не просто маркетинговий пустий лозунг. Справді, дуже щира, дружня компанія, де ти відчуваєш що працюєш не НА компанію чи CEO, а разом.

Для мене це, напевно, було найкраще місце роботи. Надіюся ми ще не раз десь зустрінемось. Дуже раджу Intelliarts всім, хто розглядає його як нове місце роботи

Аутсорс компанія здорової людини :)
Настільки інакша, ніж люди звикли думати, що з першого разу важко навіть повірити.
— Ти отримаєш все, необхідне для роботи. Буквально. Не просто другий (третій) монітор чи якусь дрібничку. Думаю факт того, що відсотків 90 працівників мають нормальні столи для роботи стоячи дуже показовий.
— Ти отримаєш інформацію про те, чим дійсно живе компанія. Не якусь корпоративну лабуду у розсилках і плітки про новий порш директора у курилці.
— Ти отримаєш атмосферу компанії, де всі один одного знають і це не внапряг, а корпоративи і тімбілдинги — це не вигадані HR-департаментом ’івенти’, а просто дружні посиденьки.
— Ситуації коли випадкову людину беруть на роботу тільки тому що є незакрита вакансія тут просто не можливі, а такі штуки як ’корпоративні цінності’ - не пустий баззворд.
— Ти отримуєш компанію, яка просить на себе фідбек (і це не просто щорічна розсилка якогось satisfaction survey, на який по-факту всім начхати) — тут на фідбек реагують і реагують правильно.
— Ти отримаєш компанію, коли працювати з дому було можна і до локдауну (скільки потрібно, а не максимум 2 дні на тиждень), а отримати той самий другий (третій) монітор чи стій-стіл додому на час карантину — абсолютно не проблема.

Коротше, можна дуже багато чого написати, але найкраще спробувати самому :)

Intelliarts — це сімейна, дружня та крута компанія професіоналів, що відкриває свої двері інженерам, які готові розвиватися як вертикально, так і горизонтально. Тут цінують вміння вирішувати проблеми і ти відчуваєш свободу прийняття рішень.

У співпраці з компанією найбільше сподобалось:
— тут ти почуваєшся комфортно і майже завжди можеш знайти однодумців;
— це зріла компанія, що постійно аналізує фідбек працівників та покращує свою діяльність;
— компанія турбується про максимально комфортні умови роботи за будь-яких умов;
— відсутність ієрархічної структури компанії — ти не є «під кимось», ти на рівних зі всіма;
— відкритість — від тебе не приховують деталей і якщо в тебе є питання — ти отримаєш розгорнуту відповідь на нього.

Без сумнівів буду рекомендувати Intelliarts іншим спеціалістам та друзям :)

Intelliarts 💖

Круті та важливі 2 роки я провів у цій компанії.
Насамперед, хочеться відзначити дружню та сімейну атмосферу яку тут підтримують, при якій працювати комфортно, навіть з дому)

Окрім класних та позитивних людей, хочу виділити наступне:
— відкритість та простота. Відсутність усталених, незрозумілих процесів.
— свобода розвитку. Розвивайся в напрямку який до душі, тебе підтримають.
— маневреність та надійність. Карантин показав міцність і готовність до змін. Турбота про працівників на вищому рівні.
— підхід до старту проектів. Є інженери, знайдемо хороший проект, а не знайдемо перший ліпший, а піпл підтягнемо.

Коротко про проект — 🔥
Накопичив безліч чудових практик по процесах, полюбив customer focus approach та здобув цінний досвід по продуктивній роботі у розподілених командах.

Рекомендую долучатись без вагань, буде круто 🤘

Працював в Intelliarts майже 2 роки протягом яких мій підхід до саморозвитку і кар’єри змінився на краще.

Що найбільше сподобалось:
— компанія фокусує працівника на важливості фундаментальних знань, на основі яких вже будується спеціалізація у певні сфері;
— можливість брати більше відповідальності, коли ти до неї готовий;
— відкритість — кожен працівник має уявлення про те, як компанія веде свої справи в цілому;
— працівника наймають в компанію і не звільняють по причині закінчення проекту, перебуванні на бенчі, економічної кризи і т.д.

Рекомендую Intelliarts тим, хто це читає, та рекомендуватиму друзям та знайомим )

Пропрацював в компанії 1.5 року. Покинув через переїзд.

Доросла компанія для якої якість розробників стоїть вище ніж їхня кількість. Тому не рідкість серед колег бачити людей з 10+ роками досвіду. Багато чому можна навчитися якщо ти junior/middle та буде комфортно працювати senior розробникам. Відсутній шар менеджменту, тому відповідати за релізи і фейли доведеться всією тімою, про це потрібно пам’ятати коли наступного разу захочеться погавнокодити.

Атмосфера в компанії — family oriented, мінімум бюрократії, хороша компенсація за роботу, з любими проблемами можна сміло йти до директора і при цьому бути впевненим, що тебе вислухають і постараються допомогти.

Кому підійде компанія?
Всім хто сприймає свої навички програмування як інструмент вирішення бізнесових проблем і хоч трошки думає в сторону clean code.

Андрію, привіт!

Дякую за добрі слова про компанію, за «веселі будні і професіоналізм» © твій, і за досвід, яким ти щиро ділився з нами.

Якщо колись вирішиш повернутися до Львова, то будемо раді бачити тебе знову і тішитися цьому поверненню трішечки більше за інші компанії. :)

Вакансії Intelliarts