14 лютого 2023 17:43

Nazar Zaremba

Хочу відзначити рекрутерку Анну Возну. Людина розуміє, що входить в її обов’язки і виконує їх чудово! Я хоч і не встиг побувати на співбесіді, адже тільки записався на неї, проте про компанію складається дуже гарне враження лише на етапі зв’язку з рекрутером. За моєю особистою статистикою — біля 90% рекрутерів фільтрують вас на стадії розгляду резюме, знецінюючи ваш неоднорічний досвід на керівних посадах, просто «висмоктуючи» якісь дивні причини з пальця (то власнику компанії не сподобався, то потрібний безперервний досвід рекрутингу 200 років або посаду, яка відрізняється від вашого основного напрямку, сприймають як «спробу втекти в іншу галузь», хоча, насправді, ти вирішив вивчити інший напрям для загального розвитку та кращого розуміння його специфіки роботи).
Не важливо, який буде результат співбесіди, але перше враження на те й перше і воно дуже приємне, завдяки Анні. Власники компанії, якщо ви це читаєте, раджу утримувати Анну якомога довше :), адже спеціалістів, які виконують свою роботу повністю правильно, не так багато, як може здатись на перший погляд)
Усім peace <3