7 травня 2021 12:21

Volodymyr Ostapiv, Java Developer в N-iX

Аутсорс компанія здорової людини :)
Настільки інакша, ніж люди звикли думати, що з першого разу важко навіть повірити.
— Ти отримаєш все, необхідне для роботи. Буквально. Не просто другий (третій) монітор чи якусь дрібничку. Думаю факт того, що відсотків 90 працівників мають нормальні столи для роботи стоячи дуже показовий.
— Ти отримаєш інформацію про те, чим дійсно живе компанія. Не якусь корпоративну лабуду у розсилках і плітки про новий порш директора у курилці.
— Ти отримаєш атмосферу компанії, де всі один одного знають і це не внапряг, а корпоративи і тімбілдинги — це не вигадані HR-департаментом ’івенти’, а просто дружні посиденьки.
— Ситуації коли випадкову людину беруть на роботу тільки тому що є незакрита вакансія тут просто не можливі, а такі штуки як ’корпоративні цінності’ - не пустий баззворд.
— Ти отримуєш компанію, яка просить на себе фідбек (і це не просто щорічна розсилка якогось satisfaction survey, на який по-факту всім начхати) — тут на фідбек реагують і реагують правильно.
— Ти отримаєш компанію, коли працювати з дому було можна і до локдауну (скільки потрібно, а не максимум 2 дні на тиждень), а отримати той самий другий (третій) монітор чи стій-стіл додому на час карантину — абсолютно не проблема.

Коротше, можна дуже багато чого написати, але найкраще спробувати самому :)