Аутсорс компанія здорової людини :)
Настільки інакша, ніж люди звикли думати, що з першого разу важко навіть повірити.
— Ти отримаєш все, необхідне для роботи. Буквально. Не просто другий (третій) монітор чи якусь дрібничку. Думаю факт того, що відсотків 90 працівників мають нормальні столи для роботи стоячи дуже показовий.
— Ти отримаєш інформацію про те, чим дійсно живе компанія. Не якусь корпоративну лабуду у розсилках і плітки про новий порш директора у курилці.
— Ти отримаєш атмосферу компанії, де всі один одного знають і це не внапряг, а корпоративи і тімбілдинги — це не вигадані HR-департаментом ’івенти’, а просто дружні посиденьки.
— Ситуації коли випадкову людину беруть на роботу тільки тому що є незакрита вакансія тут просто не можливі, а такі штуки як ’корпоративні цінності’ - не пустий баззворд.
— Ти отримуєш компанію, яка просить на себе фідбек (і це не просто щорічна розсилка якогось satisfaction survey, на який по-факту всім начхати) — тут на фідбек реагують і реагують правильно.
— Ти отримаєш компанію, коли працювати з дому було можна і до локдауну (скільки потрібно, а не максимум 2 дні на тиждень), а отримати той самий другий (третій) монітор чи стій-стіл додому на час карантину — абсолютно не проблема.

Коротше, можна дуже багато чого написати, але найкраще спробувати самому :)

Поддержали: Iryna Dmytruk

Intelliarts — це сімейна, дружня та крута компанія професіоналів, що відкриває свої двері інженерам, які готові розвиватися як вертикально, так і горизонтально. Тут цінують вміння вирішувати проблеми і ти відчуваєш свободу прийняття рішень.

У співпраці з компанією найбільше сподобалось:
— тут ти почуваєшся комфортно і майже завжди можеш знайти однодумців;
— це зріла компанія, що постійно аналізує фідбек працівників та покращує свою діяльність;
— компанія турбується про максимально комфортні умови роботи за будь-яких умов;
— відсутність ієрархічної структури компанії — ти не є «під кимось», ти на рівних зі всіма;
— відкритість — від тебе не приховують деталей і якщо в тебе є питання — ти отримаєш розгорнуту відповідь на нього.

Без сумнівів буду рекомендувати Intelliarts іншим спеціалістам та друзям :)

Поддержали: Iryna DmytrukViktoriia Fomichova

Intelliarts 💖

Круті та важливі 2 роки я провів у цій компанії.
Насамперед, хочеться відзначити дружню та сімейну атмосферу яку тут підтримують, при якій працювати комфортно, навіть з дому)

Окрім класних та позитивних людей, хочу виділити наступне:
— відкритість та простота. Відсутність усталених, незрозумілих процесів.
— свобода розвитку. Розвивайся в напрямку який до душі, тебе підтримають.
— маневреність та надійність. Карантин показав міцність і готовність до змін. Турбота про працівників на вищому рівні.
— підхід до старту проектів. Є інженери, знайдемо хороший проект, а не знайдемо перший ліпший, а піпл підтягнемо.

Коротко про проект — 🔥
Накопичив безліч чудових практик по процесах, полюбив customer focus approach та здобув цінний досвід по продуктивній роботі у розподілених командах.

Рекомендую долучатись без вагань, буде круто 🤘

Працював в Intelliarts майже 2 роки протягом яких мій підхід до саморозвитку і кар’єри змінився на краще.

Що найбільше сподобалось:
— компанія фокусує працівника на важливості фундаментальних знань, на основі яких вже будується спеціалізація у певні сфері;
— можливість брати більше відповідальності, коли ти до неї готовий;
— відкритість — кожен працівник має уявлення про те, як компанія веде свої справи в цілому;
— працівника наймають в компанію і не звільняють по причині закінчення проекту, перебуванні на бенчі, економічної кризи і т.д.

Рекомендую Intelliarts тим, хто це читає, та рекомендуватиму друзям та знайомим )

Пропрацював в компанії 1.5 року. Покинув через переїзд.

Доросла компанія для якої якість розробників стоїть вище ніж їхня кількість. Тому не рідкість серед колег бачити людей з 10+ роками досвіду. Багато чому можна навчитися якщо ти junior/middle та буде комфортно працювати senior розробникам. Відсутній шар менеджменту, тому відповідати за релізи і фейли доведеться всією тімою, про це потрібно пам’ятати коли наступного разу захочеться погавнокодити.

Атмосфера в компанії — family oriented, мінімум бюрократії, хороша компенсація за роботу, з любими проблемами можна сміло йти до директора і при цьому бути впевненим, що тебе вислухають і постараються допомогти.

Кому підійде компанія?
Всім хто сприймає свої навички програмування як інструмент вирішення бізнесових проблем і хоч трошки думає в сторону clean code.

Андрію, привіт!

Дякую за добрі слова про компанію, за «веселі будні і професіоналізм» © твій, і за досвід, яким ти щиро ділився з нами.

Якщо колись вирішиш повернутися до Львова, то будемо раді бачити тебе знову і тішитися цьому поверненню трішечки більше за інші компанії. :)