22 серпня 2025 9:17

Serhii Hurskyi

Брав участь у відборі на одну з вакансій компанії. Первинне інтерв’ю пройшло організовано, проте після цього більше ніж півтора місяця не отримав жодної відповіді чи навіть короткого фідбеку.
У сучасному ринку праці така практика виглядає дивно: відсутність будь-якого зворотного зв’язку створює враження несерйозного ставлення до кандидатів і підриває імідж роботодавця.

Було б професійніше бодай написати відмову — це мінімальний прояв поваги до людей, які витрачають свій час на процес.

Підтримали:  Iryna Shapovalova Anastasia Mitrofanova

LinkedIn

2 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Добрий день, Сергій!
Щиро перепрошую, що не надав фідбек після нашої співбесіди. Ви абсолютно праві — таке мовчання виглядає непрофесійно, і я шкодую, що так сталося.
Я дуже ціную ваш час та інтерес до нашої вакансії і обов’язково врахую ваш коментар, щоб подібне більше не повторювалося. Також відправив вам листа на пошту.
Дякую ще раз за участь у відборі та бажаю успіхів у подальшому пошуку.

З повагою,
Тимур

Дякую і за таку відповідь. Але «Я дуже ціную ваш час» це не про нашу ситуацію, тому що в даному кейсі мій час ніхто не поважав. Надалі буду мати на увазі репутацію вашої компанії та навряд чи подаватимус на інші вакансії.