Integrio Systems

Харків, Ванкувер (Канада), Краків (Польща)

Проходила співбесіду в іншу компанію через Інтегріо. Тож досвіду роботи тут не маю, але хочу зробити відгук лише про інтервью. Співбесіду призначили досить швидко, приємно було спілкуватися із рекрутеркою Кариною та інтервьюером, досвічченим розробником Олександром.
Позитивний фідбек отримала на наступний день із усіма роз’ясненнями. Після дозволу, Карина зателефонувала і розповіла усі деталі.

Я тут працюю вже 5-й рік. Це моя друга компанія.

У попередній я також пропрацював немало — 6 років,
тому коли бачу в резюме зміну кожен рік — для мене це дивно. Може я старий? Не знаю ))))

В попередній займався останнім часом WebGL-ом, 3D конфігураторами для сайтів.
Написання шейдерів просто мене вбивало. Це представте собі формула в 1000+ строк коду
котру не можно навить поддебажить. Ні яких точок останову, а бо додати логів в консоль, щоб подивитися чи все правильно відпрацьовує.
Да і вакансій якось було мало на той час. А хотілось більш популярного Ангуляра тоді. Тож я почав усі свої проєкт робить на першому, а потім і на другом Ангулярі та через деякий час перейшов сюди.

Згодом мені запропонували новий проєкт почати на ReactJS. Я чесно не дуже спочатку його полюбив, але зараз коли мені треба в Ангулярі зробить простий компонент і для цього треба 3 файла создать, мені аж больно та ліньки. Тепер я фан React-у.

Я не розумію ціх нитиків «Галера», «Нас перепродують» ... я почав у 30 років. Раніше шоб заробить на сімью $700 я робив на 2х работах. Знаю як кидають, як задержують ЗП пару місяців.

Тому зараз я просто щасливий. Мені все подобається. Ніяких сюрпризів з оплатою. Відпустки на море на канікулах всією сім’єю, а не так як наші батьки їздили — коли дадуть, дай Бог шоб разом і влітку ))))

Ріст по ЗП є. Все офіційно. Ще трохи і 10% до бюджету України буде від IT !!!

Шо ще написать не знаю. На собесах було люди питали, а коли мені дадуть мак бук? а коли я поїду у відрядження за кордон? ...
а нашо в кожному проєкт, в 90% сервісів роблять вот так не знає. А в резюме 3+ років опиту на Ангулярі.

public get name$(): Observable<string> {
return this.nameSubject.asObservable();
}

я вже не кажу про тестове завдання, просто прошу написати свiй .indexOf() i за цi роки я тiльки пару раз бачив нормальну реализацию.
ось такi мiдли та сеньори приходять.

Мені подобається колектив. Я люблю їздити в офіс (по Сумський одну зупинку метро пiшком пройтись по парку Шевченка. треба рухатись )))) ), хоча останні роки ковід, та зараз війна внесли свої корективи.

Приходьте, рекомендую. Багато залежить вiд проекту та команди.

Всiм удачi !!!

Підтримали: Serhiy YurovychMariia Levkovska

Переписка в «Джини» длилась месяц, результат нулевой, вакансия больше не активна. Выводы делайте сами.

Проходил собеседование в данную «компанию».
По HR: 1) забыли про кандидата на полторы недели.
2)Максимальное неуважение, тыкали и.т.д.
3)Назначили звонок на собеседование в рабочее время. Хотя я заранее предупредил о графике.
4)0 информации и информативности про само собеседование.

По самой компании:
1)в ТЕХ собеседовании не было ни одного технического специалиста.
2)меня собеседовал ЗАКАЗЧИК — клиент данной компании.
3)не перезвонили и не написали ничего после самого мита.

Компания перепродаёт вас заказчику за $ а вам кидает остатки.

Максимально не рекомендую данную компанию в связи с вышеописанными пунктами. Надеюсь такие «компании» вымрут.

За чуть больше чем 2 года работы в компании я приобрел бесценный опыт в совершенно разных аспектах разработки. Мне удалось попробовать себя и как девелопер и как тимлид. Спасибо ребятам, которые всегда готовы делиться своими знаниями и опытом. Хотелось бы отметить очень комфортные условия труда и дружный сплоченный коллектив.