Integrio Systems

Харків, Ванкувер (Канада), Краків (Польща)

25 липня 17:40

Олександр Лучицький, Angular, React developer в Integrio Systems

Я тут працюю вже 5-й рік. Це моя друга компанія.

У попередній я також пропрацював немало — 6 років,
тому коли бачу в резюме зміну кожен рік — для мене це дивно. Може я старий? Не знаю ))))

В попередній займався останнім часом WebGL-ом, 3D конфігураторами для сайтів.
Написання шейдерів просто мене вбивало. Це представте собі формула в 1000+ строк коду
котру не можно навить поддебажить. Ні яких точок останову, а бо додати логів в консоль, щоб подивитися чи все правильно відпрацьовує.
Да і вакансій якось було мало на той час. А хотілось більш популярного Ангуляра тоді. Тож я почав усі свої проєкт робить на першому, а потім і на другом Ангулярі та через деякий час перейшов сюди.

Згодом мені запропонували новий проєкт почати на ReactJS. Я чесно не дуже спочатку його полюбив, але зараз коли мені треба в Ангулярі зробить простий компонент і для цього треба 3 файла создать, мені аж больно та ліньки. Тепер я фан React-у.

Я не розумію ціх нитиків «Галера», «Нас перепродують» ... я почав у 30 років. Раніше шоб заробить на сімью $700 я робив на 2х работах. Знаю як кидають, як задержують ЗП пару місяців.

Тому зараз я просто щасливий. Мені все подобається. Ніяких сюрпризів з оплатою. Відпустки на море на канікулах всією сім’єю, а не так як наші батьки їздили — коли дадуть, дай Бог шоб разом і влітку ))))

Ріст по ЗП є. Все офіційно. Ще трохи і 10% до бюджету України буде від IT !!!

Шо ще написать не знаю. На собесах було люди питали, а коли мені дадуть мак бук? а коли я поїду у відрядження за кордон? ...
а нашо в кожному проєкт, в 90% сервісів роблять вот так не знає. А в резюме 3+ років опиту на Ангулярі.

public get name$(): Observable<string> {
return this.nameSubject.asObservable();
}

я вже не кажу про тестове завдання, просто прошу написати свiй .indexOf() i за цi роки я тiльки пару раз бачив нормальну реализацию.
ось такi мiдли та сеньори приходять.

Мені подобається колектив. Я люблю їздити в офіс (по Сумський одну зупинку метро пiшком пройтись по парку Шевченка. треба рухатись )))) ), хоча останні роки ковід, та зараз війна внесли свої корективи.

Приходьте, рекомендую. Багато залежить вiд проекту та команди.

Всiм удачi !!!

Підтримали:  Marii Levkovska